Kisalföld, 1964. június (9. évfolyam, 127-151. szám)

1964-06-02 / 127. szám

4 Kánikulai­­bőségben... A vasárnapi sportesem­é­nyek kánikulai bőségben folytak le. A vezető győri labdarúgó-csa­patok mellett a soproniak is fel­­tettek magukért.. Sajnos, a mo­­somnaiiy­aróváriak közül az MTK körülményes csatárjátéka miatt csak egy pontot szerzett a Ka­posvári Honvéd ellen. A moso­­ni csapat pedig vereséget szen­vedett. Az egyes mérkőzések tudósítá­sából kitűnik, hogy labdarúgó­­c­sapatainak többsége jól bírta a párás, rekkenő hőséget és erőn­lét dolgában nincsen baj labda­rúgóinknál. Ez mutatkozott meg a Vasas ETO játékában is, ami­kor a második félidő húsz per­cében szinte kapujukhoz sze­gezték ellenfelüket. A jó erőnlét, a lelkes, fegyel­mezett játék diadala volt a MAVDAC sikere Székesfehér­várott. Ugyancsak ide kell so­rolni a Soproni Textiles nagy gólarányú győzelmét. A Texti­les labdarúgók úgy tűnik, a baj­nokság hajrájára érték el csúcs­formájukat. A megyei 1. osztályban dön­tetlenül végződött a győri rang­adó, a Gy. Postás—Gy. MADOSZ találkozó. Hasonlóképpen dön­tetlent ért el a­ Csorna csapata a Hubertus ellen. Meglepetést keltett viszont a Soproni Vasas biztos győzelme Győrszentiván csapata ellen. A kézilabda NB I-ben a Va­sas ETO csapatai győzelmet sze­reztek. Tegyük hozzá, megérde­melten és javuló játékkal. A Gy. Textiles mindkét csapata Buda­pesten hagyta a bajnoki ponto­kat. Sza­nfickóin hagytuk utoljára a Győri Dózsa ragyogó fegyver­tényét. A vasárnapi döntetlen ere­dmény után, amelyet a lila­­fehérek a­ jóképességű Hl. kér. TTVE ellen értek el, a Győri Dózsa csapata a ha­vn eles táblá­zat harmadik helyén áll, azo­nos pontszámmal, a listavezető Kaposvári Honvéd és a Pécsi BTC csapatával. A bajnokság megkezdése előtt kevesen hit­ték, hogy a Győri Dózsa csapata ilyen fegyvertényt visz véghez. Hétről hétre hangoztattuk, hogy több van a Győri Dózsa csapa­tában, mint amennyit eredmé­nyei mutatnak. A vasárnapi mérkőzésen lelkesedésből, küz­deni tudás­ból kitűnőre vizsgáztak a lila-fehérek. És balszerencsés körülmények között egyenlített ki a hazai csapat. Ha a Győri Dózsa csapatának teljesítményét értékeljük, akkor feltétlenül el­ismeréssel kell szólni a játéko­sokról, akik egy hét alatt öt pontot szereztek, s ezzel felzár­kóztak teljesen az élcsoporthoz. Továbbra is ilyen lelkesen, ered­ményesen küzdjenek a lila-fe­hérek. TENISZ VASAS ETO—SZENTES ä:4 NB II-es női csapatmérkőzés. Váratlan, megérdemelt győzel­met arattak a Vasas ETO női teniszezői Szentesen: a szívvel-­­ és ékkel játszó vendégek meg­adásra késztették a nagyobb tu­dású hazai csapatot. Győztesek: Molnár, Bátovtzky, Schédáné, Endreiné. Kisslo­­mokosné. VASAS ETO—BVSC 5:4 NB II-es női csapatmérkőzés. Vasárnap a jó képességű BVSC csapatát látták vendégül a ha­zaiak és nehéz küzdelemben győzték le a fővárosiakat. A zöld-fehérek minden egyes já­tékosa tudása legjavát nyújtotta, különösen. Schédáné, aki okos, higgadt játékkal győzte le a ná­lánál jóval fiatalabb ellenfelét. Győztesek: Schédáné, Bátovszky, Sebestyénné, a Molnár—Gál, és a Schédáné—Erdeiné páros. Győztek a Vasas ETO kézilabda csapatai A kézilabda NB I-ben vasár­nap játszották le az utolsó ta­vaszi baj­noki forduló mér­kőzé­­seit. A győ­ri csapatok közül csek a Vasas eTO csapatai sze­repeltek jól, mind­- a 1- 2 miind a férfi csapat megnyert- fontos mérkőzését. A Gy. Textiles fé­rfi csapata csak egy ideiig tudott éllénállni a Bp. Spartacus rosha­­m­a­imak, míg a női csapat több sérülés után megsemmisítő ará­nyú vereséget szenvedett a Test­nevelési Főiskola együttesétől. VASAS ETO—-HÍRADÓ 9.*­ (SK­) NB I-es női mérkőzés. Az első félidőben jól játszot­tak • *. győri csapat tagjai. For­más támadásaik gördülékenyéül vá­ltak, s a befejezések is sike­rültek. Előbb 5:0-ra, majd a második félidőben 8:2-re vezet­tek, am­ikor erőnléti hűs anyóssá­­­gok miatt visszaestek, s feljött a vendégcsapat. Az eredmény ekkor váratlanul 8:6-ra ménsárk­­iődövdé ezután a hazaiaknak síken-*"* még e­gy gólt dobniok.­­ így megszerezték n­egyedik idei győzelmüket, megerősíted­tek helyüket a bajnoki tábláza­ton.. . Góldobóik: Kék 5, Lemgyelné és Raska 2—-2: 0­—GY. TEXTILES 18:8 (6:4) NB 1-es női írmé­rkőzés. A gyári csapat a mérkőzés elején teljesen egyenrangú el­­enfele volt a főiskolásoknak. 2:2 után Bakómé súlyosabban hnteigsérült a bokáján, a máso­dik félidőben pedig Rosta sé­rült védett. A cserére nem­ volt mód, mert Somogyi ugyan­csak sérülten utazott a csapat­tal. Bá­r Bakómé többször is me­gpr­óbálkozott­­ a játékkal, ez nam sóikat használt, a csapat a második félidő elejéin teljesem demoratizálódott, nem tudott ell­­énállni a hazai rohamoknak. A mérkőzés utolsó tíz perce újra ko egy említett játékot hozott, a győriek akkor négy gólt értek el. A győri csapat szakvezetése­­részéről­ hiba volt, hogy súlyos sérülése eli entere a második fél­időben is szerepeltette Bakóimét. Góldobók: Kiss 3, Bakómé és Viezsa 2—2, Patai J. BP. SPARTACUS—GYOM TEXTILES 27:18 (10:8) NB I-es férfi mértkő­zés. Az első félidőben, sőt a má­­®oddfk félidő első felében a győ­ri csapat Kispesten is egyen­rangú ellenfele volt a formája alatt játszó többszörös bajnok­nak. A győriek még a másodn­kő félidő II. percében is 15: SS-na­k vezettek. Ekkor következett be a már ismert holtpont játékuk­ban, perceikig nem dobtak gólt, ugyanakkor az ellenfél megfor­dította a mérkőzés állását, sőt jelentős e­lő­nyrre tett szert. En­nek a játékrésznek csak a­ vé­­gefelé jött tel újra a győri csapat, de csak csökkentem, tudta, a Spartacus előnyét. Góldobók: Szabó 5, Gyűrű, Hargittai 3—3, Kissi György, No­vák és Heuczinger 2—2, Buják 1 1. VASAS ETO—ÚJPESTI DÓZ S­A 21:14 (12:6) NB I-es férfi mérkőzés. A győri csapat lelkesen és jól játszott, győzelme egy pillanatig sem volt vitás. Különösen az átlövők szerepeltek jól, s a csa­pat védekezése is biztos volt, jól zártaik a játékosok. Az új­pestiek védekezése nagyon gyen­ge volt, kapusaik nem ütik meg az NB I. mértékét, támadásban pedig csak­ Vad­­jelentett ve­szélyt a győri kapura. Az ETO friss játékával felejtette leg­­utóbbi balsikerét, játékosai ,k­edivéi és ötletesen mozogtak Góldobók: Végh 5, Duók, Joósz Martic, Povázsai és Va­dász. 3—3, Pálmai 1. T­otóerdmények 14. Potema*—Verona x 0:0 1. Vasas—FTC 1 2:1 2. DVSC—MTK 2 1:2 3. Pécs—DVTK 1 1:1 4. Győr—&zeg€d 1 3:1 5. Lang—BVSC 2 1:2 6. Borsod—Ózd 2 0:2 7. Tornaújv.—Szállítók 1 2:1 8. Békéscs.—IBp. Sport. 1 3:1 9. Nyír. MSF-Szám. MÁV 1 1:0 10. Pápa—Pécsi Bányász 1 3:3 7. Bari—Fiorentana 1 2:0 12. Genova—Juventus 1 3:1 13. Spor—Milán 2 2:4 13 + 1 Apróhirdetés Fodrász felszerelés el­adó. .J­ó kereset” jel­igére a Kiadóba. Győr, Tanácsköztársaság útja 3. SZOT Csepel üdülő (volt L­ővér szálló) Sopron, elsőrendű kerti szénát lábon, árverés útján­­ a legtöbbet ígérőnek eladja június 7-én délelőtt 3 órakor, Danuvia motorkerék­pár eladó. Győr, Ság­­vári E. u. 27. 350-es oldalkocsis TZS V motorkerékpár kitűnő állapotban eladó. Győr, építők csónakháza. Ráb­ca-part. 300-as Trabant Limou­sine 17 000 km-t futott, újszerű, eladó. Szirmai. Győr, Liezen-Mayer u. 17._______________________ Danuvia motorkerék­pár igényesnek eladó. Győr. Kálvária u. 3 a. 17 óra után megtekint­hető. Gumikerekű kéziko­csi, egy hombár és egy 500 kg-os mérleg eladó. Pöttyön­dy Károly. Mo­sonvár_u. 8._Moson.__ Vadonatúj áramvona­las mély gyermekkocsi eladó. Győr. Bácsai u. 151._________________ Keveset használt Sachs motorkerékpár olcsón eladó. Lébény, Damjanich u. 22. Dongó lengővillás 26-os­­ kerékpárral külön-­kü­­lön is, Sachs 160-os mo­torkerékpár jó állapot­ban eladó. Győr, Ná­dorváros, Mónus Illés u. 4.______________________ Sezlonokat, ágybetéte­ket, garnitúrákat, ol­csón és pontosan szál­ ,­lítok. Mintákat, áraján­latokat postafordultával küldök. Schuszter György kárpitos, Pápa. Színes képernyős va­­donat­új Alba Regia antennával eladó. Győr, Hunyadi 7./b. Pék. Tel.: 37—51. ____­Kombinált szekrény, hálószobabútor, reka­­mié, ágy-’-betét, asztalok, olcsó szekrények, toa­lett-tükör, szalongarni­túra eladó, Győr, Kis­­faludy u. 13. Szabó. _ Egy sima diófa háló­szobabútor, kerékasztal, két székkel és konyha­bútor eladó. Megtekint­hető: Győr, Erkel Fe-­­­renc u. 4. Rakonczai. ♦ ! sport T­IPW mo­torkerékpár kifogásta­lan állapotban eladó. Győr, Gorkijváros, Ha­ladás u. 16._____________ Rekamié, bútor, vétel­eladás. Győr, Káposztás köz 6. Duna-part._______ Igényesnek, rekamié, garnitúra, hálószobabú­tor, kombinált szek­rény, s­ezlon, sodrony eladó. Győr, Kisfaludy u. 25. Korsósné. Magnodin szem felsze­dő kifogástalan állapot­ban eladó. Réger Fri­­gyyesné. Mosonmagyar­óvár, Lenin út 243. Háromszobás, össz­komfortos, családi ház gyümölcsössel, azonnali­­ beköltözh­­etőséggel sür­gősen eladó. Pinnyéd, Új sor 37._______________ Félház szoba-konyha beköltözéssel eladó.­­ Győr, Bálint Mihály u. 103. Belvárosban családi ház eladó. Földszinten két szoba, mellékhelyi­ségek, beköltözhető. Győr, Kisfaludy u. 9. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik fe­lejthetetlen férj, édes­apa, testvér és após. Premier Bata­ temetésén részt vettek, sírjára koszorút és vi­rágot helyeztek, vagy fájdalmunkat enyhíteni igyekeztek. A gyászoló család, Sopron, Balatonalmádiban, öreghegyen, állomáshoz közel befejezés előtt álló nyaraló, közműve­sített, eladó. Klamár­­né, Veszprém, Tolbu­chin u. 9._______________ Balatonalmádiban egyszobás garzon nya­raló társas­házban el­adó, esetleg kiadó. Hummel, Pesterzsébet, B­ocska­y 6.______________ Kisterületű házhely Mádorvárosban eladó. Érdeklődni lehet Győr, Sport utca 5/b., fdsz. 1. Eladó egy szoba-kony­­hás ház 1200 n-es te­lekkel. 300 n-es szőlő­­­gyümölcsös méhészetre nagyon alkalmas 30 000- ért Na­gybaráthegy, Csiz­madia__Vincénél.________ Kétszobás komfortos, valamint 1 szoba, kony­ha éléskamrából álló közművesített családi­ ház eladó. Kétszobás la­kás beköltözhető. Ér­deklőd­ni délután 5 után Győr, Bálint Mihály u. 50.________________________ 570 n-es házhely el­adó Kisbácsán. Érdek­lődni: Győr, Csalogáns­ U. 12. Rövid zongora bérbe­­­­adó. Győr, Bajcsy Zs.­rút 27., I. emelet. Fényképezőgép, var­rógép, írógép, számoló­gép javítása Szilágyi műszerészm­esternél. Győr, Stelczer utca 12. Tanár keres különbe­­járatú, esetleg üres al­bérletet július 1-től. Pék, Győr, Hunyadi u. 7/b. Tel.:_37—51.________ Két gyermekét, gondo­zásra elfogadnék. Győr, Aradi vértanúk u. 13., fszt. 5. Győrött a vidéki autó­busz megállónál elve­szett egy fél bőrkabát. Kérjük a megtalálót,a mivel személye ismere­tes, adja le a rendőr­ségen a talált tárgyak osztályán.________________ Csopakon balatonparti villában 2—3—4 ágyas s­zobák júniustól-szep­­t­ember végéig csalá­doknak leköthetők. Var­ga, Győr, Tanácsköztár­saság útja 13. Fodrásznét keresek Kapuvár, Fő tér 13. Szalainé. Kisméretű szoba-kony­­hás lakásom elcserél­ném nagyobbra térítés­sel. Horváth, Győr, Jed­­lik Ányos u. 12. fszt. Elcserélném egy szo­ba-konyha, mellékhelyi­ségekből álló lakáso­mat hasonlóra. Győr- Révfalu, Mező u. 9. Gyárfásné._______________ Nagyméretű különbe­­járatú kétszobás össz­komfortos belvárosi la­kásomat elcserélném kétszer egyszoba-kony­­hás összkomfortosra, esetleg egyszoba-kony­­hás összkomfortosra. Címeket ..Megegyezés'* jeligére a Hirdetőbe, Győr, Kazinczy u. 16. kerek.______________~ Régibérű, nagyméretű­­ egyszobás komfortos­ gyá­rtatosi lakásomat f­elcs­erélném kétszobás, központi fűtéses belvá­rosira. Címeket „Térí­­tés” jeligére a. Kiadóba.­­ Győr. Tanácsköztársa­­­­ság útja 3. Bútorozott lakással rendelkező önhibáján kívül elvált asszony keresi 25—4­0 év körüli férfi ismeret­tségét há­zasság céljából. Levád­­­et ,,Hűség’' jeligére a Magyar Hirdető Kiren­deltségéhez, Mosonma­gyaróvár. Intelligens 38 éves fia­talember keresi komoly lány ismerettségét há­zasság céljából. Levele­ket: ,,Lakás van” jel­igére Hirdetőbe, Győr, Kazinczy u. 16 Nyugdíjas férjet ke­res magányos intelli­gens nyugdíjas özvegy­­asszony 70 évesig. La­kás van ..Idős" jeligére Hirdetőbe, Győr, Ka­zinczy u. 16. 57 éves özvegyasszony megismerkedne házas­ság céljából, korban hozzáillő férfivel. Há­zam van. Leveleket. ..Ne felejts" jeligére a Hirdetőbe, Győr, Ka­zinczy u. 16. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik sze­retett férjem, édesapánk, testvérünk, fiam. I­brahám János temetésén részt vettek, sírjára koszorút, vagy virágot helyeztek és fáj­dalmunkat bármily mó­don enyhíteni igyekez­tek. A GYÁSZOLÓ CSALAP Köszönetnyilvánítás. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik fe­lejthetetlen halottunk, id. Scheidl Ferenc temetésén részt vettek, sírjára, koszorút vagy virágot helyeztek és fáj­dalmunkban bármily módon együttérzésüket fejezték ki. A GYÁSZOLÓ 5.CJBETDL CSALA^JSOPRON^ BOROTVÁK, KÉSEK OLLÓK, MINDENFÉLE SZŰRŐ- ÉS VÁGÓSZERSZÁMOK élesítését rövid határidőre, jótállással vállalja a GYŐRI FINOMMECHANIKA KÖSZÖRŰS részlege, GYŐR, Aradi vértanuk u. 13- KISALFÖLD Kosárlabda DIÓSGYŐR—SOPRONT POSTÁS 60—36 (34:13) NB I-es női mérkőzés. A­ várakozás alatt szerepelte­k a Losixpomd Postás női kosarasai Diósgyőrött. A postások erőtle­nül szőtték támadásaikat, gyen­gém dobtak kosárra, és egy pil­lanatra sem­ tudták kétessé ten­ni a DVTK győzelmét. A leg­jobb soproni kosár­dobók: Bakik (16), Tam­al és Weiszmé (6—8). SOPRONI MA*T—%7- HALADA-S 72:55 (28:25) NTS I-es női mérkőzés. A nyugati csoport Szom­batihe­­lyen­ lejátszott rangadóját nagy­szerű játékokal biztosan ny­erték a­ soproni e­gyeberrysták. Ezzel a győze­l­mével a SMAFC továbbra is veretlenül áll az­ NB 1­. élén A soproniak legjobb kosár­dobói: Tvordy (26), Orana (12) és Kele­men (4). 1064, fetekis 8., kedd Peíöház® nagy gólarányú győzelme a magyei labdarúgó-bajnokságban A megyei bajnokság vasár­­napi eredményei élén kétség­te­lenül a perceházáaik nagy gól­­arányú győzelme áll az ebdaiak felett. Meglepő Gyorsnemt­vár és az I. Postás csapatának veresé­ge. Mindössze két mérkőzés vég­ződöt­t dön­te­tlen­ü­l. Egyébkén­t nyolc mérkőzésből haton a ha­zai csapat bizonyult jobbnak. A petőházdák gólzápora köve­ttkez­tében ezen a fordulón 43 gól esett, ami nyerteőzéseinként meg­haladja az öt gólt. GY. TEXTILES—KAPU­V­ATI 1:0 (0:0) A textilesek Tukovitcs és Ke­­­vacs nélkül tartalékosan állt­­ ki, e­nnek ellenére a mé­rkőzép nagyobb részében fölényben játszottak. Az I. félidőben­s nagy iramot diktált mindkét csapat, a hazaiak kapufát is lőtték. A második félidőben a nagy lelke­sedéssel játszó textilesek to­vábbra is fölényben játszottak és Császár II. szép góljával győztek. Kapuvár veszélyesem támadott, de­­ neim­­*rtc a jól záró Textiles védettemin. vl. Jók, Sijjabek, Valics, Császár* tt. és Vada, illetve a védetlem. SFAC—FERTŐSZENTMIK­L05 2:0 (2:0) Az első tíz perccben eldőlt a mérkőzés sorsa. A hazaiak gyors­­ rohamai vezették­­ be a találkoz­­­zót és. S­ ZiptHcsi, vala­mitor Sír­om lettese gólba talált. Kiegyensú­­­­lyozott lett a játék, a szélsil­­mtirkoló­iak támadásait a soproni­­ védelem biztosan hárította. Szü­net után miind­ké­t csa­pat sérü­lések miatt tíz-tíz főre olvadt. Visszaesett az iram. A SFAC az eredmény tartására törekedett, s ez sikerrel járt. S. VASAS—GYŐRSZENTIV­ÁN 4:2 (2:1) A sopr­on­iak két gyors góllal vezetést szereztek, a vendégcsa­pat hosszas támadások után szépített. A második félidőben a győrszentivániak sérülés miatt tíz em­benrel játszották. Előbb még egyenlí­tetteik, ám a­z áll­an­­dóan támadó S. Vasas az utolsó tíz perciben a maga javára tud­ta fordítani a m­é­rkőzés sorsát - A többet támadó hazai csapat megérdemelte a gy­őzeljmet. Ote^ANA—HUBERTUS Zrt (3^1) s­zo­­mbat délutáni mérkőzé­sén a cs.-'-naiak sokáig vezet­tek. A másaik percben egy rossz, kiajpjikirű,50'­-t elcsípett a csornai középcsatár és a hálóba v­ette a lib­iát. Szünet utá­n a hazai csapat támadott többet, azonban Szívóknak csak az­­öve­­ltő gólt siikerült elérnie. A csornai csapat egy lelkese­déssel játszott, rászolgált a dön­­tetteire. FERTŐD—S. POSTAS 4:1 (SK)) Az első félidőben a lelkeseb­ben és jobban játszó hazai csa­pat megérdemelten szerzett több gólos vezetést. Ekkor a csatá­rok jól használták ki helyzetei­ket, míg a soproniak ellentá­madásai erőtlenek voltak. Szü­net utáni­­ 7­ gyérül­­etté vált a játék. A hazai csapat nem na­gyon erőlk­ödött, a sopr­onia­­k enrejéből c­sa­k­ szépítésre tellett. PÁPAI VASAS-MOSON­­SZENTJÁNOS 3:1 (1:1) A mosonszer­tjámnosi csapat k­ü­­lönösen az első félidőben vá­ratlanul ko­molly ellen­állást fej­­tett. Jól, méltó ellenfele volt a bajnokság éllovasa maik. Szünet utá­n - feldomborodot­t a pápadilik nagyobb tudása és megélő emel­ten nyerteik meg a mérkőzést. PETŐN­AZA LABDA 13:1 (6:0) A hazai Teözöp­eség nagy örö­mét még az ne­m vette el, hogz­ az abda.A csapat mindkét fél- * időben telj­es nem alárendelt sze­repet játszott és szétesett csapa­t ben­ását keltette. A ház©’ ' tóm” ^ ö'sor ezt Skrifl használva eredményesen törekedett a góll­­arányjavításra. GY. POST­ÁS—GY. MEDOSZ 2:2 (1:1) . Sok érdeklődőt­ vonzott a rév- i falui Postás pályára a krisbócskai­­ hefty! rangadó .'‘'^Mindkét csapat­­ nagy becsvággyal játszott, a mérkőzés 'Színvonala, azonban I neon emelkedett a közepes fölé. A két együttes kivette részét a támadásiból-­ néh­ány helyzet ez-­úttal­­ is mar­adt -káhaszatólatlanul a kapuk előtt. Az eredmény i­gazságosn­ak mondható, bár a Postás közelebb állt a győze­lemhez.. R­ÖPLABDA GY. DÓZSA—MAFC 3:2 NB II. női. A Gy. Dózsa leány­ai bemutat­ták a MAFC ellen miként lehet egy­­ biztosnak ígérkező gyyőzel­­met kétessé tenni. A harmadik játszmában 2:0-ás vezetésnél 13:8-as játszma állásnál az edző cserét határozott és ekkor meg­történt az amire senki sem, szá­mított. A vendégek megnyerték ezt a játszmát, sőt kiegyenlítet­ték és az ötödik játszmát csak keservesen tudták 16:14 arányban megnyerni a hazaiak. GYŐRI DÓZSA— BP. fürdőigazgatóság 3:1 NB II. FÉRFI Győr, Bercsényi ligeti pálya.­ A minden részében jobb ha­zaiak biztos győzelmet arattak a fővárosiak ellen. Jók: Takács, Óvári, Kőhalmi, Györkös. Jelenet a Győri Dózsa—MAFC röplabda-mérkőzésről (Sieber Sándor feiv.) Fájdalomtól megtört szívvel tudatjuk, hogy szeretett férjem, édes­apánk, nagyapánk, déd­apánk, apósunk, Kottasics Ede 95 éves korában elhunyt. Temetése június hó 3-án délután fél 5 órakor lesz az új köztemetőben. A GYÁSZOL,A CSALÁD A labdarúgó megyei I osztály állása 1. Pápai Vasas Ul 3S: 8 r? 2. Pöttóháza ül 34:14 16 3. Kapuvár 1á 26:16 T­ 4. Gy. Postas 11 2u:ll 13 5. Gy. Textiles 11 15:13 13 6. Győrszentivan 10 16:14 12 7. Csorna Hl 16:14 IS A. Hubertus 11 IS 20 11 9. Gy. ME­DOSZ 10 15:10 11 to. p__Postás ia M da io 11. : retőszeovfan­iklós 13 14:17 9 12. Mosornszentvámosi 10 10:17 9 13. Fertőd UI 20 2­1 8 14. SFAC 10 IS: 10 8 15. S. Vasas Ifi 122­0 6 16. Abda Ifi 4­ 13 2