Észak Magyarország, 2021. augusztus (77. évfolyam, 177-201. szám)

2021-08-23 / 194. szám

) Sport Labdarúgás: női NB I. Női labdarúgó NB I.,2. forduló 1-3 0-2) Felcsút, 50 néző, V.: Horváth P. Puskás AFC: Pongrácz - Palakovics, Krascsenics P. (Janostitz), Tamók, Mayer, Novák (Kovács A.), Szűcs (Harmat), Szemán-Tóth, Tuza, Nagy L, Bokor. Veze­tőedző: Halászi Kinga. Diósgyőri VTK: Schildkraut - Nagy M: Bradic (Sandu), Boros, André, Palama, Krisztin, Geréb, Mikó (Lovász), Jáhn (Vig), Barker (Voila). Vezetőedző: Bém Gábor.________________________________. G.: Krascsenics, ilL Bradic (2), Barker. Jók: Krascsenics, Nagy L, ill. az egész csapat.______________________ Halászi Kinga: - A védekezésünk nem elég stabil, a három bekapott gól túl sok. Ez nemcsak a védőkön múlik, hanem minden csapatrészben agresszívabban kell futballoznunk. A saját térfelünkön több labdát kell szereznünk, és jobban megbe­csülni az ebben rejlő lehetőségeket. Egyéni hibák terén javulnunk kell, de tetszett, hogy a második félidőben vissza tudtuk nyomni az ellenfelet a kapuja elé. Nyilván szoknunk kell, hogy nem lesz sok helyzetünk, így azokat kell kihasználni, máshogy nem tudunk majd nyerni.__ __ Bém Gábor: - Alakulóban lévő csapatunkon egyre jobban látszódtak azok az elemek, amiket a hét közben gyakorolunk, a lányok maximálisan teljesítették, amit kértem, ennek köszönhető ez a győzelem. A meccs összképe alapján mi do­mináltunk, a mi akaratunk érvényesült, egy figyelmetlenségünk volt mindössze, de ezenkívül nem igazán járt a térfelünkön az ellenfél az első félidőben. A második félidőben voltak ugyan hullámvölgyek, amiatt, mert kicsit kevesebb volt a labda­birtoklásunk, de egyébként semmi gond nem volt. Jégkorong: felkészülési meccs A csütörtökön kezdődő olimpiai selejtezőre készülő magyar férfi jégkorong-válo­gatott elveszítette a főpróbát szombaton Bécsben. Ausztria-Magyarország­­ 7-5 (2-2,2-2,3-1) Bécs, 1000 néző. V.: Siegel, Smetana, Riecken,Seewald (osztrákok). Magyarország: Hetényi Z. (Rajna) - Maculay, Stipsicz, Bartalis (1), Sebők, Magosi - Pozsgai, Horváth M„ Erdély 1 (1), Hári 1 (2), Sofron 2 - Szirányi 1, Garát, Nagy K„ Nagy G. (1), Terbócs - Tóth G„ Szabó D„ Mihály Á„ Vas J., Szita. Szövetségi kapi­tány: Sean Simpson._______ ______________ __ A mieink - köztük Szirányi Bence, a DVTK Jegesmedvék tagja - csütörtöktől va­sárnapig Rigában játszanak, sorrendben a franciák, a lettek és az olaszok ellen, a pekingi olimpiai szerepléshez pedig meg kellene nyerniük a tornát. Jégkorong: Eastern Kupa Szombaton Kassán, vasárnap Nagymihályon lépett pályára a diósgyőri jégkorongcsa­­pat az Eastern Kupa nemzetközi felkészülési torna keretében. A piros-fehérektől egye­dül a magyar válogatottal készülő Szirányi hiányzott. DVTK Jegesmedvék -HK SZOlimpija Ljubljana (szlovén) 3-5 (1-1,1-2,1-2) Kassa, 47 néző. V.: Smrek, Kalina (Kis, Homola). DVTK Jegesmedvék: Duschek (Kiss B.) — Doetzel 1 (1), Hadobás, Walker (2), Galanisz (2), Mihalik 2 - Wehrs, Havarinen, Szabad, Miskolczi, Ritó - Kiss B. (1), Vojtkó, Lövei, Mattyasovszky, Galajda - Farkas D., Farkas M. Pecsét. Vezetőedző: Tokaji Viktor. HK­SZ Olimpija Ljubljana: Kolin (Us) - Erving 1, Cepon, Zajc 1, Tomazevic (1), Jezovsek - Logar 1, Stebih (1), Ledere (2), Simsic 2 (1), Murphy (1) - Magovac, Klofutar, Koblar, Kalan, Sodja - Sturm, Cepon, Pance, Cimzar (1), Zezelj. Vezetőedző: Mitja Sivic.___ Kiállítások: 14 perc, ill. 31 perc. ______________ HK Dukla Michalovce (szlovák) - DVTK Jegesmedvék 5-1 (2-0,2-1,1-0) Nagymihály, 700 néző. V.: Smrek, Lauff, Homola, Beniac (szlovákok). HK Dukla Michalovce: Pohjanoksa (Vojvoda) - Drappá, Macejko, Rybinkár, Stripal, Valtola 1 - Bokros, Mudrák, Tavoda, Chalupa, Kukuca (1) - Lacny, Mráz (2), Hajnik, Cameranesi (1), Galambos - Suja (1), Tibensky, Maslonka, Regenda 1, Zitny 2. Vezető­edző: Tornász Valtonen______________________________________ DVTK Jegesmedvék: Duschek (Kiss B.) - Doetzle, Hadobás, Walker, Galanisz, Mihalik - Wehrs, Havarinen, Szabad, Miskolczi, Ritó - Kiss R., Vojtkó, Farkas M., Mattyasovszky, Galajda - Farkas D., Pecsét. Vezetőedző: Tokaji Viktor._______ Kiállítások: 12 perc, ill. 24 perc. További eredmények: HK Dukla Michalovce - HC Slovan Bratislava (szlovák) 1-5 (0-3,0-2,1-0), EC Klagenfurt (osztrák) - HK Dukla Michalovce 3-7 (1-3,1-2, 1-2), EC Klagenfurt - HK SZ Olimpija Ljubljana 0-3 (0-1,0-2, 0-0), HC Kosice­­(szlovák) - HC Slovan Bratislava 1-2 (1-2,0-0,0-0).______________ A kupa végeredménye: 1. Slovan Bratislava, 2. Olimpija Ljubljana, 3. HK Dukla Michalovce, 4. HC Kosice, 5. DVTK Jegesmedvék, 6. EC Klagenfurt. ÉSZAK 2021. AUGUSZTUS 23., HÉTFŐ Labdarúgás NB I, Keleti csoport, 4. forduló Diósgyőri VTK tartalék - Eger SE 2-1 (1-1) Diósgyőr, 100 néző. V.: Nagy A._____ Diósgyőri VTK tartalék: Domon­kos - Mrra, Ivánka, Csatári, Molnár B. (Bernáth), Jóriger (Magyar L), Kor­­bély (Dunai), Nagy Á, Holló (Balázs), Girdán (Kocsis), Oláh B. Vezetőedző: Zsivoczky-Pandel Gyula. Eger SE: Ivi­­cevic - Farkas K„ Vajda Á. (Hadnagy), Antal, Pölöskei, Hegedűs D. (Tóth Á.), Nagy-Kolozsvári, Pál Sz., Debreceni, Juhász, Zimányi Á. Vezetőedző: La­­bancz Róbert. G.: Girdán, Molnár R. ill. Hegedűs D. Kiállítva: Csatári (95.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Zsivoczky-Pandel Gyula: - Megnyer­tük ezt a mérkőzést, mert nagyon meg akartuk nyerni, nagyon fontos volt szá­munkra ez a győzelem. Végig agresszí­van, jó értelemben agresszívan és ha­tározottan futballoztunk, nyomás alá helyeztük az ellenfelünket. Azt gondo­lom, átléptük kicsit az árnyékunkat, és három vesztes mérkőzés után nyerni tudtunk. Ez a stábunkat, a csapatot még jobb és még több munkára fogja ösztönözni! Külön öröm és gratuláció a debütáló akadémista fiataloknak, Balázs Patriknak és Dunai Zsoltnak, valamint Domonkos Dávidnak, Holló Péternek, Magyar Lászlónak az első felnőttmérkőzésükhöz.__________ Labancz Róbert: - A hazai csapat a mai mérkőzésen igazi régi idők borso­di fociját játszotta, de ezt jó szájízzel mondom. Nagyon agresszívak voltak, akibe tudtak, csak belerúgtak, min­denhova odaértek, és ez az agresszi­vitás feltüzelte őket, azt gondolom, megérdemelten nyertek. Kecsegtető helyzeteink voltak, de nem éltünk vele, a hazai csapat tényleg megérde­melten nyert. Salgótarjáni BTC - Termálfürdő FC Tiszaújváros 0-3 (0-1) Salgótarján, 150 néző. V.: Práth. Salgótarjáni BTC: Szalay - Orosházi, Rédei, Sárközi, Tarlósi .„ Tarlósi ., Sike, Novák (Skulka), Bata (Nagy M.), Boros (Constantino), Gazdag. Veze­tőedző: Lakatos Béla. Termálfürdő FC Tiszaújváros: Herceg - Mahalek, Géringer L, Gelsi, Vitelki B., Bartusz (Pap), Lőrincz (Tóth S.), Gottfried (Nagy D.), Vasiljevic (Lehóczki), Gönczi (Bussy), Molnár M. Vezetőedző: Vitelki Zoltán. G.: Vitelki B., Bartusz, Nagy D. Jók: Gazdag, ill. Vitelki, Herceg, Gelsi, Mahalek, Géringer._____________ Lakatos Béla.­­ A mérkőzés végered­ménye kicsit túlzó a látottak alapján. A csapatunktól játékban és hozzá­állásban többet kaptunk, mint az elmúlt fordulókban. Ezen a téren volt javulás, sajnos még az eredmény terén nem. Dolgozunk tovább, hogy mindez majd az eredménnyel is párosuljon. Gratulálok a Tiszaújvárosnak a győze­lemhez_____________________ Vitelki Zoltán: - Nehéz meccsre ké­szültünk, és az is lett, bármennyire is mást mutat az eredmény. Az első félidei kissé visszafogott játék után a második félidőben már megvolt a kü­lönbség. Nagyon jókor jött az első gól, még a szünet előtt, aztán második fél­időben még több lehetőségünk volt. Gratulálok minden játékosnak! Tállya KSE - KC Kazincbarcika SC 0-5(0-2) Tállya, 250 néző. V.: Tóth T._______ Tállya KSE: Kosztyu - Tóth Sz. Me­­zőssy (Rostyslav), Matkó (Ondó), Kul­csár, Varga K„ Szegedi, Baranyi, Bihari, Csávás (Varga J.), Kovács N. Vezető­edző: Lasztóczi Péter. KC Kazincbar­cika SC: Fila - Szemere, Nagy J. (Ko­vács D.), Ur, Márton, Kálmán (Szabó B.), Dvorschák, Székely (Schildkraut), Süttő, Ádám, Laczkó (Vladul). Veze­tőedző: Varga Attila. G.: Laczkó (2), Ádám, Schildkraut, Kovács D. (11-es­­ből). Jók: senki, ill. az egész csapat. Lasztóczi Péter: - Gratulálunk a Kazincbarcikának. Az első félidő 20. percében a kényszerű csere felülír­ta a taktikai elképzeléseinket. Pon­tatlanul és enerváltan játszottunk, a második félidőben 30 perc úgy nézett ki, ahogyan tudunk játszani. Sajnos, rengeteg problémával küszködünk, örülünk, hogy ki tudunk állni.______ Varga Attila: - Az első tíz percet le­számítva jó volt az intenzitása a já­tékunknak, a félidőben sok minden megváltozott, ami eredményességgel párosult. Szeretnénk labdával és lab­da nélkül is nagyobb intenzitással ját­szani, de ez a pálya arra alkalmatlan volt. Magyarországot megszégyenítő, minősíthetetlen viselkedéssel kellett ma megbirkóznunk, ilyen nem szabad, hogy megtörténjen, mert ez szégyen és gyalázat. Putnok FC - Debreceni EAC 0-0 Putnok, 150 néző. V.: Mencsik._____ Putnok FC: Cserepka­­ G. Bíró, Sághy, Takács, Kis G., Katona (Laczkó), Buda (Madarász), Vajda, Dobrovolszki, En­gel (Nadimov), Hadházi (Juhos). Ve­zetőedző: Szala Ákos. Debreceni EAC: Tóth D. - Papp F., Virág, Sárosi (Bidzi­­lya), Sándor T. (Trencsényi), Lakatos (Tobay), Bereczki (Sidibe), Spitzmül­­ler, Orosz, Székely, Al-Sheraji (Soltész). Vezetőedző: Sándor Tamás. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Szala Ákos: - Azt kaptuk a DEAC-tól, amit vártunk, nagyon jó focit játszot­tak, de mi is fel tudtuk venni velük a versenyt. Nagyon jó iramú találkozó volt NB III.-as szinten, van egy kis hiányérzetünk, mert mindkét félidő utolsó negyedórájában voltak zicce­reink. A két félidő első fele a DEAC-é volt, egy bajnokesélyes csapatot is­mertünk meg bennük, további sok sikert a céljaikhoz. Sándor Tamás: - Egy jó, hajtós mér­kőzésen, a második félidőben eldönt­­hettük volna a meccset. A Putnokban egy nagyon jó csapatot ismertünk meg, sok együttes el fog itt még vérez­­ni. Nekünk a helyzetkihasználásunkon kell javítani. Hidasnémeti VSC-Polgári­­ BKV Előre­­ 0-5 (0-1) Hidasnémeti, 300 néző. V.: Takács Á. Hidasnémeti VSC-Polgári: Szalma - Zagrev, Homonnay (Borai), Czető, Szurdok, Tóth K. (Zavodni), Varjas L, Tóth D. (Molnár M.), Riznicsenkó (Sza­­lóczy), Pogonyi, Bogdán. Vezetőedző: Kupecz Tamás. BKV Előre: Éliás - Kubó, Girán, Szabó N„ Forgács (Jáger), Pókó, Ferkó, Csanálosi (Kiss D.), Busái (Egressy), Tóth Sz. Gyurkó (Mile). Ve­zetőedző: Albert Flórián. G.: Busái (2), Pokó, Kiss D., Egressy. Jók: Bogdán, Czető, Varjas L, ill. Ferkó, Pokó, Szabó N., Busái, Tóth Sz. Kupecz Tamás.­­ A 0-2-es állásnál kihagyott büntető végleg eldöntötte a mérkőzést, utána mentálisan szét­estünk. Albert Flórián: - Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, hosszú út volt mögöttünk. A második félidőben ez meg is látszó­­dott a csapaton, de a hazai együttes a 11-est is kihagyta, így nem tudott vis­­­szajönni a mérkőzésbe. További eredmények Békéscsaba 1912 Előre tartalék - Új­pest FC tartalék_______1-2 (1-1) Jászberényi FC - Füzesgyarmati SK 2-1 (2-1) Törökszentmiklósi FC-Veteriner - Kis­­várda MG tartalék 0-2 (­H) Sényő-Carnifex FC - AG Hajdúszo­boszló 1-1 (0-0) Debreceni VSC tartalék - Tiszafüredi VSE 2-3 (1-1) Labdarúgás az NB III., Keleti csoport állása A DVTK tartalék (fehérben) megszerezte első győzelmét fotó: vajda 1. 1. BKV Előre __ 4 4 - - 16-2 12 2. Debreceni EAC 4 3 1 - 13-0 10 3. Kisvárda MG tartalék 4 3 1 - 11-2 10 KC-Kazincbarcikai SC 4 3 1 11-2 10 5. Termálfürdő FC Tiszaújváros 4 3 1- 9-2 10 6. Jászberényi FC 4 3 1 - 9-3 10 7. AG-Hajdúszoboszló 4 2 2 - 6-4 8 8. Eger SE _ 4 2 - 2 6-5­ 6 9. PutnokFC_ 4 12 1 J5 10. Békéscsaba 1912 Előre tartalék 4 1 2 1 10-9 5 11. Újpest FC tartalék 4 4 1 2 6-8 4 Tiszafüredi VSE _____ ___4 1___1___2___6-8____4 13.Sényő-Camifex FC__________4 1 12 5-7 4 14. Diósgyőri VTK tartalék 4 1 -­3 4-12 3 15. Füzesgyarmati SK__________4__- 3 1 3-4_ 3 16. Debreceni VSC tartalék 4 2 2 5-9 2 17. Tállya KSE 4-1 3 1-8 1 18. Salgótarjáni BTC 4 - 1 3 1-11 1 19. Hidasnémeti VSC-Polgári 4 - 1 3 1-16 1 20. Törökszentmiklósi FC 4 - - 4 1-14 0 Labdarúgás megyei I. osztály, 2. forduló Cigánd SE - BSK Alsózsolca 5-1 (2-1) Cigánd, 500 néző, V: Szoboszlay. Cigánd: Nagy S. - Ferencz, Ramos, Ré­­pási, Oravecz, Szokolai (Baráz), Batta (Cservenyák), Budaházi, Tóth Á. Matyi, Kelemen. Edző: Szatmári Csaba. Al­sózsolca: Stumpf - Lipusz (Vadász), Juhász, Borbély, Szajky, Urbán (Palkó), Tamás (Vécsey), Csattos (Soltész), Hor­váth Sz., Kis-Orosz, Erdei-Nagy (Mako­nyi). Edző: Varacskai István. G.: Kelemen (2), Szokolai, Batta, Baráz, ill. Csattos. Jók: Kelemen, Ramos, Batta, ill. az egész csapat. Szatmári Csaba: - A mérkőzés elején egy figyelmetlenségből kaptunk egy gólt, de a félidő derekára megfordítottuk a mérkőzés állását. A fölényünk most helyenként jó játékkal párosult, megér­demelten nyertük meg a mérkőzést._ Hegedűs Csaba technikai vezető: - Az első félidő végéig erőben felvettük a versenyt a hazaiakkal. Aztán a második félidőre kijött az erőbeli különbség, ami helyzetekben és gólokban is megmutat­kozott. Gratulálunk a Cigándnak! Aszaló SE - KKFC Mezőcsát 1-0(0-0) Aszaló, 100 néző. V.: Hegedűs. Aszaló: Kiss B. - Kaczvinszki, Tóth B. Stefán, Meczkó, Szőcs R, Bodnár, Sze­gedi (Mádi), Ganyi Á. (Ganyi G.), Figecz­­ki (Gaál), Kiss E. Edző: Hanyecz Béla. Mezőcsát: Asztalos - Balázs, Bubenkó, Kemény, Rontó, Bak, Kiss T. (Bozik), Szász, Balog, Kolompár, Károlyi (Sófer). Csapatvezető: Kemény Tamás. G.: Ganyi Á. Jók: Bodnár, Kaczvinszki, Tóth B., ill. Asztalos.________ _ Hanyecz Béla: - Gyengén játszottunk, de így is 3-4 góllal kellett volna nyernünk. Igaz, ez a teljesítmény is három pontot ér. Kemény Tamás: - Küzdelmes mérkő­zés volt. Várható volt, hogy aki az első gólt megszerzi, az megnyeri a meccset. Gratulálunk Aszalónak, további sok si­kert nekik! Mezőkeresztes VSE - Mezőkövesd Zsóry FC tartalék 0-0 Mezőkeresztes, 150 néző. V: Farkas Zs. Mezőkeresztes: Kertész V. - Nagy Á. Gondos (Gáspár), Fekete (Nagygyörgy), Burka (Tóth A.), Sebestyén, Vámosi Cs., Tekse, Molnár M, Takács, Borók (Orosz). Edző: Kertész Péter. Mezőkövesd tar­talék: Ryabenko - Rózsa (Lénárt), Csomós, Fajkó (Kerékgyártó), Vonnák, Új-Nagy, Juhász (Tóth D.), Giber, Csábi, Porkoláb, Sipos. Edző: Hevesi Tamás. Ki­állítva: Takács (76.), ill. Sipos (85.). Jók: az egész csapat, ill. senki.__________ Kertész Péter: - Jó iramú mérkőzésen értékes pontot szereztünk. A ziccerek ki­használásában élesebbnek kell lennünk, gólokat kell szereznünk, a többi rendben van. Tóth László megbízott edző: - Férfias küzdelem, igazságos pontosztozkodás. Sajóbábonyi VSE - BTE Felsőzsolca 1-1 (0-1) Sajóbábony, 250 néző. V: Nagy F. Sajóbábony: Gergely - Tóth I, Turcsik T, Oláh R., Németh B., Titkó B., Huszti, Varga Zs. (Váradi), Tóth I., Németh D, Lakatos R. Játékosedző: Turcsik Tamás. Felsőzsolca: Giák - Balogh D., Moran­­csik, Lippai (Kovács Sz.), Ambrus, Dávid (Proczner), Varga L. (Hankó), Molnár D., Csendom, Csohány, Varga B. Edző: Tóth Rajmund. G.: Lakatos R. ill. Varga B. Kiál­lítva: Oláh (54.), ill Varga B. (83.). Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Turcsik Tamás: - Gratulálok a csapa­tomnak, nagyot küzdöttünk, tíz em­berrel játszottunk 30 percen keresztül. A második félidőben megnyerhettük volna a mérkőzést, a játékvezetésről jót vagy semmit._________________ Tóth Rajmund: - Az első félidőben na­gyon jól játszottunk, kontrolláltuk a mér­kőzést. A második játékrészben is meg­voltak a lehetőségeink, hogy eldöntsük a mérkőzést, de ameddig a ziccereket a kapussal szemben kihagyjuk, és a 11-est sem tudjuk berúgni, addig ilyen végered­mények lesznek. MVSC-Miskolc-Encs VSC 2-0 (1-0) Miskolc, Csokonai utca, 100 néző. V.: Csikai. MVSC: Hajzer - Kövér, Subert, Nagy Z., Tasi, Bódi, Botos (Sebestyén), Kele, Ko­vács B. (Sipos), Ujj (Figeczki), Polényi. Edző: Jordán András. Encs: Furik - Bod­nár M. (Fülöp G.), Horváth, Vaskó (Molnár J.), Leskó, Balog, Péter (Ferenci), Kerekes, Varga M, Varga A. (Gergely), Pecsenye. Edző: Pachinger János. G.: Botos, Kovács B. Jók, Bódi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Horváth._______ Jordán András: - Jó ritmusban kezd­tük a mérkőzést, aminek köszönhető­en végig irányítani tudtunk. A csapat mentális erejét mutatja, hogy mind a két félidő hajrájában eredményesek tudtunk lenni. Pachinger János: - Teljesen megérde­melten nyert a Vasút a mai mérkőzésen, úgy csapatként, mint egyénileg, fölénk nőtt. Nálunk el kell gondolkodni úgy csa­pat-, mint egyéni szinten. Bőcs KSC-Bánhorváti SE 4-4 (2-2) Bőcs, 100 néző. V: Sántha._________ Bőcs: Mertus - Kramcsák, Irhás, Orosz, Lakatos L, Blaskó (Siskó), Bicskey (Lukács A.), Kerekes, Titkó G., Szabó (Nyircsák), El-Sherif. Edző: Zsiga Gyula. Bánhorváti: Zilahy - Hallgató, Ignácz, Magyar, Lukács, Kónya (Fejes), Lovasi, Kovács .„ Kréti, Leskó (Balogh B.), Czár. Edző: Mátyás József. G.: Lakatos L. (3), Kramcsák, ill. Lukács (2), Kréti, Kovács P. Kiállítva: Zilahy (72.). Jók: Mertus (a mezőny legjobbja), Lakatos L, Kerekes, ill az egész csapat._____________ Zsiga Gyula:­­ Gógazdag mérkőzésen igazságos döntetlen született.______ Mátyás József: - Ilyen mérkőzés után nem könnyű nyilatkozni... Ami biztos, hogy a csapat minden tagját dicséret illeti, hisz 0—2-ről még a félidő előtt sikerült felállni. A második félidőben amit elterveztünk, szinte minden ült, de egy kétes szituáció után 10 emberre fogyatkoztunk. Minőségben nem tud­tunk frissíteni a csapaton, így a hazaiak egyenlíteni tudtak. A mérkőzéshez az is hozzátartozik, hogy megszámlálhatat­lan százszázalékos helyzetet hagytunk ki, köszönhetően a hazai kapusnak, aki a mezőny legjobbja volt. Emődi AiDSE - Gesztelyi FC 1-1 (0-0) Em­őd, 100 néző. Ve­rendek­ , Em­őd: Bánhegyi - Boszák, Németh, Eperjesi, Rémiás (Nagy S.), Jakab Sz., Varga K., Bodnár Z. (Petruska L), Jakab D, Fekete, Máté (Petruska G.). Edző: Vass László. Gesztely: Szegő - Sikur, Tóth M. (Gantner), Mészáros, Bakos (Lőrincz), Szabó B„ Majdanics, Berta, Horváth S. (Erdélyi), Bóta, Bogyó. Edző: Simon Imre. G.: Máté, ill. Sikur. Jók: az egész csapat, ill. Mészáros, Majdanics, Szabó, Sikur, Szegő. ___ Vass László: - Egy jó csapat ellen győ­zelmet érdemeltünk volna. Sajnos a győztes találatot nem tudtuk bevinni. Gratulálok a csapatnak._______ Simon Imre: - A mai mérkőzésen tom­pán és pontatlanul játszottunk. Csupán az utolsó 20 perc volt elfogadható, de ez kevés volt a győzelemhez. Borsodnádasdi LASE - Edelény-Bor­­sod­szer 0-0 Borsodnádasd, 200 néző. V: Dédesi. Borsodnádasd: Gál - Török (Győri), Szemere, Nagy D, Sóskúti (Obbágy), Danyi (Csorna), Csák, Halász (Tóth M.), Agócs (Bíró), Papp, Ficzere. Edző: Gyárfás Gábor. Edelény: Ihász - Jancsurák, Gáli, Nadanicsek (Lőj), Tóth N., Mészáros, Ju­hász (Rákos), Füzi, Hegedűs, Kovács G„ Bodnár D. Edző: Sándor Zsolt. Jók: Csák, Papp, Török, ill. az egész csapat._____ Gyárfás Gábor - Nagyon akartuk a győzelmet, sokat is tettünk érte, de meg kell elégednünk az egy ponttal. Baj nincs. Jövő héten újra megpróbáljuk megsze­­rezni az első hazai győzelmünket. Sándor Zsolt:­­ Küzdelmes, taktikus mérkőzésen mindkét csapat megszerez­hette volna a győzelmet, de azt gondo­lom, hogy igazságos eredmény született. Aszalón hazai győzelem született FOTÓ: VAJDA JÁNOS 1. Cigánd SE 2 2 - - 7-1 6 2. Mezőkövesd Zsóry FC tartalék 2 1 1 - 6 -0 4 2. Gesztelyi FC ______2 1 1 - 5-1 4 4. BTE Felsőzsolca _____________2 1 1 - 5-2 4 5. Edelény-Borsodszer 2___j_____1 - 3-1____4 6. Borsodnádasdi LASE_______ 2 1 1 - 2-1 4 7. MVSC-Miskotc________________2 1-13-4 3 8. BSK Alsózsolca_______________2 1-13-6 3 9. Aszaló SE____________________2 1-11-4 3 1Q.Bőcs KSC____________________2 - 2 - 5-5 2 11. Bánhorváti SE _______________2 - 1 1­5-6_____1_ 12.Sajóbábonyi VSE 2-112-3 1 13. Emődi AIDSE _____________2 - 1___T 2-4 1 14. EncsVSC _______._____2__­­ 1 __1____1-3____1 15. Mezőkeresztes VSE 2 1 1 0-2 1