Nemzeti Sport, 2002. december (13. évfolyam, 325-353. szám)

2002-12-01 / 325. szám

A 185. örökrangadó következik : › cvj x J| M › A . A­r n 114 11 r M ?I‡1 11! m A debreceni Bajzát Péter is mesterhármast ünnepelhetett Radu Sabo három gólja egy pontot ért A zalaegerszegi Radu Sabo (8) volt a Borsodi Liga őszi idényt záró fordu­lójának egyik mestere. A bajnokcsapat támadója az Újpest elleni mérkőzésen ugyanis három gólt lőtt (nem klasszikus mesterhármast szerzett, ugyanis a talá­latok közben Kovács Zoltán a lilák ré­széről betalált a zalai kapuba), de még ez a nagyszerű teljesítmény sem volt elég ahhoz, hogy Bozsik Péter csapata három ponttal gazdagodjon. Az Újpest csatára, Horváth Ferenc ugyanis úgy fe­jezte be a mérkőzést, ahogy kezdte: gólt szerzett, és ezzel 3-3-ra „mentette” csa­patának a mérkőzést. Volt még egy lab­darúgó, aki háromgólos lett. A debrece­ni Bajzát Péter a Győr ellen remekelt, a Loki csatára az első félidőben kétszer juttatta az ETO hálójába a labdát, majd a szünet után fejjel is eredményes volt. A kiesés ellen harcoló csapatok közül a Sopron legyőzte a Kispestet, így a Hon­véd sereghajtó lett, míg a gyengélkedő Videoton mostanra szinte összeomlott: a Békéscsabától is kikapott Dunaferr-Siófok 0-0 Debrecen-Győr 3-1 Sopron-Kispest 4-2 idtdhETI Videoton-Békéscsaba 1-3 LABDARÚGÁS • 7. oldal KÉZILABDA • 13. oldal Győzelemmel búcsúzott Kijevtől a magyar csapat A Turcsin-kupa női Eb-felkészülési torna záró fordulójában a remek napot kifogó Sugár Tímea (képünkön) vezérletével Ma­gyarország 26-24-re legyőzte Francia­­országot, és a harmadik helyen végzett TORNA • 16. oldal Csollány Szilveszter most csak bronzérmes lett Debrecen hőse, az egy héttel ezelőtti szerenkénti világbajnokság gyűrű­aranyérmese, Csollány Szilveszter szom­baton a stuttgarti Világkupa-döntőn szerepelt, és ezúttal a csúcs helyett a dobogó legalsó fokára állhatott fel VÍVÁS • 17. oldal Nagy Tímea sikeresen tért vissza a pástra Olimpiai bajnok ví­­­vónk, Nagy Tímea sikeresen tért visz­­sza a hét végi West­­el párbajtőrgálán. A szülés után először pástra lépő Nagy mindkét asszóját megnyerte a nap­­ során, először Király Hajnalka, majd a sydneyi olimpia má­sik döntőse, a svájci Bürki ellen diadal­maskodott