Nemzeti Sport, 2019. április (117. évfolyam, 89-103. szám)

2019-04-01 / 89. szám

a Liverpool A 90. percben esett öngóllal győzött a Pool a vendég Tottenham ellen a Premier League 32. fordulójában JÉGKORONG Másodszor is nyert Csíkszeredában az FTC (3-2), s az Erste Liga döntőjé­ben összesítésben már 3-1-re vezet Sokáig úgy tűnt, kettős Ferrari-siker születik Szahírban, de Sebastian Vettel hibázott Charles Leclere (jobbra) motorjával gondok akadtak, így Lewis Hamilton (balra) ölébe hullott a győzelem, Leclere harmadik, Vettel pedig csak ötödik lett NL-MONTÁZS Népspor, MA + 4 OLDAL­ • 1939: Húsvét után­­ a német birodalmi sportvezér közbelép • 1919: A spanyolnátha nyerte meg a Stanley­­kupát • Schaffer Spéd­ utolsó meccse a válogatottban • 1929: Botrány Bécsben - elfújta a szél a zászlót 2019. április 1., hétfő, 117. évfolyam, 89. szám *220 Ft ® mediaworks Content first 19089 9778662 51701