Nemzeti Sport, 2008. szeptember (106. évfolyam, 239-268. szám)

2008-09-01 / 239. szám

LABDARÚGÁS Húszpercnyi varázslat most kevés volt Hiába lépett pályára több új szer­zemény (képünkön Ronaldinho) a Milánban, a Bolognáé lett a három bajnoki pont (2-1) ► 6. oldal 0 8 2 3 9 NEM AKAR LAZÍTANI Vajda Attila már tervezi a következő szezonját, az 500 méteres távját ugyanúgy felépíti majd, mint az ezrest ► 20. oldal HOLNAP! FÓKUSZBAN AZ OLIMPIA Akik túltel- 3 tEl­jesítettek Talmácsi Gábor futamgyőzelme még sokat érhet Mint a villám A San Marinó-i Nagydíat a 125 köbcentiméteres kategóriában csak a magyar világbajnok nyerhette meg, a motorja gyors volt, ő pedig tökéletesen versenyzett FOTÓ: AFP LABDARÚGÁS Jobbal, ballal, fejjel A Stuttgart elleni kupakudarc után a Honvéd elleni bajnokin javított a Győr, 0-1-ről fordít­va 4-1-re nyert­­ Bajzát Péter vezérletével. A nap másik mérkőzésén a Debrecen kiütötte a Siófokot (4-0) ► 3-4. oldal ! Bajzát Péter (19) három gólját háromféle mozdulattal szerezte LABDARÚGÁS Torghelle Sándor nem várta, hogy újra kerettag lesz Az Augsburg gólerős támadója nem tanult meg tíz védőt kicselez­ni, de harcossága jól jöhet a dánok elleni vb-selejtezőn ► 2. oldal SPANYOL BAJNOKSÁG: NUMANCIA-BARCELONA1-0, DEPORT!VO-REAL MADRID 2-1:7.