Népsport, 1981. november (37. évfolyam, 259-283. szám)

1981-11-01 / 259. szám

Népsport AZ ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI ÉS SPORTHIVATAL LAPJA VASÁRNAP, 1981. NOVEMBER 1. • Ára 1,90 forint • XXXVII. ÉVFOLYAM, 259. SZÁM. ''/bői CSOPORTELSŐKÉNT UTAZUNK A VB-RE! Világbajnoki selejtező mérkőzés IV. csoport MAGYARORSZÁG NORVÉGIA 4-1 (1-1) Bálint bombagóllal szerzett vezetést Lund , ha lehet még nagyobbal válaszolt Kiss fejese újra előnyt jelentett Fazekas és Kiss szólója után újabb két gól Nagyszerűen játszó csapat ellen vívta ki a továbbjutást válogatottunk (Tudósításunk a 3. oldalon) Fazekas cselez a norvég védők­ között, Berns­ten már a földön, Grönlandnak pedig nincs esélye a közbeavatkozásra. GÓL! Bálint szabadrúgása után a hálóban a labda. Müller köszönti, Gröndr­­en kevésbé . .. (Koppány­i György és Záhonyi Iván felvételei) Sakkvilágbajnoki páros mérkőzés Döntetlen a­­ játszma Maranóban szombaton a Karpov—Korcanoj sakk­vi­lágbajnoki páros mérkő­zés 11. játszmájára ke­rült sor. A világos bá­bukat ezúttal a kihívó Korcsnoj vezette. Korcs­­noj 14-gyel nyitott, Kar­pov e6-tal válaszolt. A küzdőtereik a 35. lé­pésben döntetlenben egyeztek meg. A páros mérkőzés állása továbbra is 4:1 a világbajnok Karpov javék­a. A nap eredményeiből BIRKÓZÁS Hármas versenyfutás a szabadfogású csapatbajnokságon TORNA Egervári Márta és Guczoghy György a mesterfokú bajnok CSELGÁNCS Két bronzérem a junior EB-n — A KSC és a Bp. Honvéd győzelmei az U8-a SÚLYEMELÉS• Az Olefin SC a csapatbajnok KOSÁRLABDA Hajrágyőzelmek Na, most mi lesz? Pillanatkép a Kovács—Molnár mérkőzésről.