Nemzeti Sport, 2000. május (11. évfolyam, 119-148. szám)

2000-05-29 / 146. szám

D NEMZETI SPORT LABDARÚGÁS • NB II 2000. május 29., hétfő A nyírbátori Lőrincz heti hetese SÁRGA LAP: Karsai a (Balogh István visszahúzásáért) a 27., Farkas (Vakulya buktatásáért) a 67., Tokaji (reklamálásért) a 80., Szűcs (reklamá­lásért) a 90. percben. PIROS LAP: Valkovics és Fekete (összeverekedtek) a 87. percben. A nagy meleg ellenére küzdelmes, de nem magas színvonalú játékot lát­hattak a nézők, a két csapat szinte a mérkőzés végéig azonos szintű telje­sítményt nyújtott, ám a kalocsaiak jól éltek egyetlen nagy lehetőségükkel. Jó: Síber, ill. Sánta, Balogh I., Haán, Gojtán. Gulyás Sándor Nyírbátori FC-Dunakeszi Kinizsi 10-0 (6-0) Nyírbátor, 300 néző. Vezette: Horváth G. (Fridely, Gál) NYÍRBÁTOR: Hankószki (Tóth Sz., 46.) - Hoszpodár, Balogh, Kosán - Szegedi, Polonkai, Csapos, Balázscsik (Kurucz a szünetben), Erdei (Gé­­gény, 60.) - Lőrincz, Tőzsér. Edző: Németh Károly DUNAKESZI: Takács - Dömötör, Lénárd, Pánczél, Schmid (Juhász, 10.) - Kelényi, Kiss J., Kovalik (Pohorszky, 22.), Szuhai (Szabó P., 26.) - Zsihovszky, Kiss-Orbán. Edző: Ratkai László GÓLSZERZŐ: Lőrincz a 9. percben, három méterről fejelt a kapuba (1-0). Lőrincz a 14. percben, nyolc méterről passzolt az üres kapuba (2-0). Lőrincz a 16. percben, hét méterről a kapu közepébe helyezett (3-0). Polon­kai a 21. percben, tíz méterről a hálóba bombázott (4-0). Lőrincz a 26. percben, három méterről fejelt a jobb sarokba (5-0). Kósán a 34. percben, tizenegyesből a bal alsó sarokba lőtt (6-0). Csapos az 50. percben, 18 mé­terről helyezett a kapuba (7-0). Lőrincz az 52. percben, tíz méterről a jobb sarokba lőtt (8-0). Lőrincz a 63. percben, 12 méterről a hálóba emelt (9-0). Lőrincz a 85. percben, 15 méterről a bal sarokba passzolt (10-0). SÁRGA LAP: Takács (Erdei lábát húzta el) a 34. percben A tetszetősen futballozó Nyírbátor húsz perc alatt minden kérdést elren­dezett, a folytatásban pedig a hazai csapat gálaelőadását élvezhette a hálás közönség. Lőrincz hét góljával szinte egymaga verte tönkre a Dunakeszit. Jó: Lőrincz (a mezőny legjobbja), Csapos, Polonkai, Erdei, Balogh, ill. Szabó P. Szabó Béla FC Eger Tengelyközmű-Kiskörös FC 0-1 (0-1) Eger, 1000 néző., Vezette: Kormos (Nyerges, Tóth I.) EGER: Molnár R. - Vaskó, Szobóczki, Bocsi (Javrujan, 55.), Kovács Cs. - Hajmási (Béres, 43.), Szamosi, Márton, Vígh (Bercsényi, 63.) - Csőke, Montvai.^Edző: László István KISKŐRÖS: Mlinkó - Makriczkij - Kertész, Deli, Aszódi (Filus, szünet­ben) - Lendula, Pecznyik, Molnár Z., Somlyai - Baranov (Nedelea, 79.), Fü­­leki (­Micu, 65.). Edző: Tei­inger Vilmos GÓLSZERZŐ: Pecznyik a 33. percben, Molnár sarkalása után 16 méter­ről a jobb alsó sarokba lőtt (0-1). SÁRGA LAP: Kertész (kezezésért) a 39., Deli (Bocsi visszahúzásáért) az 51., Vaskó (Baranov buktatásáért) az 55., Pecznyik (időhúzásért) a 80. percben Változatos, küzdelmes mérkőzésen végig nagy taktikai csata folyt a rek­­kenő hőségben. Mindkét kapu előtt adódtak nagy gólhelyzetek, a három pont sorsát azonban egy jól eltalált lövés döntötte el. Jó: Vaskó, Kovács Cs., Hajmási, ill. Mlinkó, Molnár Z., Kertész, Baranov Fesztbaum Béla Kazincbarcikai SC-Gyomaendrőd 4-0 (2-0) Kazincbarcika, 250 néző. Vezette: Szabó G. (Hadnagy, Szabó Z.) KAZINCBARCIKA: Venczel - Bényei (Németh, 64.), Bányai, Bányász - Engi, Tamás (Varga P., 73.), Balogh, Veres (Körösi, szünetben), Kerekes - Simkó, Dávid. Edző: Kálmán Vilmos GYOMAENDRŐD: Hanyecz - Hajdú (Szántai, 78.), Gebri, Diczkó, Nagy L. - Nagy T., Hídvégi, Nagy M. (Ryés, 69.), Sindel - Berki (Szakálos, 74.), Osan. Edző: Pisont András GÓLSZERZŐ: Simkó a 15. percben, Kerekes beadásából hat méterről, kapásból lőtt a kapu jobb oldalába (1-0). Simkó a 19. percben, Balogh át­adásából nyolc méterről a bal alsó sarokba helyezte a labdát (2-0). Ha­nyecz a 67. percben, Bányász beívelése után a labdát a saját kapujába ej­tette, öngól (3-0). Simkó a 72. percben, 12 méterről laposan a kapu köze­pében továbbított (4-0). SÁRGA LAP: Tamás (visszahúzta Hídvégit) a 44., Venczel (felvágta Nagy Tibort) az 59., Hajdú (buktatta Simkót) a 61., Nagy Miklós (felvágta Engit) a 69. percben KIÁLLÍTVA: Diczkó (lerántotta Kerekest) a 41. percben A vendégek negyedóra alatt három ziccert hagytak ki, minden gólszer­zési lehetőségüket elpuskázták, ráadásul a teljes második félidőben ember­­hátrányban játszottak. A kazincbarci­kaiak nagyszerűen használták ki ziccereiket, és megszerezték a klub történetének hatszázadik győzelmét. Jó: Simkó (a mezőny legjobbja), Venczel, Bányász, Dávid, ill. Nagy T. Doros László Fóti SE-FC Hatvan 5-2 (2-1) Fót, 700 néző. Vezette: Nyekita (Kovács D., Hidasi) FÓT: Balázs Z. - Szűcs Z., Vikukel, Ughy, Kilik - Stranyeczky (Dunai, 71.), Balogh, Simon (Törteli, 80.), Máté (Csordás a szünetben) - Hajdú, Fü­le. Edző: Nagy István HATVAN: Bajkó - Klárik - Tóth P., Balogh Sz. - Holtner - Bosánszky (Andó a szünetben), Gohér, Debreczeni (Molnár a szünetben), Kovács Z. - Balázs, Claude. Edző: Szántó György GÓLSZERZŐ: Stranyóczki a 24. percben, a Fülétől kapott labdát hat méterről továbbította a hálóba (1-0). Füle a 40. percben, Simon szöglete után élesen fejelt a bal felső sarokba (2-0). Balázs a 44. percben, a Kovács Zoltán buktatásáért megítélt tizenegyesből lőtt a kapu közepébe (2-1). Ba­lázs az 52. percben, három védőt átjátszva, 15 méterről lőtt a léc mellé a hálóba (2-2). Ughy a 67. percben, váratlan, nyolcméteres lövése a rosszul vetődő kapus mellett suhant a sarokba (3-2). Hajdú a 68. percben, jobb ol­dali szöglet után a sok láb között elsuhant labdát elcsípte és a jobb sarok­ba vágta (4-2). Törtek­ a 81. percben, hosszú előrevágott labdát tíz méter­ről bombázott a hálóba (5-2). SÁRGA LAP: Kovács Z. (buktatta Stranyeczkyt) az 5., Bajkó (reklamá­lásért) a 24., Holtner (gáncsolásért) a 42., Ughy (gáncsolásért) a 43., Molnár (visszahúzásért) a 68. percben Nézőcsúcs és vastaps Foton. Egy gyors és kemény ellenféllel szemben 2-2 után magára talált a hazai csapat, átvette a játék irányítását és szemfüles gó­lokkal nyerte meg a mérkőzést, s ősszel már az NB I B-ben szerepelhet a Fót. Jó: Ughy, Törteli, Füle, ill. Klárik, Holtner, Pál László Kiskunfélegyh­ázi TK-Kalocsa 0-1 (0-0) Kiskunfélegyháza, 400 néző. Vezette: Gyengei, (Bácsik, Tóth) KISKUNFÉLEGYHÁZA: Cseh - Földi N., (Vidéki az 53.,) Karsai, Földi J., Valkovics- Samu, Tokaji, Síber, Fórizs (Gulyás a 46.) Korom, Vakulya. Edző: Kurucz István. KALOCSA: Gojtán - Iván, Sánta, Balogh T., Bata (Szűcs a 81.) - Mácsai, Karkus (Haán az 56.) Farkas, Balogh I. - Fekete, Szilágyi. Edző: Kelement István. GÓLSZERZŐ: Haán az 57. percben kiugrott a középen tömörülő játé­kosok gyűrűjéből, kapura vezette a labdát, és 17 méterről lőtt a bal alsó sa­rokba (0-1). Kunszentmárton-Jászberényi SE Vasas 1-0 (0-0) Kunszentmárton, 500 néző. Vezette: Hegedűs (Takács, Tóth P.) KUNSZENTMÁRTON: Rézsó - Major - Huber, Boros, Implom - Brak­­szatarisz (Konka, 62.), Ludasi, Bocsik, Koltai (Szalai, 73.) - Farkas, Merész. Edző: Vígh Tibor JÁSZBERÉNY: Bánó - Gephardt - Márics, Molnár, Nyíri (Tóth G., 62.) - Tasi, Lukácsi, Szabó Z., Telek - Ládi, Csikós. Edző: Szabó Imre GÓLSZERZŐ: Ludasi az 50. percben, a Brakszatórisz buktatásáért megítélt tizenegyest a bal alsó sarokba lőtte (1-0). SÁRGA LAP: Koltai (Lukácsi buktatásáért) a 38., Szabó Z. (Brakszató­risz visszahúzásáért) az 50., Marics (Ludasi megütéséért) az 55., Bócsik (Gephardt felrúgásáért) az 58­., Hobel (Mári felrúgásáért) a 70., Gephard (Farkas fellökéséért) a 74. percben A csapatok jó iramú, végig küzdelmes mérkőzést vívtak, de az adódó helyzeteket egyik csapat sem tudta kihasználni. A Kunszentmárton irányí­totta a játékot az összecsapás nagy részében, de a győzelmet csak egy bün­tetőből szerzett góllal tudta megszerezni. Jó: Rézsó, Boros, Farkas, ill. Bánó Mészáros Géza Monor Ilzer-Borsod Volán 1-1 (0-0) Monor, 450 néző. Vezette: Kalmár L. (Heidl, Kószó) MONOR: Kisnémeth - Kerényi, Gubucz, Kajli, Sipos - Matheisz, Kere­­peszki, Varró (Matyó, 80.), Duchenka - Petyán, Füle (Samuk, a szünetben). Edző: Varga Károly BORSOD VOLÁN: Róza - Simon (Agárdi, 80.), Kundrák, Szaniszló (Szakszón, 75.), Szabó - Sipos, Dobos, Nyeste, Drótos - Lója, Harsányi (Antal, 90.). Edző: Kőrössy Pál GÓLSZERZŐ: Samuk a 71. percben, Petyán beadását öt méterről vágta a jobb sarokba (1-0), Laja a 80. percben, lábáról a labda becsorgott a há­lóba (1-1). SÁRGA LAP: Gubucz (reklamálásért) a 38., Kajlc (visszahúzásért) a 85. percben A találkozó elején a vendégek támadtak többet, de fölényük alig tíz per­cig tartott, ezután feltámadt a Monor. A második félidőt végigtámadó ha­zaiak nem érdemeltek győzelmet, mert renteget helyzetet és egy tizen­egyest is kihagytak, így a Volán megérdemelten ért el döntetlent Monoron. Jó: Samuk, Gubucz, Kerényi, ill. Róza, Kundrák, Dobos Szalai Zsolt A Miskolci VSC visszalépett, a Gyula szabadnapos volt A 29. forduló műsora. Június 4., vasárnap, 17: Kalocsa-Jászberény, Borsod Volán-Kun­­szentmárton, Kiskőrös-Monor, Dunakeszi Kinizsi-Eger, Hatvan-Nyírbátor, Gyoma­­endrőd-Fóti SE, Gyula-Kazincbarcika. Szabadnapos: Kiskunfélegyháza NYUGATI CSOPORT: Taksony-Cerdz­mijsk 3-4 (1-1) Taksony, 400 néző. Vezette: Filus T. (László Gy., Dr. Répássy) TAKSONY: Jarecsni - Hégner, Takó, Simon, Komori - Kalóczkai (Sza­bó Z., a 67.), Magyar, Fehér, Várszegi (Kalvach, a 74.) - Sándor, Tanyi (Joó F., a 60.). Edző: Glász Jakab CELLDÖMÖLK: Szép (Nagy Z., az 52.) - Latyák, Csákvári, Bodor (Lu­kács, a 65.), Szőllősi - Csernák, Bognár, Kelemen, Lengyel - Kovács (Or­sós, az 56.), Király. Edző: Pintér Attila GÓLSZERZŐ: Bognár, a 31. percben egy kapu előtti kavarodás után fe­jelt a kapu bal sarkába (0-1). Magyar a 43. percben a 20 méterről szabad­rúgás után csavart a kapuba (1-1). Sándor Cs. az 51. percben jobb oldali beadás után fejelt a vendégkapuba (2-1). Bognár az 52. percben 11-esből egyenlített (2-2). Király az 57. percben lesgyanús helyzetben lépett ki és a kapu bal oldalába helyezett (2-3). Magyar a 85. percben a buktatása miatt megítélt szabadrúgásból 17 méterről a sorfal fölött a kapu jobb sarkába helyezte a labdát (3-3). Csákvári a 88. percben Lengyel bal oldali pontos beadását a kapufára fejelte, a labda onnan pattant be a kapuba (3-4). SÁRGA LAP: Sándor (labdaelrúgásért) a 34., Bodor (Kalóczkai buktatá­sáért) a 47., Simon (reklamálásért) a 60., Joó F. (Bodor buktatásáért) a 62., Csernák (Sándor buktatásáért) a 70., Bognár (reklamálásért) a 71. percben. KIÁLLÍTÁS: Simon (reklamálásért a második sárga lapja után) a 76., Fehér (utolsó emberként felvágta a kapura törő Orsóst) a 91. percben Élvezetes, jó iramú mérkőzésen a játékvezető ténykedése erőteljesen be­folyásolta a találkozó eredményét. Mindkét kapu előtt adódtak lehetősé­gek, a döntetlen reálisabb lett volna. Jó: Magyar, Takó, Várszegi, ill. Csákvári, Bognár Kresz Ferenc Veszprém LC 2001-Balatonlelle­­HC Veszprém, 1200 néző. Vezette: Móritz (Egedy, Erős) VESZPRÉM: Balássi (Varga, a 83.) - Salacz J., Mező, Lóczi, Perger - Ma­­róti, Demján (Mikóczi, az 53.), Heiczinger, Vajda - Szabó (Marosvölgyi, a 70. ), Varga. Edző: Vékony Bálint BALATONLELLE: Gyenes - Czubelák, Kenéz, Szabadi, Roller - Buzsá­­ki, Kolovics (Pécsi, az 58.), Kiss, Hosszú - Takács (Silimon, a 89.), Földes. Edző: Keszei Ferenc SÁRGA LAP: Varga (Hosszú megingásáért) az 53., Kiss (Vajda feltartá­sáért) a 68., Mező (Kiss feltartásáért) a 83., Szabadi (Varga megingásáért) a 85., Pécsi (Lóczi buktatásáért) a 90. percben Nehezen minősíthető, ritka gyenge produkciót nyújtott a két csapat. A támadgató veszprémiek ellen a jól védekező és a kontrákkal építő lelleiek megérdemelten szereztek egy pontot, úgy, hogy a második félidőben nekik volt több helyzetük. Jó: Balássi, Mező, ill. Czubelák, Kiss Takács. Donáth Tamás Szigetszentmiklósi TK-MTI Motim 1-2 (1-1) Szigetszentmiklós, 400 néző. Vezette: Nagypál (Krista, Káli) SZIGETSZENTMIKLÓS: Borsos - Kiss, Frick, Balás (Kecskeméti, az 56.), Sirmán - Somogyi, Halász, Frank - Mészáros, Szeitl, Hollik. Edző: Székely Tibor. MOTIM: Nagy K. - Mester, Kellner, Zahorán, Rácz, Fülöp, Miklós (Kol­tai, a 83.), Farkas B., Károlyi (Kertész, a 65.) - Oross, Szakáll (Farkas P., a 71. ). Edző: Turány Imre GÓLSZERZŐ: Fülöp, a 35. percben, egy lepattanó labdát bombázott 20 méterről a jobb felső sarokba (0-1). Mészáros a 36. percben, egy kapu előt­ti kavarodás után lőtt három méterről a hálóba (1-1). Oross, a 47. percben, egyéni akció végén lőtt 16 méterről a bal alsó sarokba (1-2). SÁRGA LAP: Kiss (Károlyi buktatásáért) a 38., Mester (Halász gáncso­lásáért) a 69., Somogyi (Kertész buktatásáért) a 85. percben A kiegyenlített küzdelmet hozó találkozón végig többet veszélyeztetett a Motim. A győztes gólt óriási védelmi hiba előzte meg, de a vendéggyőzelem ennek ellenére is megérdemelt. Jó: Borsos, Sirmán, ill. Nagy K., Zahorán, Oross Hajdú Zoltán Beremend-Sárvár 1-0 (1-0) Beremend, 300 néző. Vezette: Solymosi (Fekete, Berdek) BEREMEND: Hatala - Bábli, Macsi, Vida - Petőcz (Varga, 55.), Lóth, Farkas, Kutas (Fónai, 59.) -Pincehelyi, Fülöp (Horváth, 75.), Polgári. Edző: dr. Valkai István SÁRVÁR: Táncsics , Tebeli, Neczpál, Palkovics, Bánfalvi (Halász, 69.) - Marius (Nagy, 89.), Ádám, Gaál, Varsányi - Rába, Zsirai (Pungor, 75.). Edző: Nagy Mihály GÓLSZERZŐ: Fülöp a 11. percben tizenegyesből, az elvetődő kapus mellett a kapu közepébe helyezett (1-0). SÁRGA LAP: Táncsics (Pincehelyit buktatta) a tizedik, Vida (Rába visszahúzásáért) a 21., Farkas (Gaált buktatta) a 36., Farkas (műesésért) a 65., Zsirai(reklamálásért) a 73., Tebeli (rátartott Róth lábára) a 89. percben KIÁLLÍTVA: Farkas (második sárga lap) a 65. percben A jobb támadójátékot nyújtó Beremend megérdemelten nyert. A sárvá­riak a mezőnyben jól játszottak, de az ellenfél kapuja előtt nem jelentettek semmiféle veszélyt. Ez különösen a beremendi kiállítás után volt feltűnő, ami előrevetítette, hogy ezúttal csak vesztesként hagyhatják el a pályát. Jó: Hatala, Bábli, Lóth, Fülöp, ill. Bánfalvi, Varsányi, Palkovics, Rába. Horváth Árpád Budafok LC-Marcali­­­SE 0-3 (0-1) Promontor u., 200 néző. Vezette: Farkas B. (Szabó R., Máté M.) BUDAFOK: Haffner - Varga, Wittich, Bárdos, Pálosi - Patai (Küller, 73.), Váczi, Jedenák (Harmati, szünetben), Balatoni (Verőczi, 60.) - Len­gyel, Nap. Edző: Sárközi Lőrinc MARCALI: Németh - Geraldo (Püspök, 58.), Procsi, Petrók, Varjay - Fonnyadt, Máté, Tamási (Ábrahám a szünetben), Horváth (Sanek, 80.) - Piri, Csíkvár. Edző: Menczeles Iván GÓLSZERZŐ: Procsi a 36. percben harminc méterről, középről lövésre szánta ei magát, a labda pedig a kapus keze között a hálóban kötött ki (0-1). Ábrahám a 46. percben, Piri az alapvonalról középre passzolt labdá­ját öt méterről helyezte a kapuba (0-2). Piri a 77. percben, öt méterről a bal felső sarokba csúsztatta Fonnyadt jobb oldali szöglete után a labdát (0-3). SÁRGA LAP: Wittich (Csíkvári lebirkózta) a 24., Horváth (Váczi vissza­húzásáért) a 30., Bárdos (Piri felrúgásáért) a 32., Váczi (Csíkvár akasztá­sáért)a 41. percben KIÁLLÍTVA: Nap (Piri lerántásáért) a 17., Váczi (második sárga lap után) a 90. percben A Budafok ezen a mérkőzésen sem alkotott maradandót, és a Marcali dolgát megkönnyítette, hogy a hazaiak sok szabálytalanságot követtek el, emiatt aztán kettős emberhátrányba kerültek. A vendégek többet kezdemé­nyeztek, és szép támadásokkal megérdemelten nyerték meg a mérkőzést. Jó: Wittich, ill. Máté, Fonnyadt, Procsi, Piri Hinora Ferenc Hévíz-Dorog 1-0 (1-0) Hévíz, 600 néző. Vezette: Berki Zs. (Ákos Cs., Kiss N.) HÉVÍZ: Kuczkó - Hollender, Lázár, Tresó - Czafi­, Búza, Szabó B., Fo­dor (Miskovits, 70.) - Kiss T. (Himics, 60.), Varsányi, Tóth Z. (Kámán, 80.). Szakmai igazgató: Pusztai László DOROG: Belányi - Pásztor (Kiss K., 46.), Borsos (Fekete Z., 81.), Fara­gó, Horváth G. - Bodó, Marczinkó, Szegvári (Mlaka, 75.), Takács - Vígh, Brandhuber. Edző: Honti József GÓLSZERZŐ: Szabó B. a 7. percben, lendületesen, jó cselekkel előretört és balról, éles szögből a jobb alsó sarok felé lőtt, a labda a kapufa tövéről a hálóba vágódott (1-0). SÁRGA LAP: Fodor (Bodó buktatásáért) a 44., Borsos (Tóth Zoltán buk­tatásáért) a 61., Kiss K. (Tóth Zoltán buktatásáért) a 67. percben A gyorsan megszerzett vezetés után a listavezető Hévíz kilenc komoly ziccert hibázott, a vendégek hat esetben tették ugyanezt. A jó iramú, sport­szerű meccsen megérdemelten nyert a Hévíz. Jó: Lázár (a mezőny legjobbja), Kuczkó, Tresó, Búza, Szabó B., ill. Ta­kács, Belányi, Kiss K. Iglódi Endre törölve törölve Az Atomerőmű és a Szentgotthárd visszalépett, a PVSK és a Bük szabadnapos volt Június 14., vasárnap, 17: Sárvár-Celldömölk, PVSK-Taksony, Motim-Hévíz, Balatonlel­­le-Szigetszentmiklós, Marcali-Bük, Beremend-Budafok. Szabadnapos: Dorog, Veszprém törölve 1. Kiskőrös 26 Az állás 186 2 49-20 60 2. Kunszentmárton 26 185 3 50-21 59 3. Eger 26 162 8 55-31 50 4. Fóti SE 26 147 5 43-23 49 5. Gyula 26 126 8 39-33 42 6. Borsod Volán 26 10 106 34-28 40 7. Jászberény 26 123 11 39-24 39 8. Monor-Ilzer 26 107 9 40-32 37 9. Nyírbátor 269 8 9 42-36 35 10. Kalocsa 278 7 12 30-45 31 11. Kazincbarcika 267 8 11 32-39 29 12. Hatvan 265 8 13 30-51 23 13. Dunakeszi Kinizsi 265 4 17 36-64 19 14. Kiskunfélegyháza 275 3 19 33-64 18 15. Gyomaendrőd 262 6 18 15-56 12 16. Miskolci VSC 1. R.G.­Hévíz 24 Az állás 156 3 45-15 51 2. Veszprém 25 12 112 46-15 47 3. Dorog 25 126 7 39-27 42 4. Celldömölk 24 118 5 32-21 41 5. Marcali 24 124 8 39-25 40 6. MTE Motim 25 109 6 37-21 39 7. Beremend 24 115 8 27-29 38 8. Büki TK 24 106 8 39-25 36 9. Szigetszentmiklós 256 109 27-32 28 10. Balatonlelle 246 108 19-24 28 11. Sárvár 247 6 11 23-25 27 12. Taksony 246 6 12 32-35 24 13. PVSK-Pécs 96 FC 246 2 16 19-61 20 14. Budafok 24­3 21 8-7 73 15. Atomerőmű 16. Szentgotthárd