Fejér Megyei Hírlap, 1984. április (40. évfolyam, 78-101. szám)

1984-04-11 / 85. szám

FEJÉR MEGYEI HÍRLAP • 1984. ÁPRILIS 11. SZERDA Kézilabda idegenben nyert a Köfém Meglepő vereséget szenve­dett az NB I B-s férfibajnok­ságban a tavalyi bronzérmes Szondi SE az újonc Tapolcá­tól. Megkezdődött az NB II- ben is a tavaszi szezon. A bajnokesélyes Köfém SC ide­genbeli győzelemmel rajtolt, és sikeres volt ,a MÁV Előre bemutatkozása is. A Sár­­szentmihály vereséggel kez­dett. NB 1 B Tapolcai Bauxitbányász— Szondi SE 34:29 (15:15) A második félidő közepéig fej-fej mellett haladt a két csapat Tapolcán, a gólokban és kölcsönös védekezési hi­bákban bővelkedő mérkőzé­sen. A hajrában a hazaiak erősíteni tudtak, elhúztak és hiába próbálkoztak a fehér­váriak (Németh — Kiss 2, Sipos 5, Iván 1, Major, Balogh 8, Cseh 9; csere: Török, Gönczi 1, Gáspár 3, Rádin, Baki) az utolsó percekben egész pályás emberfogással, nemhogy csökkent volna, ha­nem tovább nőtt hátrányuk. NB 11 Nők Köfém SC—Herend 20:15 (9:9) Idegesen, kapkodó játékkal kezdett Herenden a Köfém és az újonc hazai csapat ha­marosan 5:1-re elhúzott. A félidő közepétől feljavult a fehérváriak védekezése, a szünetig ledolgozták hátrá­nyukat, a második játékrész­ben pedig már egyértelműen jobbak voltak ellenfelüknél. Igaz, megkönnyítette a dolgu­kat, hogy a herendiek négy hetest is elügyetlenkedtek. Legjobb góllövők: Farkas, Pánczél és Kriser 5—5. Pál­mai 3. Jók: Berta (kapus), Farkas és Pálmai. Férfiak MÁV Előre—Siófoki Olajbányász 32:28 (16:14) A nyugati csoport rangadó­ján végig a házigazda fehér­váriak vezettek és a jobb egyéni teljesítményeknek kö­szönhetően magabiztosan nyerték a mérkőzést. Bokor időnként bravúrosan védett és a játékos-edző Janicska Tibor az irányítás mellett a góllövésből is alaposan kivet­te a részét. Legjobb góllövők: Janicska 11, Tégl 9, Eke 4, Szente 3. Nagyatád—Sárszentmihály 24:19 (14:10) A megfiatalított és tartalé­kos sárszentmihályiak elszán­tan küzdöttek Nagyatádon, ám a pontszerzésre mindösz­­sze az első 20 percben lehe­tett reményük. Legjobb gól­lövők: Horváth 9, Németh 5. Jók: Nagy Cs. (kapus), Hor­váth, Németh és Jelinek. Területi bajnokság Csak a MÁV Előre győzött A területi labdarúgó-bajnokság vasárnapi fordulójában nagy meglepetésre a Dunaújvárosi Kohász csapata most Esztergom­ban maradt alul. A Ráckeve elő­nye egy pont a dunaújvárosiak­kal szemben. Hosszú idő után ismét győzött a MÁV Előre, míg a sereghajtók rangadóját Szi­getszentmiklós nyerte. MÁV Előre—Nyergesújfalu 2:0 (0:0) Vasutas pálya, 200 néző. Ve­zette : Győr. MÁV Előre: Bata — Ádám, Kellner, Palanek, Tauzer, Beák (Mészöly), Büki, Tóth R., Lit­­vik, Demján, Róth. Góllövők: Litvik, Dómján. Változatos játékkal telt el az első félidő. Lényegében egyik kapu sem forgott veszélyben, mígnem a félidő befejezése előtt röviddel Ádám jó helyzetben lőtt mellé. Szünet után két perc alatt eldőlt a mérkőzés. A 46. percben gyors MÁV Előre akció­ végén egy jobb oldali beadást Litvik ,,kotort” a hálóba. 1:0. Két perccel később Róth beadá­sát Demján a 11-es pontról lőt­te a vendégek kapujába. 2:0. Ezután sokat támadtak a nyer­­gesújfaluiak, Bata azonban ki­tűnően védett. A mérkőzés eb­ben az időszakban eldurvult. Jók: Kellner (a mezőny leg­jobbja), Bata, Tauzer, Demján, Litvik. A MÁV Előre vasárnap Szentendrén a Kossuth KFSE csapatával mérkőzik. Szigetszentmiklós—Ikarus 4:1 (0:1) Szigetszentmiklós, 500 néző. Vezette: Dudás. Ikarus: Szmilek — Molnár, Frecott, Bakonyi, Máj­er, Király (Gajdács), Véninger (Sárempek), Tihanyi, Virágh, Bíró, Kovács. Az első félidőben meglepően jól játszott az Ikarus. A 38. percben Tihanyi révén vezetést szereztek a fehérváriak 0:1. A második játékrészben a soroza­tos védelmi hibák és a játék­vezető tévedései megpecsételték az Ikarus sorsát. Jók: Bakonyi, Véninger, Tihanyi. Az Ikarus vasárnap 16.30-kor a Balatoni úton a TFSE csapa­tával mérkőzik. — Bertalan — Esztergom—D. Kohász 1:0 (0:0) Esztergom, 100 néző. Vezette: Fehér. Kohász: Holló — Kellner, Menyhárt, Gróf, Miskovicz, Weitner, Flórián, Fajkusz (Már­tai), Ress, Sajó (Lehota), Csi­ Góllövő: Szilágyi (11-esből). A csúszós talajon az első fél­időben a Kohász támadgatott, Ressnek, majd Csikesznek akad­tak helyzetei. A második fél­időben is a dunaújvárosiak kez­deményeztek többet. A 76. perc­ben egy ártatlannak tűnő tá­madás során Bankó átesett Hol­ló lábán. A játékvezető a Ko­hász játékosok reklamálása el­lenére is 11-est ítélt. A büntetőt Szilágyi értékesítette 1:0. Ez­után Csikesz fejelt a hálóba, a­­ bíró azonban a gólt nem adta­­ meg. Jók: Menyhárt, Weitner, Ress. — markó — 23 8 5 10 34:35 21 15. TFSE 22 5 4 13 21:44 14 16. Szfv. MÁV Előre 23 5 1 17 20:57 11 23 3 0 20 22:83 6 18. Szigetszentmiklós 23 2 1 20 19:65 5 Elhalasztott mérkőzés: TFSE— Pénzügyőr­ — Lukács — 17. Szfv. Ikarus A Duna-csoport állása 1. Ráckeve 23 13 8 2 35:14 34 2. D. Kohász 23 15 3 5 43:15 33 3. Oroszlány 23 13 5 5 52:25 31 4. Dömsöd 23 10 8 5 43:25 28 5. Bp. Építők 23 12 4 7 38:22 28 6. Pénzügyőr 22 10 8 4 34:20 28 7. Dorog 23 11 6 6 40:34 28 8. Esztergom 23 11 4 8 39:23 26 9. Budafok 23 10 4 9 33:25 24 10. Nyergújf. 23 8 8 7 28:25 24 11. Rákóczi 23 7 10 6 29:29 24 12. Bp. Ikarus 23 8 8 7 32:36 24 13. Érd 23 7 9 7 48:33 23 14. Kossuth KFSE T­ermészetjárás A Pénzintézetek székesfe­hérvári Vörös Meteor Sport­­egyesületének természetjáró szakosztálya április 11-én múzeumi túrát szervez. A csoport tagjai megtekintik a Csók István Képtárban Kokas Ignác festőművész ki­állítását. Találkozás 16.45 órakor a képtár előtt. Túravezető: Tungler Erzsé­bet. A PVMSE április 12-én három túrát is szervez. Az első nyílt túra Győrbe. Ta­lálkozás: 7.05 órakor a szé­kesfehérvári vasútállomá­son. Költség: 85 forint. Tú­ravezető: Gruiz László. A második túra útvonala: Szi­­vár—Csúcsoshegy—Kanász­­ház—Császárvíz-völgy—Csala —Szivár. Találkozás: 14.10 órakor a 24-es busz Nagy­­szombati úti végállomásánál. Túravezető: Huszár György. A harmadik túra hat kilomé­teres, célja a sárpentelei parkerdő. Ez egyben a Tár­sadalmi Erdei Szolgálat tú­rája. Találkozás 13.30 óra­kor a György Oszkár téri buszmegállónál. Túra­vezető: Nicki Győző. Április 13-án a PVMSE 17.15 órakor az SZMT szék­ház földszint 6-os számú ter­mében tartja túravezetői és csoportvezetői megbeszélését és ekkor egyeztetik a májusi programot. Április 14-én a PVMSE és a Szakszervezetek Fejér me­gyei Tanácsának sportbizott­sága természetjáró különvo­­natot indít Kaposvárra. Vitorlázás Sikeres évadnyitó Balatonfüreden rendez­ték meg a Felszabadulási Kupa évadnyitó vitorlás­­versenyt, amelyen jól szere­peltek a megyei versenyzők. Eredmények: 470-es hajó­osztály , 2. Haranghy—Si­pos (Agárdi MEDOSZ), 3. Zimmermann—Kálmán (Agárdi MEDOSZ). Junio­rok: 1. Haranghy—Sipos. Finn dingi: 1. Fa (Köfém), ... 3. Ruják (AR Építők). Juniorok: 1 . Vadnai (Kö­fém), 2. Szilvássy (AR Épí­tők). Tájfutás A hét végén Szentgott­­hárd térségében rendezik a hosszú távú országos baj­nokságot. A múlt hétvégi versenysorozat tehát lénye­gében a bemelegítést jelen­tette az OB-ra. Benedek István, a Volán SC váloga­tott versenyzője máris ki­robbanó formáról tett bi­zonyságot, hiszen néhány napon belül kétszer is le­győzte vetélytársait és a Volán-váltót is győzelemre vezette. Piliscsaba térségében ren­dezték meg a Felszabadulási Emlékversenyt, amelyen egy sor jó helyezést értek el a Volán és a Videoton futói. Eredmények: F 21 A: 1. Benedek. F 19 A: 1. Vini­­czai (Videoton). ... 3. Né­meth (Videoton). F 35 B: 3 Fehér (Videoton). F 43 B 1. Páhy (Videoton). N 21 A 2. Pokk (Videoton). N 21 B 2. Kirisits (Volán SC). Komlón, Zobákpuszta tér­ségében 800 magyar, finn és jugoszláv versenyző részvételével rendezték meg a Mecsek Kupát. Eredmé­nyek: F 21 A: 1. Benedek. F 43, 3. Páhy. F 35: 2. Fe­hér (Videoton). F 19 A: 2. Viniczai (Videoton). N 19 A: 3. Pokk (Videoton). A IX. nemzetközi pécsi tájfutó napok váltóverse­nyein is sikeresek voltak a megyei versenyzők. F 21 A: 1. Volán SC (Takács, Iga, Benedek). F 17 B: 1. Volán SC (Zádori, Kálmán, Gra­­becz). N 21 A, 2. Videoton. Az első napi, utánpótlás­korú futók számára rende­zett versenyen az F 17—18 B kategóriában Grabecz az első, az F 19—20 A korosz­tályban Viniczai a harma­dik helyen végzett. Sport Megyei bajnokság Perkáta legyőzte Mórt A megyei labdarúgó-bajnokság vasárnapi fordulójában a baj­nokaspiráns Mór 2:0-ra kikapott Perkátán. Mány döntetlent ért el Tordason, s így a listavezető előnye újabb egy ponttal nőtt. D. Építők—Lajoskomárom 1:1 (0:0) Dunaújváros, 300 néző. Vezet­te: Tóth A. D. Építők: Dénes — Szalai, Mudra (Csontos), Pulai, Szeme­­nyei, Kóti, Tóth (Andics), Géczi, Vincepál, Juhász, Mátyásy. Lajoskomárom: Gróf — Klei­ber, Szili, Schmikli, Furulyás, Dékány, Nagy (Wéber), Zsiros, Semjén, Rezi, Kende. Góllövők: Csontos, illetve Ken­de. Izgalmas, változatos mérkő­zést vívott a két csapat. A 15. percben Juhászt buktatták a 16-oson belül, a 11-est azonban a sértett fölé lőtte. Szünet után folytatódott a heves küzdelem. A 84. percben Csontos 18 méte­res lapos lövése jutott a jobb sarokba. 1:0. Már-már úgy lát­szott, hogy mindkét pont az Épí­tőké lesz, amikor a befejezés előtt két perccel a szögletzászló közeléből Kende szabadrúgást végzett. A labda a kapufáról pattant a hálóba. A játékvezető Juhászt és Schmiklit kiállította. Ifjúsági mérkőzés: D. Építők —Lajoskomárom 2:1 (1:1). Gól­lövők: Nagy, Lelki, illetve eset­re. — Darkó — Mezőfalva—Toldi SE 0:0 Mezőfalva, 300 néző. Vezette: Jáksó. Mezőfalva: Végh — Litárszki, Majzik, Németh A., Pfeffer, Mó­ricz, Romhányi, Szabó, Peterdi, Németh I., Nagy. Toldi SE: Gaál — Szabó I., Szakál, Haraszti, László (Kuti), Szabó II., Feiner, Varga, Flóri­án, Szabó III. (Nagy), Tóth. Többnyire a két 16-os között folyt a játék. A 25. percben ve­zették az első ígéretes támadá­sokat a hazaiak, Szabót a kapu­tól 18 méterre azonban felvág­ták. Ónodi lövése a kapu fölé szállt. Szünet után alacsony szín­vonalú játék alakult ki. A 75. percben a vendégek eldönthették volna a mérkőzést, Feiner gyen­ge lövését a gólvonalról Németh I. mentette. Jók: Pfeffer, Maj­zik, Végh, illetve Szabó III., Tóth. A játékvezetők jól bírás­kodtak. Ifjúsági mérkőzés: Kohász— Mezőfalva 2:0 (1:0). Góllövők: Szép, Bécsi. — Kelecsényi — Enying—Lovasberény 0:0 Enying, 150 néző. Vezette: Hernádi. Enying: Kötél — Pomizs, Kiss, Lakatos, Sztojka, Bocsor, Gál (Paluska), Szálkai, Bujtás, Ger­­gics, Jobbágy. Lovasberény: Gálos — Pet­rik, Preil, Csordás, Mohi, Rei­­ma, Csidei, Ollári, Stettler, Im­re, Paudics. Sárga lap: Jobbágy. A Fejér megyei Élelmiszerkereskedelm­i és Vendéglátóipari Vállalat AZONNALI BELÉPÉSSEL FELVESZ — elektronikai műszerészt — kőműveseket — segédmunkásokat (kőművesek mellé). Jelentkezni lehet a vállalat munkaügyi osztályán, Székesfehérvár, Vörös Hadsereg u. 8. 4336 Unalmas mérkőzést vívott a két csapat. A játék képe alap­ján a döntetlen igazságos. Jók: Lakatos, Kiss, illetve Petrik, Paudics. Ifjúsági mérkőzés: Enying— Lovasberény 4 :0 (2:0). Góllövők : Szabadi (2), Török, Szili. — Méhes — Ercsi—Seregélyes 3:0 (0:0) Ercsi, 200 néző. Vezette: Papp. Ercsi, Paulusz K. — Búzás, Kruchio (Popovics L.), Ahl, Po­­povics Gy., Bencsettler, Sebes­tyén, Krisztics (Láng), Bizovics, Nyeső, Rókás. Seregélyes: Májer — Rosta, Weisengruber, Németh, Nagy, Bozai, Paudics, Karkó, Orosz, Németh M., Márton (Tömör). Góllövők: Rókás (2), Nyeső. A közepes színvonalú mérkő­zésen a vendégek az első fél­időben szervezetten védekeztek, és kontratámadásokkal kísérle­teztek. Szünet után a hazai csa­tárok határozottabban támad­tak, és ennek eredményeként Rókás kétszer, Nyeső pedig egy alkalommal bizonyult eredmé­nyesnek, 3:0. Megérdemelt ha­zai siker született. Jók: Búzás, Popovics Gy., Bizovics, illetve Rosta, Weisengruber, Németh M. Ifjúsági mérkőzés: Ercsi—Sere­gélyes 1:0 (1:0). Góllövő: Roz­man. Perkáta—Mór 2:0 (1:0) Perkáta, 500 néző. Vezette: Ko­szorús. Perkáta: Molnár — Siba, Or­bán, Benthaller, Járóka, Omódi, Sohonyai, Gálosi, Viczkó, Bódi, Somogyi. Csere: Somogyi he­lyett Horváth, Gálosi helyett Czimmerman. Mór: Tőkés — Pisch, Bit­mann, Törő, Arany, Hancsák, Wittner, Balogh (Túra), Kiszi, Képesi, Kácser. Góllövő: Viczkó (2). Az első percekben mindkét csapat részéről tapogatózó játék folyt. Ezután Perkáta nagyobb iramot diktált, és a 30. percben Viczkó megszerezte a vezető gólt. A móriak szórványos el­lentámadásokkal kísérleteztek, sikertelenül. Szünet után is a hazaiak irányították a játékot, és a 65. percben Horváth pon­tos labdát adott Viczkónak, aki megszerezte a második gólját is, 2:0. Nagy iramú sportszerű mér­kőzésen megérdemelten győztek a hazaiak. Jók: Siba, Orbán, Viczkó, illetve Witmann, Kiszi. Ifjúsági, mérkőzés: Berkáta— Mór 4:1 (2:0). Góllövők: Bódi (4), illetve Fej. — vik­ing — Pusztavám—Polgárdi 2:1 (1:1) Puszta­vám, 150 néző. Vezette: Martin. Pusztavám: Balázs — Molnár, Bánfi, Juszkó, Jambricska, Achtler (Törőcsik), Tengely, Ko­máromi, Kavalák, Rácz, Ecsek ■ (Sziládi). Polgárdi: Pallag — Pajor, Né­meth, Kiss, Tóth, Bogó, Vigh, Eszes, Molnár (Vizi), Szabadi, Nagy (Hutvágner). Góllövők: Juszkó, Komáromi illetve Molnár (öngól). Az első félidő pusztavámi fö­lénnyel telt el. A 14. percben Kavalák hagyott ki nagy hely­zetet, majd a 28. percben szög­letrúgás után Juszkó talált a há­lóba. A 40. percben Rácz lefu­totta a védőket, a vendégek ka­pusa azonban elhúzta a lábát. A megítélt 11-est Juszkó a ka­pusba rúgta. Az utolsó perc­ben, egy ellentámadás végén, Molnár öngólt vétett, 1:1. Szü­net után kiegyenlített volt a játék, a 48. percben Komáromi góljával alakult ki a 2:1-es vég­eredmény. Küzdelmes mérkő­zésen megérdemelten nyert a hazai csapat. Kitűnő játékveze­tés! Jók: Bánfi, Tengely, Ko­máromi, illetve Bogó, Pallag. Ifjúsági mérkőzés: Polgárdi— Pusztavám 4:1 (1:1). Góllövők: Jaksics (3), Parrag, illetve Stett­­ner. — Krekó — Szondi SE—Iváncsa 1:1 (1:0) Iváncsa, 500 néző. Vezette: Fe­­rencz. (Az iváncsai tudósítónk a két csapat összeállítását a Szondi SE góllövőjét, valamint a jókat sem közölte). Végig színvonalas, izgalmas mérkőzést vívtak a csapatok."A hazaiak kezdtek jobban, de hely­zeteiket sorra elhibázták. A 30. percben a Szondi SE szerzett vezetést. A második félidőben görcsösen támadtak az iván­­csaiak, de a Szondi okos játé­kával az utolsó percig kétséges­sé tette a végeredményt. Ekkor Tunyogi szabadrúgásból egyen­lített, 1:1. A látottak alapján igazságos eredmény született. Jó játékvezetés! — Scheldt — Mány—Tordas 2:2 (2:1) Tordas, 300 néző. Vezette: Pásztor. Mány: Kovács — Kórodi, Hor­váth, Vizkeleti (Nitti), Lahos, Müller, Vörös, Monoki (Ferencz), Albrecht, Farkas, Glózik. Tordas: Kálmán — Pál, Rácz, Rosta, Barátki, Farkas J., Far­kas T. (Vigyinszki), Tornai, Tóth, Ribi, Koltai. Góllövők: Nitti, Glózik, illet­ve Tornai, Tóth. A 3. percben szabadrúgáshoz jutottak a vendégek: Nitti 20 méterről bombagólt lőtt, 1:0. A váratlan gól idegessé, kapkodó­­vá tette a hazaiak játékát. A 33. percben Glózik szemfüles góllal már 2:0-ra növelte a ven­dégek előnyét. A 44. percben Tornai szabadrúgásból szépített, 2:1. Szünet után a vendégcsapat jobbára védekezett. A mányiak mindent elkövettek, hogy az eredményt megtartsák, játéko­saik közül ketten sárga lapot is kaptak. A 87. percben Tóth ré­vén sikerült a hazaiaknak az egyik pontot megmenteniük. 2:2, összességében jó mérkőzést láthatott a tordasi közönség. Jók: Kórodi, Nitti, Farkas, il­letve Rácz, Rosta, Koltai. Ifjúsági mérkőzés: Mány—Tor­das 2:1 (1:1). — márki — * : 1—1 büntetőpont levonva! Az Iváncsa—Videoton II mérkő­zés elmaradt! Székesfehérváron a Velence Szálló éttermében a testvérmegyénk közreműködésével szervezett BOLGÁR HÓNAP keretében BOLGÁR VACSORAESTEKET tartunk. Vendégszakácsok mutatják be jellegzetes ételeiket PARÁZSON SÜLT HÚSÉTELEKET, BOLGÁR SALÁTAKÜLÖNLEGESSÉGEKET. Esténként 18 órától 24 óráig a bolgár BEL CANTO szalonzene-együttes játszik, HRISZTOVA LUBIMA énekesnő világslágereket énekel. Vasárnap zenei szünnap. SZERETETTEL VÁRJUK A KEDVES ÉRDEKLŐDŐKET. 4337 A bajnokság állása: 1. Mány 21 11 8 2 54:20 30 2. Mór 21 11 6 4 34:18 28 3. Lajoskom.­ 21 8 11 2 34:27 27 4. Iváncsa 21 8 11 2 .2­$­20 27 5. Toldi SE 21 10 6 5 40:24 26 6. Ercsi .........21 9 7­­9.STr19 25 7. Szondi SE 21 9 6 6 35:23 24 8. Tordas 21 8 6 7 31 :42 22 9. Pusztay.­ 21 7 8 7 26:22 21 10. Lovasb. 21 6 7 8*22:30 19 11. Perkáta 21 7 4 10 1 3­:43 18 12. Mezőfalva* 21 5 7 9 26:32 16 13. D. Építők 21 5 5 11 21:36 15 14. Seregélyes 21 5 4 12 20:41 14 15. Polgárdi­­21 4 5 12 21 :34 13 16. Enying* 21 3 3 15 17:46 8 * - lől büntetőpont levonva! Megyei I. osztályú ifjúsági bajnokság 1. Vidi II. 20 17 2 1 110:20 36 2. D. K. II.* 21 12 2 7 61:52 25 3. Seregély. 21 12 1 8 39:30 25 4. D. Ép. 21 11 3 7 37:34 25 5. Enying* 21 10 5 6 44:26 24 6. Polgárdi 21 10 3 8 46:36 23 7. Mány 21 10 3 8 40:41 23 8. Mezőf.* 21 11 1 9 39:36 22 9. Mór 21 10 2 9 38:36 22 10. Perkáta 21 8 4 9 44:43 20 11. Pusztav.* 21 9 2 10 49:56 19 12. Ercsi 21 6 4 11 24:45 16 13. LajoSk. 21 5 5 11 34:49 15 14. Iváncsa 20 5 5 10 29:46 15 15. Lovasb. 21 6 2 13 31:71 14 16. Tordas 21 2 2 17 14:58 6 A Fejér megyei ZÖLDÉRT 1984. június 1-től 3 éves időtartamra SZERZŐDÉSES ÜZEMELTETÉSRE kívánja átadni a következő üzleteit: 16. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Kincsesbánya, Piac tér 21. sz. Élelmiszer-háztartási áruk üzlet, Agárd, Balatoni u. 90. 49. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Bodajk, Május 1. u. 1/b. 56. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Lepsény, Fő u. 38. 59. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Székesfehérvár, Fedett piac 64. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Dunaújváros, Kommunalszk krt. 6—8. 66. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Bakonycsernye,­­. Petőfi—Rózsa u. sarok IDÉNYJELLEGŰ BOLT 44. sz. Zöldség-gyümölcsáruda, Bakonycsernye, Rákóczi u. A versenytárgyalás 1984. május 16-án délelőtt 9 órakor lesz a vállalat központi tanácstermében, Székesfehérvár, Vörös Hadsereg u. 30. sz. alatt. A pályázatokat legkésőbb 1984. május 8-ig kell benyújtani a vállalat központjához, a fenti címre. Tájékoztató adatokat és bővebb felvilágosítást a vállalat értékesítési osztálya ad. (Telefon: 16-581) 4090 7. OLDAL