Természetjárás, 1956 (2. évfolyam, 1-10. szám)
1956-03-01 / 3. szám
AZ ORSZÁGOS KÉK JELZÉS ÚTVONALÁN Száz vasútállomáson szállunk le, hogy folytassuk utunkat Kelet felé és a nagyvadakban bővelkedő Gerecsén, majd Getén keresztül Dorogig menve pótoljuk a még hiányzó útszakaszunkat. A vasútállomástól az országút keresztezése után 1-re indulva a Zuppahegy £-1 nyúlványainak oldalán egy keveset felfelé kapaszkodunk, hogy azután egy irtásos területet magunk mögött hagyva, fiatalos erdőben vezető szint úton haladjunk. Utunk csakhamar lejt és rátér a Bicske-tatabányai műútra és azon halad KDK-re Nagynémetegyháza pusztára. Itt 8-ra térünk le, majd a Régivágás £-i részén levő erdőcekén áthaladva a halastavak között kanyargó úton Kisnémetegyháza pusztáit érintjük. Itt DK-nek, majd ÉK-nek fordulva egy kis erdőszélen megbúvó vadászház mellett haladunk el, ösvényen elérjük a Papcser oldalában jelzett nyiladékot és azon a Hársas felé vezető kocsiutat. Végig erdőben vezető, lassan emelkedő útunkon elérjük a Somlyóvár csúcsára vezető nyiladékot, s ezen most már erős emelkedővel tesszük meg a még hátralevő szintkülönbséget. A tetőre érve meg kell állapítanunk, hogy megérte a fáradságot a gyönyörű kilátás. A jelenlegi kék háromszög jelzésen erdőben ereszkedünk le a csúcstól Ny-ra levő tisztásra, majd további erdei úton, később szántóföldek szélén Tornyópusztára érünk (12 km, kb. 4 óra). Az állami gazdaságtól az ÉNy felé indulunk el és a Zsuzsarét, majd a tarjáni országút keresztezése után eleinte szántóföldek között, később erdőszélen haladva elérjük a Tuskórétet. Itt álljunk meg egy pillanatra és nézzük meg áthaladás közben az e vidéken fejtett vörösmárványból készült hidacskát. A rétet keresztezzük, az F-1 oldalán az erdőbe lépve ENy-nak fordulunk. Utunk emelkedni kezd. A gerecsei Peskő gerincére kapaszkodunk fel. Lehetőleg csendben haladjunk, mert ezen a vidéken nem ritkaság muflonokkal találkozni. A tetőn már útról nehéz beszélni, hiszen fától-fáig követve a fakuló jelzéseken tudunk előrehaladni s lassan kiérünk a sziklatörés K-i peremére. A meredek fal tetejéről gyönyörű kilátás tárul elénk. A perem alatti ösvényen, majd annak folytatásaként egy keskeny, de biztonságot nyújtó sziklapárkányon megközelíthetjük a Peskőbarlang nevű sziklaüreget. Visszatérve a tetőre a 400 as és 401-es magassági pontok érintésével £-1 főirányban haladva csekély szintveszteség után a Kalmár-dűlőnél keresztezzük az Agostyán — tarjáni műutat (kb. 8 km, 2 óra 30 perc). Az országúttól rövid ideig szántóföldek szélén haladunk, de csakhamar ismét erdőben, a Pöröshegy széles hátára jutottunk. Először a Héreg-vértestolnal kocsiutat keresztezzük, majd a Hajagos gerincének aljában haladva és az F-1 Irányt követve, a Hajagos csúcsáról Tardos felé leereszkedő ún. Postás ösvényt metszük át. Most már erősebben emelkedik ösvényünk a Bányahegy felé, s közvetlenül a teteje alatt keresztezi a kőfejtőbe vezető kisvasutat. Lassan felérünk a tetőn levő erdőgazdasági épülethez. Innen elhagyott kőfejtők között a—ÉNy-i Irányt követve az erdészlak udvarán álló Kiskút érintésével a Királykúthoz ereszkedünk lefelé. Ezután erdei kocsiúton kanyarogva egyre feljebb emelkedünk, hogy elérjünk a hegyvidék legmagasabb pontjára, a Nagy Gerecse 634 m magas platóján létesített háromszögelési gúlához, melynek tetejéről remek körkép tárul elénk. A csúcstól CK irányú ösvényen völgymenetben érintjük a nyaranként gyermekzsivajtól hangos üdülőt. A gerecsei erdészháznál vízkészletünket felfrissítjük és újabb láttamozást szerzünk (kb. 9 km, 3 óra). CK-i Irányban egy nyiladékba lépünk, majd egy ösvényen e Vízválasztón a kisvasúti rakodóhoz érünk. Most az iparvasút mentén e-re, majd únnak kanyarodunk, s mellette haladunk egészen a Kis Pisznicéről jövő erdővágás keresztezési pontjáig. Innen EK-re folytatódik utunk, átmegyünk egy magasfeszültségű vezeték alatt, újból emelkedni kezdünk, elhaladunk a Förtés nevű mocsaras terület mellett. A Kis Emlékes oldalában az EK-s irány hirtelen DK-nek fordul, később ez is belekanyarodik egy ismét ÉK irányú metsződésbe és azon ereszkedik tovább a Kecskekői drótkötélpályáig. Innen DK-nek a nyiladékban megyünk tovább egy újonnan épített műútig, majd ismét erdei úton (!) a Kakasrét, Alsódeperét és egy háromszögű alakú tisztás keresztezése által leérünk a Nyergesújfalu-hajnai országútra. Az utat és a Bajóti patakot keresztezve a Domonkoshegy DNy-i végére kapaszkodunk fel és a Kökényes oldalában ismét magasság vesztéssel kiérünk a péliföldszentkereszti szántóföldekhez. Ezeken áthaladunk és ismét egy erdőcskén át elérjük a településhez vezető országutat (kb. 10 km, 3 óra). A péliföldszentkereszti bányásziskola előtt elhaladva ENy-Г úton egy erdészlak előtti-nak fordulunk és érintjük a Szentkúti-forrást, majd Furdalos szántóföldjein át a hegyoldalon vezető szőlőútra kanyarodunk. A bajóti öregkő sziklás tetejére már meredeken emelkedő ösvény vezet fel. A szép kilátást nyújtó csúcsról KFDK-re levezető ösvényen, majd a kocsiúton rövid időre ismét művelt területet keresztezünk, s feljutunk a Gyertyános tetejére, ahonnan Mogyorósbányára érünk be. Az első házaknál DK-nek fordulunk, kanyargó útunk az Itteni Kőhegyre vezet. A fenyves mellett haladunk tovább, régi kőfejtők sziklái között elérjük a szőlőket, majd a présházak közötti úton a Tátz sárisápi országút mellett álló ún. Tokodi csárdát (kb 7 km, 2 óra 30 perc). A műutat, majd a Tokod — Annavölgy-bánya vasútvonal vágányait keresztezve a kopaszos hegyoldalon felfelé indulunk a kiskői kőfejtő felé. A kőfejtő előtt azonban egy kanyarulattal £-ra, később £K-nek térünk ki és a Hegytető 312 m-es pontjánál útvonalunk egyik legszebb kilátása tárul elénk. A csúcstól DK felé ereszkedünk le és a villamostávvezeték előtti £K-nek tartó kocsiútra térünk rá. Ez levezet a Sörház völgybe, ahonnan meredek ösvény vezet a kopár oldalban előbb a tokodi öregkőhöz, majd további emelkedéssel a Nagy Gete 457 m-es pontjára, ahol ismét meg kell állanunk, hogy gyönyörködhessünk a táj szépségében. Innen a B-i főirány betartásával lassú lejtéssel haladunk és Irányunktól csak a Belmann teleptől északra térünk el, ugyanis Itt FK-nek fordulunk, elérjük az Agnes aknát, majd a dorogi mészkőbányát. A Mészművek mellett már műúton haladunk, de annak kanyarulatát egy ösvénnyel átvágjuk. Ez a kiépített út már Dorogra vezet be, amelynek vasútállomását már pilisi utunkról ismerjük (kb. 10 km. 3 óra 30 perc). A Gerecsengétel útvonalszakaszom ellenőrző, illetve láttamozó helyek: Szál- vasútállomás, tornyapusztai állami gazdaság, Nagygerecsei erdészház, Péliföldszentkereszt, Mogyorósbánya (útmegszakítás esetén Tokod vasútállomás), Dorog vasútállomás. Sütő Nagy Attila 13 Cfi-értesképpxihpánat Lapui újabb fényképpélyázatot hirdet a természetjáró fotóakcitőrök részére. A pályázat célja, hogy « fényképeken» keresztül mutassuk be hazánk természeti szépségeit és egyúttal elősegítsük a természetjárás tömegesítését. Csak olyan képeket díjazunk, amelyeken természetjárók is (lehetőleg mozgásban) láthatók. A fényképek a természetjáráskülönböző formákt (gyalogtúra, vízi, kerékpáros természetjárás, sziklamászás, barlangtúma, síelés) ábrázolthatjik. A fényképeket 13X18 cm-es nagyságban kell elkészíteni, fekete-fehér, fénytnagyításban. Csak olyan képekkel lehet részt venni a pályázaton, amelyek máshol még nem jelentek meg. Aképeket folyamatosan lehet beküldeni. A pályázat határideje 1956. június 30. A fényképeket Bíráló Bizottság értékeli és a legjobbakat az alábbi díjazásban részesítjük: I. díj: 7 napos penzió bármelyturistaházban. II. díj: 7 napos penzió bármely turistaházban. öt III. díj: 2—2 napos penzió bármely turistaházban (a penzió útiköltség nélkül értendő). A fényképeket lopunk ismére „TERMÉSZETJÁRÁS KÉNYKÉPPÁLYÁZAT. Budapest. Vili.. Baross tér 2.” -kell toektuderni, a pályázó, nevét és pontos címét jeligés borítékban mellékelni kell. —