Népsport, 1981. június (37. évfolyam, 128-152. szám)

1981-06-22 / 146. szám

6 NÉPSPORT LABDARÚGÁS 81. perc: Homonnai átadá­sa után Martinkovics óriási bombát küldött Palchuber ka­pujába. 5­1. k­k­k A korszerűbb labdarúgást bemutató vendégegyüttes ilyen különbséggel is megérdemel­ten győzött. Jó: Czikora, Oláh, Martin­kovics, ill. Loch. Gyenes László A­, Ózdi Kohász a három bajnok közül a legváratlanabb elsőséget szerezve nyerte a Keleti csoport pontvadászatát DUSE-Honvéd Papp I. SE 1-0 (0-0) Hejőcsaba, 300 néző. V: Ur­­bán. DUSE: Mező — Szabol­csi, Mohácsi, Király, Pistár — Fidler (Laterán a 72. perc­ben), Kincses, Lakatos — Balla, Varga, Magyar. Edző: Nagykaposi Elemér. ST. ..Papp J. SE: Gulyás — Dálnoki (Makszim a 72. percben), Földházi, Babcsán, Bukovics — Kapus, Andirkó, Pörögi — Munkácsi (Tóth a 62. perc­ben), Birkás, Farkas. Edző: Vágó György. 90. perc: Szabolcsi a fél­pályánál megszerezte a lab­dát, Ballát szöktette, aki egyedül vezette kapura a pettyest és a kifutó Gulyás mellett 1­2 méterről a kapu közepébe bombázott. 1 -0. ★ ★ A látottak alapján a­­vendé­gek rászolgáltak a győzelemre. Jó: Balla, Mohácsi, Szabol­csi, illetve a hazai együttesből senkit nem lehet kiemelni. Kolodzey Tamás Lehel SC-Szolnoki MÁV MTI 2-1 (1-1) Szolnok, 1000 néző. V: Tompa. Lehel SC: László — Pozsgai, Fényes, Lakatos, Fe­jes — Lukácsi, Postás (Ros­tás a 65. percben), Szívós, Répási — Váczi (Párás a 77. percben), Dzurják. Edző: Kó­­czián Antal. Sz. MÁV MTE: Bartos — Szántai, Sebők (Csontos a 65. percben), Sza­bó, Tóth — Porhanda, Ba­­ran, László — Selyem (Nász a szünetben), Tubák, Török. Edző: Gélei József. 13. perc: ártalmatlan hely­zetben a kifutó Bartos el­csúszott és a kapusról visz­­szapattanó labdát Váczi a kapu közepébe vágta. 1-0. 39. perc: Sebők jobb olda­li beadása Lászlóról kipattant és Tubák a fekvő kapus mellett a hálóba emelt. 1-1. 85. perc: Szívós mintegy 25 m-ről lövésre szánta el magát és a jól eltalált lab­da bombaként vágódott a jobb felső sarokba. 2-1. ★ ★ A mérkőzés előtt búcsúz­tatták a visszavonuló Sebők György csapatkapitányt, aki 17 évig játszott a nemzeti bajnokságban, ebből 3 évig az NB I-es Rába ETO-ban. Az első félidőben a Lehelnek több helyzete volt, a máso­dikban a Szolnok valamivel veszélyesebben támadott, de egy váratlan lövés eldöntöt­te a két pont sorsát. Jó: Fényes, Lukácsi, Szí­vós, Dzurják, ül. Bartos, Se­bők. Pataki István Debreceni Kinizsi— H. Asztalos J. SE 5-0 (1-0) Debrecen, 800 néző. V: Bo­­dó, D. Kinizsi, Varga (Ha­vasi a 82. percben) — Kele­men, Takács, Tóth I. — Tő­­zsér, Szabó, Tóth E., Magyar — Tóth F. (Orenstein a 76. percben), Bodonyi, Vajda. Ed­ző: Molnár János. H. Aszta­los J. SE: Ambrus — Fo­dor, Széki, Bencsik, Neu­mann — Petykó, Bozsik, Bez­­zegh, Orosz (Berecz a szü­netben) — Fister, Hirka (Ma­gyar a 60. percben). Mb. ed­ző: Hidegkúti László. 34. perc: Tőzsér, Szabó, Magyar, Bodonyi lábán ván­dorolt a labda, utóbbi az esőről a jobb alsó sarokba rúgta a labdát. 1-0. 58. perc: Tóth F. jobbról ívelte be a labdát, amely át­szállt a kapuson, és a jobb felső sarokba hullt. 2-0. 68. perc: Tóth E. balról az ötösre ívelt, és a befutó Bo­ donyi a hálóba fejelte a lab­dát. 3-0. 79. perc: Tóth E. egy sza­badrúgást átemelt a sorfalon, és Orenstein közelről a jobb felső sarokba lőtt. 4-0. 85. perc: Bodonyi kiugrat­ta Orensteint, aki 10 m-ről laposan a kapuba rúgta a labdát. 5-0. ★ K­ ir ★ Mindkét csapat nyílt sisak­kal játszott a végig jó ira­mú, színvonalas játékot ho­zó mérkőzésen. Jó: Takács, Szabó, Tóth E., Tóth F., Orenstein, Bodonyi, ill. Széki és Bozsik. Fülep Kornél Kazincbreika-Eger 1-0 (0-0) Eger, 1600 néző. V: Korok­nak Kazincbarcika: Novák — Farkas, Tóth, Helgert, Fodor — Tamás (Kiss L. a 72. perc­ben), Majoros, Petro­vics — Kálmán, Gere, Sinkó. Edző: Szentmarjay Tibor. Eger: Baár — Birincsik, Zsidai, Fegyvernek­, Smuczer — Fi­­tala, Farkas (Horváth T. a 67. percben), Móricz, Szarvas (Fenyves az 55. percben) — Horváth I, Pécsi. Edző: Bán­kúti László. 61. perc: Petrovics 20 m-es szabadrúgása Baárról* kipat­tant és Gere közelről a háló­ba továbbított. 1 -0. ★ ★ Alacsony szinvonalú mérkő­zésen igen gyenge játékkal búcsúztak a hazaiak közönsé­güktől. A vendégek szerve­zetten védekeztek, a kapu előt­t is határozottabbak vol­tak, egy helyzetük akadt, azt is kihasználták. Jó: Fodor, Gere, Novák, ill. Fitala. Fazekas István H. Szabó L. SE— Nagybátony 2-1 (3-1) Nagybátony, 1009 néző. V: Maczkó. N­. Szabó L. SE: Al­bert — Szilágyi (Silye a 46. percben), Dávid, Csorba, Ta­­lapa — Vékony, Czikora, Oláh — Fritz (Homonnai a 66. percben), Martinkovics, Benyó. Edző: Bencsik Gyula. Nagybátony: Palchuber — Bordás, Antal, Tamás, Szabó P. — Bocsi (Cékmán a 62. percben), Dóra (Orosz L. a 62. percben), Szoó — Kiss, Szabó J., Loci. Edző: Dávid Róbert. 2. perc: Loci lefutotta a védők­et és nagy erővel bom­bázott a hálóba. 0-1. 7. perc: Czikora átadását Benyó a 16-oson belül mel­lel levette, és a biztos hely­zetben nem hibázott. 1-1. 13. perc: Czikora a kifutó Palchuber­­mellett lőtt a ka­pu közepébe. 2-1. 40. perc: Fritz a jó hely­zetben levő Vékonyhoz küld­te a labdát, aki a hálóba lőtt. 3-1. 76. perc: Homonnai két csel után Martinkovicshoz gurított, aki 10 méterről a jobb sa­rokba vágta a labdát: 4-1. Horsodi Volán— Györgyös 2-1 (0-1) Miskolc, 500 néző. V: Hart­mann. B. Volán: Kasza — Kő­halmi (Miklós a 64. percben), Vaszilev, Kőrössy, Sanyo — Lugosi, Veres, Galló — Varga (Czél a 64. percben), Csányi, Koleszár. Edző: Balázs András. Gyöngyös: Szőke — Nagy L., Bársony, Ambrusz, Huszár, — Budai, Jakab, Vágó — Fischli, Gombos, Törő. Edző: Péczely Szabolcs. 27. perc: Törő labdájával Fischli az alapvonalig jutott el, majd onnan nehéz szögből a kifutó Kasza mellett 8 m-ről a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. 0-1 70. perc: Veres nagyszerű labdát ívelt Galló elé, aki egy lépés után 10 m-ről védhetet­­lenül lőtte a kapu bal sarká­ba. 1-­ 76. perc: Galló átadását Czél­l 10 m-ről a bal alsó sarokba lőtte. 2-1 ★ ★ ★ Változatos, heves küzdelem folyt mindkét félidőben. A helyzetek alapján nagyobb arányú is lehetett volna a hazaiak győzelme. Jó: Kőhalmi, Vaszilev, Kő­rössy, Csányi, Gau­ló, ill. Bár­sony, Jakab, Vágó, Nemes Péter Gygda—MVSC 4-0 (1-0) Gyula, 2500 néző. V: Tóth László. Gyula: Szabó — No­vák, Pláistyik, Gseh, Ozott — Molnár, Kocsis, Csathó (Lu­­koviczki a 78. percben) — Tóth II, Vágó (Friderikusz a 68. percben), Szakál. Edző: Szűcs Mihály. MVSC: Udvari — Gyöngyösi K., Bobkó, Pin­csak, Gergely (Dojcsák a szünet­ben) — Krém­er, Kovács, Thu­­ry — Egri, Kiss, Barta. Edző: Krompaszky Gyula. 21. perc: Csathó 8 méter­ről, fellel a jobb felső sarok­ba küldte a labdát, 1-0. 46. perc: Vágó 10 méterről a kapu jobb oldalába talált. 2-0. 58. perc: Tóth II beadását Molnár továbbította a hálóba. 3-0. 84. perc: Sakk-matt helyzet végén Tóth II állította be a végeredményt. 4-0. ★ ★ ★ Ünnepi hangulatban játszot­ták a mérkőzést és a sport­ág gyulai történetében legsi­keresebbem szerepelt NB II-es csapata az idényzárón is mél­tóan játszott az 1980—81. évi tel­j­esítményéhez. Jó: Plástyik, Cseh, Kocsis, Tóth­­, Szakál, ill. Pin­csák, Krém­er, Thury, Fábián István Egyetlen gól döntött Hódmezővásárhely- Salgótarján 2-1 (2-1) Hódmezővásárhely, 1090 né­ző. V: dr. Botka. Hódmező­vásárhely: Bugyik — Kántor, Lancsa (Fehér a szünetben), Magyar, Szadeczky — Bálint ( tíz. (Olasz a 79. percben), Fe­leki, Stark —Varga, Vad, He­gedűs F. Edző: Nagy Pál Béla. Salgótarján: Kocsis — B. Kovács, Szabó, Varga, Má­kos — Földi, Tóth (Tolnai a 77. percben), Balga, Lipták — Mohácsi, Marosok (Vágó a­­szünetben). Edző: Szalai Mik­lós. 14 perc: Jobb oldali táma­­­dás után Tóth ívelt középre, s Lipták 9 méterről a bal sa­rokba fejelt. 0-1. 40. perc: Hegedűs ívelte be a szabadrúgást, s a berobba­nó Varga 11 méterről fejelt a jobb sarokba. 1-1. 42. perc: Feleki a földre fejelte a labdát, amelyet egy r pattanás után Vad közelről a hálóba gurított. 2-1. * k­k ★ A hazai csapat megérdemel­ten győzött. Jó: Feleki, Magyar, Vad, Kántor, Bálint dre ill. V­arga, Lipták, Halmai László dőlt, a megítélt büntetőt Ra­vasz a jobb sarokba küldte 2-2. ★ ★ ★ A közepes színvonalú mérkő­zésen a rutinos ózdiak két­szer is vezetést szereztek, ame­lyet a tartalékos, a több fia­tal játékossal felálló szarvasi együttes mindig idejében ki tudott egyenlíteni. A látottak alapján az eredmény igazsá­gosnak mondható. Jó: Szegedi, Madarász, Du­dás, ill. Novák, Kajtár és Ra­vasz. Csabai Pál Karcag— Hajdú­böszörmény 2-0 (1-0) Karcag, 800 néző. V: Dö­­mény. Karcag: Kocsis — Mándi (Halász a 88. percben), Sándor, Tüdős, Varga — Orosz (Hernádi II a 77. perc­ben), Hernádi I, Szabó II — Tassi, Herbály, Petró. Edző: Kézi András. Hajdúböször­mény: Lovas — Nagy, Li­­pők, Derzsényi (Molnár a szünetben, Mándi az 58. perc­ben), Muzsnai — Burai, Her­­czeg, Sütő — Papp, Vaszil­­kó, Bezzegh. Edző: Komlóssy Imre. 12. perc: a kitörő Petrót Derzsényi az ötös sarkánál buktatta. A megítélt büntetőt Tassi laposan a jobb sarok­ba lőtte. 1-0. 77. perc: Petró 16 méteres, sarokra tartó lövése a kapust is érintve a hálóban kötött ki. 2-0. ★ ★ ★ A két kiesett csapat végig jó iramú mérkőzésén a kar­cagiak nagy fölényben voltak. Jó: Kocsis, Hernádi I., Petró, ill. Lovas, Nagy, Li­­pők, Szöllősi István Ózdi Kolbász— Szarvas 2-2 (1-1) Szarvas, 2000 néző. V: Bárt­­fai. Ózdi Kohász: Szegedi — Pribák, Sipos, Madarász, Szi­lágyi — Tokár, Kutasi, Ligeti — Varga, Stanev, Dudás (Bácskai I a 74. percben). Edző: Pallagi Róbert. Szarvas: Szép­laki — Novák, (Keszthelyi 67. percben), Kajtár, Plastyik, Du­­rucsko — Dem­jén, Szabó, Mó­­nai, (Fedorják 58. percben) — Ravasz, Tabár, Máthé. Edző: Papp László. 28. perc: Ártatlan ózdi tá­madás után Varga elé került a labda, s mivel nem volt szabadon álló társa, 25 méter­ről váratlanul lövésre szánta el magát és a labda a bal felső kapufáról pattant a há­lóba 1-0. 43. perc: Tabár pontos be­adását Ravasz 10 méterről nagy nyugalommal lőtte a jobb alsó sarokba 1-1. 57. perc: Madarász 28 méte­res távoli nagy bombája a jobb felső sarokba vágódott 2-1. 66. perc: Fedorják Demjén elé továbbított, akit a 16-oson belül buktattak a kohász­oé­ KELETI CSOPORT, VÉGEREDMÉNY KÖZÉPCSOPORT, VÉGEREDMÉNY NYUGATI CSOPORT, VÉGEREDMÉNY 1. Ózdi Kohász 38 2110 7­61-3452 1. SZEOL AK 38 249 5­68-30­57 1. Haladás VSE 38 2017 192-3757 2. Gyula 381813 759-3649 2. Ganz-MÁVAG 381615 774-5217 2. Nagykanizsa 381912 780-5040 3. Hódmezőv. MSE 381613 959-4145 3. Bem J. SE 381613 961-4745 3. Keszthely 38209 965-4849 4. Debreceni Univ. 3817101148-3144 4. Balassagyarmat 3817111060-4745 4. Sabaria SE 381811 946-3747 5. Salgótarján 3817101153-3944 5. Székesf. MÁV 381613 958-5445 5. Pécsi VSK 3816121057-3544 6. Szabó L. SE 3815121150-3542 6. Budafok 3818­81258-4244 6. Tapolca 3818­81258-5444 7. Papp J. SE 3814141059-4942 7. Kecskemét 3816121049-3644 7. Mohács Véménd 3815131047-3343 8. Gyöngyös 3815111242-3741 8. Pénzügyőr 3814131146-4511 8. Komló 3815101344-3940 9. Debreceni K. 3814121256-5040 9. Kossuth KFSE 3811171054-47­19 9. Bábolna 3813131238-5239 10. Kazincbarcika 3814121250-4940 10. Szegedi Dózsa 3814­81667-5536 10. MÁV DAC 3813121363-5738 11. Miskolci VSC 3815101366-6740 11. Dorog 3813101552-5236 11. Sopron 3813101551-4436 12. Eger 3814121245-4640 12. Építők SC 3813101544-5436 12. Szekszárd 3812121438-3636 13. Szolnok 3812141256-5538 13. Váci Izzó 3811131455-5635 13. Bakony Vegyész 3810161246-5136 14. Asztalos SE 3814 91548-5037 14. 22. sz. Volán 3811121543-5834 14. Ajka 3813 91652-5435 15. Lehel SC 3811121542-5134 15. BKV Előre 3810141432-5034 15. Várpalota 3811121549-5934 16. Szarvas 3812 91742-4533 16. BVSC 3812 91739-5233 16. Dombóvár 38 9141540-6832 17. Nagybátony 3811 819 54-68 30 17. DÉLÉP SC 3812 91750-64­33 17. Sellye 3811 819 53-6930 18. Borsodi Volán 38 9­1118 45-70 29 18. Bp. Spartacus 3812 818 43-58 32 18. Rákóczi SE 38 9 1019 40-56 28 19. Karcag 388 7 23 37-78 23 19. Dunaújv. Építők 388 7 23 43-71 23 19. Fűzfő 388 7 23 38-67 23 20. Hajdúböszörm. 384 9 25 32-73 17 20. Oroszlány 38 5 11 22 31-57 21 20. Pét 388 3 27 43-94 19 XXXVII. 146. ♦ 1981. június 22 NB II -SZ MÁVAG­­ SI. Dem J. Si 1-0 (1-0) Kőbányai út, 1000 néző. V: Tapolczai. Ganz-MÁVAG: Erdélyi — Aranyosi, Gugye­­rás, Geiger, Balázs — Nagy, Zöldi (Varga a 86. percben), Gregor — Weiland, Lakos, Si­mon (Márton az 56. percben) Edző: Kaszás Gábor. H. Bem J. SE: Bata — Kelemen, Olajos, Zimonyi, Nahoczky — Zsidó, Krómer, Morvai, Ágh (Mater a 82. percben) — Krisztin (Nyúl a 62. perc­ben), Mózner. Edző: Nagy János. 7. perc: Veiland ugrott ki, Bata kétségbeesetten kisza­ladt, de Veiland egy gondo­lattal gyorsabb volt és elgu­rított mellette a bal sarok­ba. 1 -0. 67. perc: Nahoczkyt rekla­málásért a bíró kiállította. k k­i Inkább a küzdelem domi­nált, mint a jó játék, a ha­zaiak nehezen találták meg a Bem lestaktikájának ellensze­rét. Jó: Gugyerás, Geiger, Ba­lázs, Veiland, ill. Römer és Morvai. Niszkács Miklós Dorog- - Balassagyarmat 6-4 (3-1) Dorog, 2000 néző. V: Kő­rös. Dorog: Andrusch —Pén­tek B. (Engelbrecht J. a szü­­nteben), Goldschmidt, Varga, Kovács — Marosvölgyi (Kot­­tesz a 83. percben), Arany, Csizmazia — Schalk, Laczkó Engelbrecht Z. Edző: dr. Ma­gyar György. Balassagyarmat: Balázs — Pribek­, Kornyák, Kármán (Kovács a 60. perc­ben), Lajkó — Tóth (Oláh 70. percben), Friedmann, Var­ga — Szalai, Papp, Szedlák. Edző: Czimmermann Gyula. Gyászszünettel adóztak a csapatok Pfluger Dezsőnek, a Dorog volt kitűnő labdarúgó­jának emlékére. 4. perc: Péntek B. becsa­varta a labdát, Laczkó fejjel megcsúsztatta a bal alsó sa­rokba. 1-0. 16. per­c: Engelbrech­t Z. az ötösről a kapu közepébe to­vábbított. 2-0. 26. perc: Laczkót a 16-oson belül Varga fellökte. 11-es! Arany lőtte a büntetőt fejma­gasságban a bal sarokba. 3-0. 39. perc: Szalai 8 méter­ről a jobb sarokba talált. 3-1. 48. perc: Marosvölgyi a jobb oldali 16-os sarkánál fel­lökte Friedmannt, ez is 11-es. A büntetőt a kapus Balázs lőtte kapustársát becsapva a kapu közepébe. 3-2. 50. perc: Az előretörő Kár­mán tisztára játszotta magát, majd a kivetődő kapust is ki­ cselezte, és a bal alsó sarok­ba helyezett. 3-3. , 65. perc: Schalk jó labdával tört kapura, elhúzta a kive­tődő kapus mellett is, amikor a kapus visszanyúlva elütötte a csatár lábát. Kőrös a 11-es pontra mutatott. Arany lövé­se Balázs kezét is érintve ke­rült a jobb sarokba. 4-3. 80. perc :Laczk­ó 20 méter­ről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba. 5-3. 82. perc: A tétovázó hazai védők közül Szalai a bal al­só sarokba továbbított. 5-4. 87. perc: a kiugró Engel­­brecht Z.-t a vendégvédők felvágták. 11-es! A balassa­gyarmati Varga megjegyzést tett, amiért Kőrös játékvezető kiállította. Engelbrecht Z. lőtte a büntetőt a bal sarok­ba. 6-4. ★ ★ ★ ★ Minden volt ezen a mérkő­zésen, ami a labdarúgás nagy körítésébe beletartozik. Vál­tozatos, izgalmas játék, gólok, 11 -esek,, nagy előnyről percek alatti egyenlítés, majd ismét fordítás. Remekül szórakoztak a szurkolók, méltó befejezése volt a bajnokságnak. Jó: Varga, Arany, Schalk, Laczkó, ill. Pribel­, Hornyák, Szalai, Friedmann, Göb Sándor Bsi­ok-Damsújvárosi Építők 1-0 (0-0) Budafok, 500 néző. V: Kiss. Budafok: Lengyel — Béress, Kapitány (Mészáros a 6.61. percben), Turner, Tóth — Paizs, Karajos, Pozsár — Hu­szár, Csima, Szijjártó (Wastl a 63. percben). Edző: Dobesch Gyula. Dumas­­város: Paulusz — Hodermaszky, Medve, Mé­száros, Tóth — Miskovicz, Bó­­di, Sajó — Bartók, Juhász, Klement (Béres a 72. perc­ben). Mb, edző: Földi Ferenc. 72. perc: Mészáros— Paizs össz.­játék után Mészáros 17 m-ről laposan a kapu jobb sarkába talált. 1-0.­­ ★ tAt ★ A nagy lelkesedéssel játszó Dunaújváros ellen a hazaiak nehéz küzdelemben szereztek két pontot. Jó: Mészáros, Pozsár, mi. Paulusz és Bódi. Kovács Ottó DÉLÉI E SC­IHIÁV Hőre 4-0 (2-0) Szeged, 400 néző : Né­meth L. DÉLÉI SC: Leskó — Holler, Terhes I., Zádori Parti — Miklós I (Miklós I a 60. percben), Petró (Czibe­­re a 73. percben), Hódi — Diószegi, Török, Werner. Ed­ző: Mészáros Imre. MÁV Elő­re: Horváth — Palanek, Sza­bó, Szőke, Fodor — Gellért, (Pódi a 17. percben), Dom­ Ján, Medgyes, Geiger (Bruder a szünetben) — Nagy, Deák. Edző: Szőke Miklós. 18. perc: Török lövését Horváth csak kiütni tudta, és a kipattanó labdát Török az üres kapuba lőtte. 1­0. perc: Hódi egy csel után a kapu jobb sarkába lőtt. 2-0. 1 1­. perc: Török a védők között kiugrtott, 6 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 3-0. 88. perc: Diószegi szöglete után Török a lábak között lőtt a kapu jobb oldalába. 4-0. k k­k A DÉLÉP PC. kisszámú, de arinál lelkesebb néző buzdí­tásától kísérve óriási erővel vetette magát a küzdelembe. A játék egyes részeiben szin­te , kapujához szegezte ellen­felét. Ha Horváth nem véd ilyen jól, talán nagyobb kü­lönbségű is lehetett volna a DÉLÉP Győzelme. Jó: Zádori, Hódi, Török, ill. Horváth, Szabó, Tóth Győző Építők SC—Váci Izzó 2-0 (1-0) Népliget, 100 néző. V: Mo­hácsi. Építők SC: Katona — Szabó, Pócza, Oláh, Staller — Tóth (Móricz a 78. perc­ben), Varga, Palotai — Néder, Kiss, Fekete. Edző: Thomann Antal. Vác: Pálinkás — Va­­luch, Strausz, Schuszter, Ádám — Bodor, Varga, Bera — Mojzer (Szolnoki 31. percben),, Tóth, Sipőcz. Edző: Antal Pé­­­ter. 30. perc: Oláh kiugratása lesen találta Nédert, a part-, jelző nem intett, a vendég-, védelem leállt, így a jobb-, szélső 15 m-ről zavartalanul ívelhette a labdát a kint álló, Pálinkás fölött a hálóba. 1-0. 75. perc: Palotai a jobb-­ összekötő helyén kiugrott, és éles szögből, 7 m-ről, a beadásra váró Pálinkás mögött.