Nemzeti Sport, 2006. július (104. évfolyam, 177-207. szám)

2006-07-01 / 177. szám

Kesergők Ronaldinho még nem lőtt gólt, Adriano veszekszik, Pelé elé­gedetlen, rossz a hangulat a brazil táborban (2-3. oldal) ­ Alapítva 1903-ban 2006. július 1., szombat 104. évfolyam, 177. szám , 99 Ft LABDARÚGÁS Gellei Imre pénz híján is dolgozik A Fradi mesterének szerződése június 30-án lejárt, de a vezetők még nem tárgyaltak vele a folytatás­ról. Az edzéseket becsületből vezeti (12. oldal) A NÉMETEK VESZTETT HELYZETBŐL BÜNTETŐKKEL GYŐZTEK LE ARGENTÍNÁT Lehmann, a mentőangyal Vert helyzetből állt fel Németország. Argentína már vezetett a negyeddöntőben, de a németek egyenlítettek, és végül a tizenegyespárbajban, Jens Lehmann parádés védéseinek köszönhetően győztek. A házigazdák ellen­fele az elődöntőben a helyzeteit kihagyó Ukrajna ellen fölényes győzelmet arató Olaszország lesz (5-7. oldal) Negyeddöntő OLASZORSZÁG3 UKRAJNA□ Jens Lehmann kifogta Esteban Cam­biasso tizen­egyesét is, és ezzel eldőlt a német-argentin csata KERÉKPÁR Alig marad induló az idei Tour rajtjára Doppinggyanú miatt egy­más után zárják ki vagy lép­tetik vissza a sportolókat a Tour de France előtt. Az esélyesek közül Jan Ullrich is távol marad (15. oldal) LABDARÚGÁS • Kapus lett az adósság Furcsa fordulat következett be a reorganizációs hitel zavaros történetében. Az MLSZ és az MHLL is szeretné maga rendezni a 3,1 milliárd forintos tar­tozást (11. oldal) A Kisteleki István irányította MLSZ átvállalná az óriási adósságot, ha feltételeit a klubok elfogadják A MAI PROGRAM: Anglia-Portugália Gelsenkirchen, 17 óra (RTL Klub) 2-4. és 8-9. oldal Frankfurt, 21 óra (RTL Klub) Generációváltás David Beckhammel és Luis Figóval az élen egy angol és egy portugál nemzedék vélhetően búcsúzik a világbajnokságoktól (8-9. oldal) LABDARÚGÁS Öten a Real Madrid elnöki posztjáért Holnap választ elnököt a királyi gárda. A jelöltek pro­gramja szinte csak az edző és a szerződtetendő sztárok nevében tér el (13. oldal) 21-23. oldal 778662 517068 0 6 17 7