Nemzeti Sport, 2009. november (107. évfolyam, 298-326. szám)

2009-11-02 / 298. szám

BRAVÚRRA VÁRVA A lila szín balszerencsét hozott az elmúlt hetekben a Lokinak, ám a BL-ben szereplő csapatnál elszántan készülnek ► 7. oldal NAP MUL V FIORENTINA— JÉGKORONG Mesteri játékkal idegenben győzött a Sapa Fehérvár Remek védekezés, hatékony támadójáték, az EBEL huszad fordulójában a fehérváriak 4-2-re nyertek a Jesenice este 13. oldal O ^Ringier 1_9778662 517013 LABDARÚGÁS Andre Alves parádézott Fordulatos, izgalmas és gól­gazdag mérkőzést játszott a Soproni Liga 13. fordulójának záró mérkőzésén a Vasas a Videotonnal. A fehérváriak 4-2-re győztek, mégpedig úgy, hogy a 86. percig még döntetlenre állt a találkozó. A mérkőzés legjobbja a bra­zil André Alves volt: a tabella élén álló Videoton támadója háromszor küldte a labdát az angyalföldi kapuba ► 4. oldal Ez volt Andre Alves (fehérben) harmadik gólja: a Videoton csatára brazilos csellel csapta be Végh Zoltán kapust 2009. november 2., hétfő, 107. évfolyam, 298. szám • 125 Ft A rendezők lángoló petárdákat vittek ki a játéktérről, a rendőrök felsorakoztak, ám a Ferencváros-DVTK meccsen végül kirobbant botrány... LAB­DARUGÁS Balhé a Fradi-pályán: őrjöngő huligánok, rettegés, félbeszakadt meccs FTC-DVTK 1-3 - a mérkőzés a 69. percben félbeszakadt. Petárdák, széttört székek darabjai repültek a pályára, majd rohamrendőrök fékezték meg a huligánokat. A Ferencváros kieső helyen áll, a klub pályabezárásra, pontlevonásra számíthat - edzők, játékosok, felhívást író klasszisok szerint a randalírozók sírba küldik a Fradit ►2­ 3. oldal FOTÓ: NÉMETH FERENC KÉZILABDA Idegtépő csatában egy góllal volt jobb a Győr az Itxakónál A Bajnokok Ligája csoport­meccsén hazai pályán fogadta spanyol riválisát a Győr, és fogcsikorgatva nyert 29-28-ra ► 15. oldal IDÉN KOMAN VLADIMIR LEHET EURÓPA LEGJOBB 21 ÉVEN ALULI LABDARÚGÓJA, 9. OLDAL