Lósport Igazgatóság versenyei, 1956

1956-04

EREDMÉNYEK BUD­APES­T!' . . V —.im ................ — ..........................i ■»■■■i .. ■ ■ ■■ ——w—тшт 4 ' * . • . !. * ... • • Lósport Igazgatóság versenyei. 1956. Verseny­inte­z-oség: Laky Ferenc, Szabó Lajos, Terbócs Imre.- Versenytitkár: dr.Hesp­ Edvin.- Handicapper­ * Szunyogh István.- Mázsáló: Kovács János.­­Inditor: Bácskai Domonkos.- Célbíró: Dernyey Mihályné.- Vers­enypénztárnok: Wertheimer Ernőné.- Versenypályaf­el­ügyelő: Horváth Lajos.- Totalisateurs , vezető:: Ré­tvári József.- Állatorvos: dr.Fehér Dezső.- Pályaorvos: dr.Radnóti Andor.-­ Március - április . * • Első nap. Vasárnap, március 25. , • • ‘ * /Rendes talaj./ /faideg idő, erős keleti szél./ I. MEGNYITÓ VERSENY. 9.000, 2.700, 1.800 Ft. Táv. 1600 m„ 15.000 Ft. értékű versenyt nem nyert 3é és idb. lovaiknak. Teher 3e 47 Kg, 4e 55-^ Kg,- 5é és idb. 57-^- Kg* Minden 66500 Ft értékű versenyért 3é lónak 2 Kg, 4é és idb. lónak 1 Kg, minden 8.000 Ft értékű versenyért 3é lónak 3 Kg, 4é és idb. lónak 1-1- Kg több, éspedig halmozva. 10.000 Ft értékű verseny nyerőjére 3 Kg külön több. Nyeretlen 3é lovaknak és a múlt évben nyeretlen 4é és idb. lovaknak 2-1- Kg eng. /Zárult március 20-án 6 nevezéssel, melyből 1-et töröltek./ /Start 12 óra 30 perc./ Fenék istálló 4é s­z RAMSLI ap. Sultan Mahomed any .Ramona /Csaplár L./.. 5o£ Kállai P.4. ...*.. 1 Bakonyi ist. 4é stp . TRILLA II. ap.Alpár any .Tarant­e 11 . II. /Balogh J./ ... 54 Balogh L.3. •••••• 2 Dióspusztai ménses 5é p m REMETE ap .Fidibus V, Róbert Endre any. Menyecske /kozák J./ ......*.­....... 60 Nemeth I]«2.op..., 3 Remeteségi ménes 6é p m MIRELITE ‘ 1 ap.Sultan Mahomed any.Mirandelle /Mravik P./ 59^ Bocskai P.5„«..,, 4 Csépi ist. 4é p к FIRMA ap,Mario any .Fiola /Kovács M,/ ............ 50|-- Farkas T.l.,..,,, 5 Fejhosszal nyerve, háromhosszal harmadik, kettő és félhosszal negyedik, kilenchosszal ötödik, /Célfoto az első helyre./ Idő 1.46 4/5 Versenyérték: 9.000 Ft, 2.700 Ft, a­ másodiknak, 1.800 Ft a harmadiknak. A győztes tenyésztője: Földművelésügyi Minisztérium. Totalisateur: 10:24. Helyrcfogad£sok: I. 10:14. II. 10:14. Befutó fogadás: Ramsli és Trilla II. 10:60. A többi lé quotája győzelem esetén: 10:26 Trilla II., 27 Remete, 65 Firma, 169 Mirelité. 20, II. GÁTVERSENY: 6.000, 1.800, 1.200 Ft. Táv: 2400 m. 10.000 Ft értékű gátversenyt nem­ nyert 4é és idb.­­félvér és ismeretlen származású lovaknak. Teher 46 62 Kg, 56 és idb. 66 Kg, 5.000 Ft értékű sík­­versenyt nem nyert lovaknak 5 Kg-mal kevesebb. Gátversenyekben nyert 7.500 Ft értékű versenyért 3 Kg, 8.000 Ft értékűért, vagy két versenyért 6 Kg, három versenyért 9 Kg több. Nyeretleneknek 21? Kg eng. /Zárult március 20-án 12 ne­vezéssel, melyből 4-et töröltek./