Nemzeti Sport, 2004. március (102. évfolyam, 60-89. szám)

2004-03-01 / 60. szám

tiaoli: a magyar labdarúgó-válogatott a Puskás-stadionban fogadja Walest Fehér és Charles emlékmeccse­i? /:/1 ii 2004. március 1hétfő 102. évfolyam, 60. szám • 93 Ft www.frisomat.hu A hajrában kimaradt négyméteres a győzelmébe került a Dominónak, amely döntetlenre végzett a Herceg Novival (képünkön Fodor Rajmund küzd a vendégek védőjével)- a végelszámolásnál hiányozhat ez az egy pont A BVSC Zágrábban kapott ki a Mladosttól 13-11-re A női bajnokság rangadóján hiába vezetett a félidőben öt góllal a győri együttes - a képen labdával látható Mehlmann Ibolya egymaga hetet lőtt a vendégeknek a Ferencváros döntetlenre mentette a meccset GYŐR Szomorú vasárnap a vízilabda Euroligában Hétesztendei vereségsorozat után döntetlent értek el a Rába partján a ferencvárosi nők Öldöklő küzdelem a végén HERCEG NÖVI Ötkarikás kvótát szerzett Majoros István (jobbra) az újvidéki kötött­fogású olimpiai kvalifikációs viadalon - az 55 kilogrammosok között lett harmadik m­ ­ I 04060 Ilin 9 77866? 517013 * FOTÓK: MEGGYESI BÁLINT, NÉMETH FERENC 8611 SIÓFOK, CSÁRDARÉTI ÚT 5. Tel.: 06 (84) 323-333 • Fax: 06 (84) 322-652 Női válogatottunk megnyerte az imperi­­ai olimpiai selejtezőt: „jutalma” egy pokolian nehéz csoport Athénban DOMINO-BHSE Kézilabda 9. oldal