Petőfi Népe, 2002. április (57. évfolyam, 76-100. szám)

2002-04-16 / 88. szám

6. oldal - Petőfi Népe L­ABDARÚGÁS Jun>0*"VCIC HEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDflRüBÓ-BflJNOKSÁG­­ Megcsipkedett listavezető JÁNOSHALMA-HARTA 2-1 (1-0) Jánoshalma, 400 néző. Vezette Szekeres (Patai, Kucsora). Jánoshalma: Huczek - Horváth, Kolompár (Ódor), Lendula, Molnár, Sántha, Tóth I. (Tóth J), Kiss B., Szalma, Szabó K., Fenyvesi. Edző: Szabó Gábor. Harta: Zsinka - Bálint, Molnár (Mádi), Vékony, To­­molik, Bujáki, Ispán, Veres, Szauer T., Szabó L., Ko­vács. Edző: Szauer Tamás. Gólszerző: Szabó K., Feny­vesi, illetve Szauer T. A szépszámú közönség­­ ideális időben, de a hajna­li, nagy esőtől erősen felázott pályán - kifejezetten jó ira­mú, fordulatokban gazdag mérkőzést láthatott. A játé­kosoknak nemcsak egymással, hanem a sáros, nehéz ta­lajjal is meg kellett birkózniuk, ami komoly erőpróbára késztette mindkét oldalt. Ennek megfelelően mindkét kapu többször volt veszélyben, de hol Huczek, hol Zsin­ka állt a helyzet magaslatán. A mérkőzés 10. percében Szauer T. 19 méterről elvégzett szabadrúgás lövése cen­timéterekkel kerülte el a jánoshalmi kapu bal felső sar­kát. A 16. percben a jánoshalmi Szabót buktatták a har­­tai kaputól 20 méterre. A szabadrúgást Kiss R. végezte el. Lövése szintén csak centiméterekkel zúgott el a bal felső sarok mellett. A 21. percben formás hazai támadás végén Sántha lépett ki a védők közül, lövése az ellenfél kapufáján csattant. A 27. percben a hazzaiak játékosa, Vékony futott el a bal oldalon, beadásáról Szabó L. cen­­timéterekkel maradt le. A 29. percben a jánoshalmi Tóth I. robogott el a jobb szélen, pontos beadását Szalma kapta, akinek lövését Zsinka, a hartaiak kapusa bravúr­ral tudta csak hárítani. A 30. percben a jánoshalmi Mol­nár szerzett labdát a felező tájékán, majd Fenyvesit indí­totta. Ő kitűnő labdát adott Szabó Kornélnak, aki 17 mé­terről védhetetlenül lőtt a hosszú alsó sarokba (1-0). A 48. percben Szalma remek labdával indította a kilépő Szabó K.-t, aki a kivetődő Zsinka felett átemelt. A játék­szer azonban a felső léc felett hagyta el a pályát. A 62. percben Szabó R. játszotta magát tisztára a jánoshalmi kaputól 18 méterre, de Huczek a felső sarokba tartó lö­vést bravúros mozdulattal védte. A 65. percben Szauer T. ezúttal jobb oldalról eresztett meg egy erős lövést, de Huczek ezt is ártalmatlanítani tudta. A 75. percben Tóth I. végezhette el a jánoshalmiak szabadrúgását a bal ol­dalon, az ellenfél tizenhatosának magasságában. Pontos beadására a jókor érkező Fenyvesi higgadtan lőtte a te­hetetlen Zsinka mellett a kapu bal alsó sarkába a labdát (2-0). A 77. percben Sántha-Tóth J. volt a labda útja, utóbbi egyből a kilépő Szabó K. elé tálalt, de a csatár lö­vését a hartai hálóőr bravúrral hárította. A 80. percben Tóth J. tört be a tizenhatoson belülre, s óriási helyzet­ben 11 méterről a kapu mellé-fölé rúgta a labdát. A 82. percben az előrevágott labdát Szauer T. állítás nélkül 25 méterről védhetetlenül vágta a jobb alsó sarokba (2-1). Szabó Gábor: - Minden tekintet­ben rangadóhoz méltó és fordulatok­ban gazdag mérkőzésen sikerült a lis­tavezetőt legyőznünk. A győzelmet a névnapját ünneplő elnökünknek, Renner Tibornak és a szurkolóknak ajánljuk. Szauer Tamás: - Irreális talajon, küzdelmes mérkőzé­sen a szerencsésebb csapat győzött. Gratulálok vendéglátónknak és a csa­patomnak is a lelkes játékhoz. Kitűnt: Molnár, Sántha, Szabó K., Fenyvesi, Huczek, illetve Zsinka, Vé­kony, Szabó L, Szauer T. Sárga lap: Tóth I., Kiss R., Fenyvesi, Bujáki, Mádi, Veres. Ifjúsági eredmény 0-5. 2002. ÁPRILIS 16., KEDD ' JUH I TOMPA-DUSNOK 5-0 (2-0) Tompa, 400 néző. Vezette: Pataki (Kara, Törőcsik). Tompa: Zsemberi (Labancz) - Bálind, Papp, Horváth, Béreczki, Tímár, Kiss, Rósa, Bálla (Véh), Fütyü, Szakács (Rónási). Edző: Tápai Tibor. Dusnok: Bakula - Báló B, Andiin, Jagicza, Sánta J. (Sánta I.), Vörös, Ottenthal, Óbéri, Sánta Z., Konkoly (Szerencsés), Sáfrán (Báló J.). Edző: Óbéri Antal. Gólszerző: Fütyü 2, Bállá, Kiss, Papp. Három fejesgól, két Fütyü-vil­­lanás és máris eldőlt a mérkőzés sor­sa. Kitűnt: Fütyü, Papp, Horváth, Bállá, illetve senki. Sárga lap: Papp, Óbéri, Konkoly. Kiállítva: Bakula (72. perc). Ifjúsági eredmény: 5-1. SOLTVADKERT­HETÉNYEGYHÁZA 1-2 (1-2) Soltvadkert, 200 néző. Vezette: Pá­­kolicz (Sólya, Farkas). Soltvadkert: Hatvanyi - Galántai, Eiler Z, Szekér, Marton, Csernák, Gillich (Rumán), Mészáros, Hirsch (Eiler L), Font, Varga. Edző: Marton István. Hetény­­egyháza: Lénárt A. - Vörös, Kovács J, Kovács A., Lénárt I., Török, Lantos, Szász J., Verebélyi (Boros), Guttyán, Szalai (Szász P.). Edző: Bende József. Gólszerző: Font, ill. Török, Lantos. Kitűnt: Szekér, Font, ill. Szalai. Sárga lap: Galántai, Font, Eiler Z., Kovács J. Ifjúsági eredmény: 4-0. BÁCSALMÁS-TISZAALPÁR 1-2 (0-0) Bácsalmás, 200 néző. Vezette: ifj. Berger (Apró, Forgács). Bácsalmás: Tomik - Párczen, Morvai, Szemán (Molnár), Goretich, Barna, Kővári, Nagy, Köves, Berényi, Rácz. Edző: Barakovics István. Tiszaalpár: Hek­­kel - Forgó, Szabados, Márton, Ko­vács F. (Kovács J.), Bíró, Tar, Kása, Rozmán (Dudás), Ruzsinszki, Sinkó (Tóth). Edző: Dudás György. Gól­szerző: Köves, ül. Ruzsinszki, Roz­mán. A II. félidőben a kapujához szögezte ellenfelét a Bácsalmás, ám ellentámadásai révén a Tiszaalpár rúgta a gólokat. Az 53. percben gyors jobb oldali elfutás után kapu elé ívelték a labdát, majd Ruzsinszki 7 méterről kapásból a jobb alsó sa­rokba lőtt (0-1). A 75. percben Pár­czen jobb oldali szögletből beívelt labdáját Köves fejjel a bal alsó sarok­ba csúsztatta (1-1). A 85. percben Kozmán kapott remek indítást, lefu­totta a védőket, majd Tomikot is ki­cselezve az üres kapu közepébe he­lyezte a labdát (1-2). Kitűnt: Barna, Nagy, Köves, ill. Hekkel, Márton, Forgó, Szabados, Kása. Sárga lap: Tomik, Bíró, Szabados, Márton. Ifjú­sági eredmény: 3-3. SOLT-MÉLYKÚT 1-0 (0-0) Solt, 100 néző. Vezette: Tóth I. (Szűcs, Varga). Solt: Gyalus - Lu­kács, Éliás, Szekeres, Juhász, Stróbl, Fink, Aranyos (Jánosi), Gúla, Ki­rály (Sánta), László (Sztojanovics). Edző: Freppán György. Mélykút: Kiss G. - Körmöczi, Szűcs, Száhl, Bé­­nyi (Mihai), Anka, Szabó, Doszpod, Snyehola, Bálint (Kiss K.), Bori. Edző: Gieszinger Ferenc. Gólszerző: Sztojanovics. A találkozó előtti órák­ban még úgy tűnt, hogy a zuhogó eső elmossa a bajnokit. Végül mégis útjára indult a labda, s a vízilabda jellegű focimeccsen a hazai együt­tesnek sikerült egy gólt begyötör­nie a hősiesen védekező mélykútiak kapujába. Kitűnt: Aranyos, Gúla, Stróbl, illetve Kiss G., Snyehola. Sárga lap: Bálint, Juhász, Snyehola, Szűcs. Ifjúsági eredmény: 4-3. KISKUNMAJSA-SZAKMÁR 2-3 (1-2) Kiskunmajsa, 300 néző. Vezette: Nagy Zs. (Tóth S., Keresztes). Kis­kunmajsa: Mindák - Kamara: Feke­te I., Andricz (Varga), Fekete Zs., Ujfalusi (Bús), Pócsik, Beke, Szikora (Pap), Verba, Török. Edző: Tel­inger Vilmos. Szakmár: Filus - Bakó, Ara­di, Greksa, Farkas, Tóth D., Haász (Tóth Z.), András, Pesti (Csekei), Perity (Unyi), Mácsai. Edző: Márton Zsolt. Gólszerző: Verba (11-esből), Fekete I., illetve Haász, Mácsai, Unyi. A győzelmet jobban akaró, motivál­tabb, minden tekintetben jobb ven­dégcsapat Haász és Mácsai góljaival 2-0-ra vezetett a 6. percben. Verba a 17. percben 11-esből szépített. A második félidőben még 1-1 gól esett Unyi és Fekete 1. révén. A vendég­csapat megérdemelt győzelmet ara­tott a fáradtan játszó hazaiak ellen. Kitűnt: senki, illetve Aradi, Haász, Mocsai. Sárga lap: Verba, Greksa, Perity, Unyi. Ifjúsági eredmény: 1-2. NEMESNÁDUDVAR-HAJÓS 4-1 (3-1) Nemesnádudvar, 550 néző. Vezette: Varga (Tóth, Bánfi). Nemesnádud­var: Szabados - Barta, Czvetnics, Kreszló, Jagicza, Schindler, Mezőfi, Simon, Grúber (Pauk), Pesti, Szőcs G. (Tusori). Edző: Szőcs Lázár. Ha­jós: Szabó Zs. - Császár, Csicsirkó (Schön G.), Rácz, Huber Zs. (Csor­ba), Hepp. Gombkötő: Follárdi Z. (Krastek), Nádasdi, Gyurászovics, Szeitz Cs. Edző: Ginár Gábor. Gól­szerző: Schindler, Szőcs G., Barta (11-esből), Grúber, illetve Hepp. Ki­tűnt: Czvetnics, Kreszló, Jagicza R, Schindler, Szőcs G. illetve Hepp. Gombkötő, Szeitz Cs. Sárga lap: Jagicza R, Hepp, Gyurászovics. Ki­állítva: Szabó Zs. (45. perc). Ifjúsá­gi eredmény: 10-0. KEREKEGYHÁZA-AKASZTÓ 2-3 (1-2) Kerekegyháza, 250 néző. Vezette: Vörös (Narancsik, Pocsai). Kerek­egyháza: Fekete Z.­­ András, Duz­­math (Fehér), Sándor, Kulman A., Kecskeméti, Gazdag, Polgár (Ma­gyar), Hugyecz A., Hugyecz Gy., Gogolák. Edző: Máté Attila. Akasztó: Markó - Virág, Lehota, Csernik (Sár­közi J.), Sárközi A., Megyes, Ham­­balkó, Csehi, Sándor (Varga), Sup­­ka, Nagy. Edző: Agócs Zoltán. Gól­szerző: Gazdag, Gogolák, ill. Csehi 2, Csemik. Kitűnt: Gazdag, Hugyecz A., Gogolák, ill. Virág, Lehota, Me­gyes, Csehi. Sárga lap: Polgár, Ham­­balkó, Sándor, Supka. Ifjúsági ered­mény: 5-0. A mérkőzésekről tudósítottak: Blázsik Sándor (Jánoshalma), Deák János (Tompa), Erdős Gyula (Solt­vadkert), Friedrich József (Nemes­nádudvar), Gyovai János (Kiskun­majsa), Prókai Károly (Bácsalmás), Nagy János (Kerekegyháza), Szabó Sándor (Solt). IFJÚSÁGIAK ARMAGNYAC MEGYEI 1. OSZTÁLY 1. Harta 21 126 3 5+28 42 2. Akasztó 21 117 3 49-37 40 3. Solt 21 124 5 3929 40 4. Nemesnádudvar 21 114 6 42-33 37 5. Hetényegyháza 21 105 6 41-30 35 6.Jánoshalma 21 104 7 4935 34 7. Szakmár 219 6 6 37-30 33 8. Tompa 21 106 5 5+39 32 9. Kiskunmajsa 229 4 9 4948 31 10. Dusnok 218 3 1041+6 27 11. Kerekegyháza 227 5 1037-36 26 12. Mélykút 217 4 10­3+32 25 13. Tiszaalpár 217 2 1231+7 23 14. Bácsalmás 215 6 103+35 21 15. Soltvadkert 213 4 1424+2 13 16. Hajós 213 -1821-827 A Tompától 4, a Hajóstól 2 büntetőpont levonva: 1. Soltvadkert 21 162 3 6921 50 2. Solt 21 145 2 6929 47 3. Hetényegyháza 21 134 4 52-25 43 4. Mélykút 21 126 3 6932 42 5. Kerekegyháza 22 123 7 61+8 39 6. Nemesnádudvar 21 103 8 4932 33 7. Tompa 219 3 9 4942 30 8. Bácsalmás 218 3 103938 27 9. Tiszaalpár 218 3 1034+4 27 10. Harta 217 5 9 42+0 26 11. Kiskunmajsa 227 3 1257­62 24 12. Szakmár 217 3 1126+6 24 13. Jánoshalma 216 3 122957 21 14. Akasztó 215 3 133953 17 15. Dusnok 215 1 1531­70 16 16. Hajós 214 2 153+87 14 Az Akasztótól 1 büntetőpont levonva. MEGYE II. - KISKUNSÁGI BÁNYA CSOPORT * MEGYE II. - KISKUNSÁGI BÁNYA CSOPORT Félegyházi Honvéd: továbbra is az éllovas nyomában JÁSZSZENTLÁSZLÓ-HELVÉCIA 1-2 (0-1) Jászszentlászló, 150 néző. Vezette: Agócs I. (Körösi ,, Varga T.). Jász­szentlászló: Rádi Zs. - Putnoki, Far­kas, Grezsa Z., Szálas, Szőnyi Gy., Garas (Dékány), Forczek, Rabi, Do­­bák (Borics), Szőnyi Sz. (Czirkó). Edző: Magyar Jenő. Helvécia: Hor­váth S. - Komonyi, Bosnyák, Seres (Pető), Dinnyés, Horváth N­. (Sán­ta), Tímár (Mester), Orbán, Mata, Dobosi, Liptai. Edző: Molnár József. Gólszerző: Rabi, ill. Orbán, Mata. Kitűnt: Putnoki, Farkas, Forczek, Bo­rics, ill. az egész csapat. Sárga lap: Putnoki, Forczek, Czirkó, ül. senki. Magyar Jenő:­­ Az eredmény reá­lis. Jó játékvezetés mellett a szer­vezetekben, kulturáltabban játszó csapat győzött. Ifjúsági eredmény: 1-1. Tudósító: Papp József. TABDI-NYÁRLŐRINC 24 (1-3) Tabdi, 150 néző. Vezette: Vincze A. Tabdi: Kovács - Tóth, Petróczi, Pó­lyák Z. (Pólyák L.), Andriska, Sza­bó, Kuti, Lukács (Bácsi), Pszota (Stadler), Bránya, Szikszai. Edző: Szikszai Tamás. Nyárlőrinc: Kul­man - Bálint, Forgó, Molnár, Kutasi, Mihály, Sáfár (Nagy), Bíró, László, Torbán (Oláh), György. Edző: Pá­dár József. Gólszerző: Szikszai 2, ill. Bíró 2, Sáfár, Torbán. Kitűnt: senki, ill. az egész csapat. A vendég csapat már az első fél­időben eldöntötte a három pont sor­sát. Ifjúsági eredmény: 0-2. Tudósí­tó: Kovács László. LAKITELEK-CSENGŐD 3-3 (2-1) Lakitelek, 200 néző. Vezette: Orosz S. (Németh R, Kecskés R­. Lakitelek: Kormos S. - Bolesza R., ifj. Tóth S., Kotvics A., Pécsi A., Gö­dény B. Oravecz G., Szabó T., Ter­jék Á, Bányai Zs., Molnár A., Újvá­­ry B. Edző: Tóth Sándor. Csengőd: Kovács G. - Fábián S., Kiss S., Kiss L. (Király I.), Geiger R, Szűcsi L., Forgó Z., Gyenizse B., Szentgyörgyi K. Edző: Supka Sándor. Gólszerző: Bónyai, Szabó, Oravecz illetve Szent­györgyi 2, Forgó. Kitűnt: Szabó, Mol­nár, Bónyai illetve: Geiger, Szűcs, Szentgyörgyi. Sárga lap: Kormos, Bányai, illetve Kovács, Gyenizse. Tóth Sándor: - A két pont elvesz­tését csak saját magunknak köszön­hetjük. Háromszor is vezettünk, de a rutintalanság döntőnek bizonyult, pedig küzdött, hajtott a csapat. Supka Sándor: - Egy pontért jöt­tünk, s azt meg is szereztük. Mind a két csapatnak voltak lehetőségei. Hiába rúgtunk három gólt, kevés volt a győzelemhez. Ifjúsági mérkőzés: 3-0. Tudósító: Szentirmay Tamás. SZABADSZÁLLÁS-TISZAKÉCSKE 3-0 (2-0) Szabadszállás, 200 néző. Vezette: Berger J. (Fejes J. - Béreczki J.). Sza­badszállás: Lázár, Papp, Desztics, Huszár, Vörös, Sári (Berta), Sós, Kiss (Légrádi), Németh (Újvári), Illés, Ko­vács Z. Edző: Búzási Balázs. Tisza­­kécske: Fazekas, Bagi, Tóth K, Macz­­kó, Tóth G. (Terjéki), Ézsiás, Polgár (Kalics), Makra, Túri, Horthy, Varga.. Edző: Ézsiás Gábor. Gólszerző: Sári, Illés, Kovács Z. Kitűnt: az egész csa­pat illetve Ézsiás, Maczkó. Sárga lap: Huszár, Desztics, illetve Makra. A kellemes időben kitűnő szóra­kozást nyújtott a hazai csapat lelkes szurkolótáborának a várakozás alatt futballozó vendégek ellen. A játék színvonalát csak emelte a játékveze­tői hármas működése. Ifjúsági ered­mény: 7-2 (0-2). Tudósító: Pellikán Imre. BUGAC-ORGOVÁNY 1-1 (0-1) Bugac, 150 néző. Vezette: Kovács (Kohajda, Ézsiás). Bugac, Virág (Ro­kolya Zs.) - Körmendi, Czakó, Sze­le, Törteli, Szabó L, Kovács, Rokolya Cs. (Csendes K.), Parádi, Szabó N. Seres (Virág J.). Edző: Kovács György. Orgovány: Hajdú - Palati­­nusz, Fekete, Gárdony, Juhász Z., Máté, Sárai-Szabó, Mezei, Magó (Németh), Vízteleki, Juhász (Hala­si). Edző: Iványi Mihály. Gólszerző: Szabó N. ill. Juhász J. Kitűnt: Sze­le, Szabó N., Czakó, il. Sárai-Szabó, Mezei. Sárga lap: Rokolya Cs. ill. Sárai-Szabó, Vízteleki, Németh. Küzdelem jellemezte a találkozót, nem a szép játék. Az elején a vendé­gek birtokolták többet a labdát, és egy kapu előtti kavarodás után kö­zelről megszerezték a vezetést. Ezt követően fokozatosan feljött a hazai gárda, gólt azonban nem lőttek. A második félidőben időnként teljesen beszorult az Orgovány, egyenlíteni így is csak a mérkőzés hajrájában tu­dott a Bugac. Ifjúsági mérkőzés: el­maradt, mert a vendégek hat fővel érkeztek. Tudósító: Kovács György. SZALKSZENTMÁRTON­KUNSZÁLLÁS 1-5 (0-5) Szalkszentmárton, 100 néző. Vezet­te: Sánta (Rogács, Vén). Szalkszent­márton: Ámon - Oláh (Koncz), Gyó­­csi, Damásdi Zs. Mihók, Kovács, Hájas, Szabó, Zadravecz, Damásdi T. (Kaszala), Rab. Edző: Polánszki Fe­renc. Kunszállás: Koós - Lantos (Ko­vács), Váczi, Bodor, Eszenyi (Bibok), Kiss, Vincze, Seres, Farkas, Bertus, Pöszmet (Dávid). Edző: Kertész Ká­roly. Gólszerző: Zadravecz, ill. Vin­cze 2, Seres, Bertus, Pöszmet. Kitűnt: senki, ill. Farkas, Bertus, Vincze. Sár­ga lap: Kovács, Rab, ill. Seres, Bibok. Rosszul kezdődött a hazaiaknak a mérkőzés. Gyors gólokat kaptak. Ekkor megpróbáltak kitámadni, ami­nek az lett az eredménye, hogy a Kunszállás kontrákból még három támadást értékesített. Így az első já­tékrészben el is dőlt a mérkőzés. A második játékrész kiegyenlített játé­kot hozott. Az egyik fél nem tudott, a másik nem akart a játékhoz semmit sem hozzátenni. Ifjúsági mérkőzés: 3-4. Tudósító: Czerman Ottó. KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD­­JARABSZÁLLÁS 3-0 (1-0) Kiskunfélegyháza, 100 néző. Vezette: Fülöp J. (Pataki J., Kaszala M.). Kis­kunfélegyházi Honvéd: Tóth P. - Sa­mu, Kertész, Cseke, Földi, Vidéki, Valkovics, Csincsák, Zsigó, Kása, Pol­­ner. Edző: Fekete József. Jakabszál­­lás: Kovács R. - Székely, Dorogi, Bab­­linszki, Lakos, Molnár, Bódog, Tóth, Nagy G., Meszlényi, Mezei. Edző: Bartha Zsolt. Gólszerző: Csincsák, Cseke, Kertész. Kitűnt: Zsigó, Csin­csák, il. Székely, Meszlényi. Sárga lap: Polner, ill. Székely, Tóth G. A Honvédnek több góllal kellett volna nyernie. A biztos vezetés tu­datában ráültek az eredményre. If­júsági eredmény: 6-2. Tudósító: Ku­­rucz István. KECSKEMÉTI MÁV­­KUNSZENTMIKLÓS 0-0 Kecskemét, 100 néző. Vezette: Hor­váth Gy. (Patyi, Gyenes). Kecskeméti MÁV: Lászka - Mészáros, Miskei, Baranyi, Márton, Hegyesi, Bán (Ká­­tai), Kovács, Czumbil, Ronkó (Szöl­­lősi), Bangó (Szabó M.). Játékos­edző: Márton Tibor. Kunszentmik­­lós: Balla - Zsigmond, Zsigmond Zs., Kisjuhász, Ordasi, Tóth, Paróczi, Bajnóczi, Bebők, Boczek, Kalmár. Edző: Szabó László. Kitűnt: Baranyi, Mészáros, il. az egész csapat. Sár­ga lap: Szabó M., ill. Zsigmond I. If­júsági eredmény: 4-3. Tudósító: Lászka György. MEGYEI II., KISKUNSÁGI BÁNYA CSOPORT: FELNŐTTEK 1. Szabadszállás 21 164 1 8928 52 2. Kósházi Honvéd 21 155 1 5919 50 3. Tabdi 21 131 7 4929 40 4. Nyárlőrinc 21 131 7 51­39 40 5. Tisakécske 21 115 5 7932 38 6. Kecskeméti MÁV 21 114 6 5932 37 7. Kunszállás 21 105 6 51­29 35 8. Csengőd 217 6 8 4948 27 9. Kunszentmiklós 217 5 9 4950 26 10. Helvécia 217 4 10 44+4 25 11. Bugac 217 4 1027-52 25 12. Orgovány 216 3 12 20+6 21 13. Lakitelek 215 4 123949 19 14. Jakabszállás 213 5 1332-52 14 15. Szalkszentmárton 214 2 1537-90 14 16. Jászszentlászló 213 2­ 16 1666 11 IFJÚSÁGIAK 1. Szabadszállás 21 17 3 11192654 2. Helvécia 21 164 110926 52 3. Tiszakécske 21 15-6131-42 45 4. Nyárlőrinc 21 143 48933 45 5. Kecskeméti MÁV21 14­7 7945 42 6. Lakitelek 21 123 68933 39 7. Kunszentmiklós 21 112 887­56 33 8. Jakabszállás 218 6 7 3950 30 9. Kósházi Honvéd 219 2 107980 29 10. Tabdi 218 2 115+45 26 11. Bugac 208 1 114+80 25 12. Kunszállás 217 2 124+63 23 13. Csengőd 216 -156+107 18 14. Jászszentlászló 214 1 163+94 13 15. Orgovány 202 1 17391316 16. Szalkszentmárton211 -2027-1873 Az Orgoványtól 1, a Kmrdóstól 2 büntetőpont levonva