Nemzeti Sport, 2007. július (105. évfolyam, 177-207. szám)

2007-07-01 / 177. szám

TEI­SZ Az eső miatt csak három meccset sikerült befejezni Marija Sarapován (képünkön) megkönyörült az időjárás, ő pe­dig legyőzte Szugijama Ait, és a 16 közé jutott Wimbledonban ► 14. oldal 778662 GYORSASÁGI MOTOR LABDARÚGÁS | Talmácsi Gábor harmadik lett Balogh Béla nem készülhet a Holland Nagyd­on ► 11. oldal | az MTK-val Ausztriában ► 5. oldal Í1|jf KAJAK-KENU Kilenc érem a mérleg SPORTFOGADÁS: 18-19.SPORT-ÉS TV-MŰSOR: 17. • EREDMÉNYEK: 17. Négy aranyat, négy ezüstöt és egy bronzot szerzett a magyar válogatott a montevedrai Eu­­rópa-bajnokságon az 1000 méteres döntőkben ► 13. oldal Első helyet ünnepelhe­tett a Paksy Tímea (bal­ról), Laknerné Fazekas Krisztina, Keresztesi Alexandra, Benedek Dal­ma K-4-es egység is www.nemzetisport.hu 2007. július 1., vasárnap, 105. évfolyam, 177. szám 9109Ft*9kn#1EUR Rend­ekelt a Ferrari a Francia GP időmérésén: Felipe M­­assa végzett az első helyen, míg Kimi Räikkönen har­­mu­k lett. A pontversenyben vezető Lewis Hamiltoné (McLaren) a második rajtpozíció, csapattársa, a cím­védő Fernando Alonso váltóhiba miatt csak a tizedik helyről vághat neki a futamnak ► 15. oldal FORMULA-1 Mássá nyerte meg az időmérést Hamilton előtt, Alonso csak a tizedik Ez nagy csata lesz! FOTÓK: AFP, DPPI LABDARÚGÁS Itthon ráfizetéses szórakozás profi klubot működtetni Szima Gábor, a Loki elnöke sze­rint meg kellene háromszorozni a költségvetést, hogy a BL-ben versenyképesek legyenek ► 8. oldal