Nemzeti Sport, 2016. július (114. évfolyam, 178-208. szám)

2016-07-01 / 178. szám

VERES VIKTOR ^■Portugália Lengyelország TIZENEGYESEKKEL: 5~3 ® mediaworks Content first II I I Ilii 16178 9 778662 51705 EURO 2016 VOLT, AMIKOR EGY EB-PERCÉRT IS HÁLÁT ADOTT VOLNA A mosoly országa lett Elek Ákos számára az jelenti a legnagyobb élményt, hogy látja, boldoggá tették az embereket 3. oldal Lengyelország már a második percben megszerezte a vezetést, Cristiano Ronaldóéknak pedig csak az egyenlítésre futotta, de a tizenegyesek nekik sikerültek jobban - úgy jutottak az elődöntőbe, hogy a rendes játékidőben még nem nyertek meccset a tornán EURO 2014 TRIANON ÉS A FUTBALLUNK NYOMÁBAN Az 1920-as békeszerződés aláírásának helyszínén a pompa és a csillogás az úr, és még az ír válogatott is a környéken szállt meg 8-9. oldal ■». FOTÓ: IMAGO FOTÓ: REUTERS Gareth és a belga keret Papíron Belgium az erősebb, de a walesiek bízhatnak szupersztárjukban, Gareth Bale-ben 10. oldal WALES BELGIUM Katarban marad - még /­z biztos, hogy Németh Krisztián az al-Garafánál kezdi a felkészülést 4. oldal MARADT MAGYAR A TORNÁN Újabb megtisztelő feladat Kassai Viktor vezeti a negyeddöntő slágermérkőzését, a német-olasz összecsapást 8. oldal AFP Tréning az aranyért A franciák további három győzelemmel számolnak - az pedig első helyet érne 7. oldal FOTÓ: AFR vV