Új Szó, 2002. április (55. évfolyam, 76-100. szám)

2002-04-15 / 87. szám, hétfő

Sportvilág - képekben ÚJ SZÓ 2002. ÁPRILIS 15 A ligeti Henrich Bencik (jobbra) Pavol Vavník és Mário Zavaterník között próbál kapura törni a Petrzalka-Pú­­chov szuperligás labdarúgó-mérkőzésen (0:3) (TASR-felvétel) A vágsellyei Kozmanová (17-es mezben) sok borsot tört a pozsonyi védők orra alá a Sal­a-Chirana női kézilab­da Extral­iga-döntő első két mérkőzésén.­­TASR-felvétel A címvédő magyar Deák Bárdos Mihály (jobbra) a finnországi kötöttfogású birkózó Európa-bajnokság 120 kg­­os súlycsoportjának döntőjében 6:0-s vereséget szenvedett az orosz Jurij Patrikijevtől. (CTK/AP-felvétel) Dominik Hasek, a Detroit cseh kapusa mérkőzésről mérkőzésre kitűnő teljesítményt nyújt. -JÉk :___________­­CTK/AP-felvétel A spanyol Magui Serna sikerével végződött az estorili tenisztorna női egyese, miután a fináléban 6:4, 6:2 arányban legyőzte a német Anca Barnát. (Reuters-felvétel) A kolumbiai Juan-Pablo Montoya (BMW-Williams) igencsak derűlátó volt a vasárnapi Forma-1- San Marino Nagydíj előtt. Végül negyedikként ért célba, összetettben azonban a harmadik helyen áll. (CTK/AP-felvéte