Kiskunfélegyháza - Félegyházi Közlöny, 2011 (20. évfolyam, 1-22. szám)

2011-03-03 / 4. szám

8. oldal Félegyházi Közlöny Hazai pályán nyertek a Mókusok Eredmények: KHTK Mókusok I-KHTK Móku­sok II 5-0, Rubin Mohol-KHTK Mókusok 11-12, KHTK Mókusok II-Szegedi Boszorkányok 1-2, KHTK Mókusok I-Szegedi Boszorkányok 12-1, Szegedi Boszorkányok-Rubin Mohol 8-1, Rubin Mohol-KHTK Mókusok II 3-10. Végeredmény: Első lett a KHTK Mókusok I-es csapata, második helyen a Szegedi Boszorkányok végeztek, a harmadikon a Mókusok II-es csapata, míg a negyediken a Rubin Mohol. Gólkirály lett Szabó Boglárka, a legjobb kapus cí­mert Kovács Klaudia érdemelte ki. Mindketten a KHTK Mókusok I-es csapatának tagjai. Legjobb játékosok: Megyes Ágnes KHTK Mókusok I, Hódi Zsuzsanna Szegedi Boszorkányok, Doroszlovácski Lylyana Rubin Mohol, Berzsenyi Anita KHTK Mókusok II.. A díjakat Kapus Krisztián polgármester és Balla László alpolgár­mester adta át. Nemzetközi futsal tornának adott otthont febru­ár 26-án a KÉSZ Aréna Sportcsarnok. A meg­mérettetésen négy csapat vett részt A kupát a KHTK Mókusok I-es csapata nyerte el. Szertornászaink sikere Szegváron Tizenkilenc félegyházi diák vett részt február 26.-án Szegváron, a Forray Máté országos szertorna versenyen. A megmérettetésen közel harminc csapat indult Az első korcsoportban a legkiválóbb Sí­­ber Zsófia lett, második helyen Síber Glória végzett Csapatban az első korcsoportosok a másodikak, míg a harmadik-negyedik korcsoportosok a hatodikak lettek. A csapat edzője Tóth-Fodor Anett 2011. március 3. Évet értékeltek az úszók A Kiskunfélegyházi Úszó egyesület február 25-én tartotta a szokásos évértékelő-évzáró rendezvényét, amelyen értékelték a 2010-es évet, és külön díjazásban részesítették a leg­eredményesebb sportolókat. Külön díjazottak Burai Boglárka, Karsai Mátyás, Seres Máté, Tóth Vilmos, Tóth Zoltán, Vörös Réka, Ko­csis Marcell, Dobos Dorka, Fazekas Bence és Vízhányó András. Ezen felül még külön díjazásban részesültek, és arany, ezüst, bronz jelvényt kaptak azok az úszók, akik 2010-ben a minősítéshez szüksé­ges szintidőket megúszták: Kovács Elizabet, Kovács Adrienn, Vörös Luca, Bozóki Márton, Karsai Barbara és Veronika. 2010-ben sporto­lóink összesen 275 egyéni és 6 váltó érmet nyertek, amelyből 23 érmet a senior szakág versenyzői, 252 érmet pedig az utánpótlásko­rú versenyzőink érdemeltek ki. Ezek közül ki­emelkednek a 2 diákolimpiai arany és 3 bronz, a Word Sports Festival-on nyert 2 arany, 6 ezüst és 6 bronzérem. Ezen felül még 27 me­gyei bajnoki címet is nyertek versenyzőink. Ezekre az eredményekre méltán büszkék Egyesületünk tagjai. Egyesületünk az elmúlt 10 év legsikeresebb évét zárta, ezzel az eredménnyel városunk leg­eredményesebb egyéni sportágává váltunk. Tóth Zoltán titkár Sikeresen kezdtek asztaliteniszezőink Kitűnően szerepelt az extra ligában a Félegyházi ASI I. csapata, így jelenleg a ta­bella második helyén állnak, hét győzelem­mel, egy döntetlennel és egy vereséggel. Az idei év eddigi eredményeit látva sikeres lesz a folytatás is. A félegyházi gárda a Lombard AC ellen hazai pályán 8:2 arányú győzelmet aratott, ahol a Vadja-Pálosi páros után egyéniben Pálosi 3, Vajda és Korponai 2-2 mérkőzést nyert. A har­madik fordulóban a Pécsi PEAC csapatát fo­gadták és 9:1 arányban nyertek. Győzött a Vaj­da -Korponai páros, egyéniben Vajda - Pálo­si 3-3 Korponai 2. mérkőzést nyert. A FAS II. csapata február 26-án idegenben a Pénzügyőr SE I. ellen játszik. Március 12-én a Szombathelyi AK I. csapatát, március 26-án pedig a Büki TK együttesét fogadják. Mindkét mérkőzésre a Városi Sportcsarnokban kerül sor 11 órai kezdettel. Némedi László AV­A AVIA Benzinkút újdonság: bioetanol Heti üzemanyagárak: Kiskunfélegyháza, goj36^95^364 ^bioms^26^ Szegedi út 89.­­ > Félegyházi Közlöny online: http://www.felegyhazikozlony Félegyházi Közlöny az Ön lapja!