Nemzeti Sport, 2018. május (116. évfolyam, 131-145. szám)

2018-05-16 / 131. szám

2018. LABDARÚGÁS BP: HONVÉD g­ólkirályság és a bronz a cél A kispestiek csatára, Eppel Márton ezt az idényt sem szeretné üres kézzel zárni 3. oldal KÉZILABDA BL-GYŐZELEM UTÁN a BL-győztes éléről, a triplázásra több klasszis érkezik a Rába W jv* partjára, és a sérültek is ■ v\ felgyógyulnak egyszer IbJl ^ 9. oldal !? 4 Bár Amb ros Martin távozik ..W" srore meg cerősebb lesz és Győri ETO LABDARÚGÁS A BL-SERLEG A CÉL N­émet főnök Párizsban A katari tulajdonos úgy döntött, hogy Thomas Tuchel a megfelelő ember a sztárok gyülekezetének élére 8. oldal 4. oldal LABDARÚGÁS UGRAI ROLAND NEM BUKTATOTT EDZŐT „Hiszek benne, hogy alattunk húzzák meg a vonalat” A DVTK válogatott csatára még bízik a bennmaradásban és abban is, hogy a szurkolók visszatalálnak a csapathoz Babos Tímea megverte , Erranit ■ A római salakon nyert a Roland Garros 2012-es olasz döntője ellen 15. oldal MARSEILLE ATLETICO A­m­e­m Világsztárok érkeznek a Gyulaira Az idén sem maradunk nagy nevek nélkül, hiszen klasszisoktól hemzseg a júliusi verseny mezőnye 14. oldal Ser­i - Csank János irányításával összekapta magát a Gyöngyösi AK, és stabil középcsapattá lépett elő • Csiszár Henrietta, a női válogatott csapatkapitánya a Bayer Leverkusennel visszajutott a Bundesliga élvonalába A REAC nyert az Újpest II elleni rangadón a Budapest­­bajnokság első osztályában . mediaworks Content first 9 778662 517037"