Nemzeti Sport, 2004. április (102. évfolyam, 90-118. szám)

2004-04-01 / 90. szám

LABDARÚGÁS Ma vagy holnap lesz 77 éves Puskás Ferenc? Dacára a lexikonoknak, a legenda születésnapja nemcsak április 2., de április 1. is lehet 2004. április 1., csütörtök 102. évfolyam, 90. szám #93 Ft Még két percig(12-13. oldal) sem örülhettünk Nem sikerült Lothar Matthäus hazai bemutatkozása, bár a 18. percben Kenesei Krisztián vezetést szerzett Wales ellen (képünkön jobbról Torghelle Sándor csatázik Melville-lel), alig két percre rá Koumas egyenlített, majd a 81. percben Earnshaw a vendégek győztes találatát is megszerezte (2-3. oldal) 1-2 LABDARÚGÁS A válogatottaké volt a szerda Dél-Amerikától Európáig tegnap temérdek válogatott (így képünkön a német és a belga) lépett pályára (6-7. oldal) KOSÁRLABDA Dávid: majdnem Final Four... Csupán hajszálon múlt, hogy Dávid Kornél spanyol csapata nem jutott be az Euroliga négyes döntőjébe (10. oldal) A Pécs ragyogó finissel győzött az Orsi ellen (10. oldal) ÚSZÁS Új világrekord 100 női gyorson (20. oldal) Q­­V j A Nemzeti Sport a magyar olimpiai y­b csapat arany fokozatú támogatója