Magyar Szó, 1988. október (45. évfolyam, 286-301. szám)

1988-10-31 / 301. szám

12 SPORTVILÁGMagyar Sió LABDARÚGÁS II. LIGA Öt helyen tizenegyesek Megszakadt a Proleter győzelmi sorozata . A kikindaiak hoppon maradtak Labacon, ellenben a palánkaiak pontot hoztak Bitolából Ben­llt a taktika Peliszter—Bácska 2:2 (0:1) — 3:6 RACKA: Dujakovié, Ceković, Timié, Zirojević, Tešanović, Vještica, Tintar, Vlaisavljević, (Z. Ostojić), Dejanović, Zv. Ostojić, Stanivuk. A hazai csapat rohamaival kezdődött a találkozó, a palánkaiak csak ellen­támadásokkal kísérleteztek, így már az 5. percben Stanivuk elfutott a jobb oldalon, V­eszelinovszki pedig durván elkaszálta. Tintar végezte el a­ mintegy 20 méteres szabadrúgást, s Zv. Ostojic fejese csak centiméterekkel kerülte el a bal felső sarkot, öt percel később Zv. Ostojic nyargalt a jobb szélen, majd remekül Timic elé tálalt, aki a 16-os sarkáról kapásból a bal felső sa­rokba talált. 0:1. Ezután egy kapura játszott a Peliszter, de Mladenovic, Bo­­csevszki lól, Glavevszki pedig két százszázalékos helyzetet kihasználatla­nul hagyott. A szünet után is nagy mezőnyfölény­­ben játszott a hazai csapat. A 62. perc­ben Mladenovic­­szögletrúgása után Glavevszki fejelte a labdát Dujakovic hálója felé. Cekovic, aki a gólvonal előtt állt, kikanalazta a labdát a me­zőnybe, de a közelben álló Dubovoi já­tékvezető középre mutatott: állítólag a labda a gólvonalon túlra jutott. 1:1. Két perccel később Mladenovic fejese a felső lécen csattant, majd pedig a 72. percben ellentámadásba lendült a Bács­ka. Maric, a Peliszter kapusa a tizen­hatos vonalán tanyázott. Tintar ezt észrevette, megcélozta a hálót, de kapu fölé emelte a labdát. A 81. percben Dejanovic felismerte a helyzetet, a pá­lya közepén felfutó Stan­ivukhöz továb­bította, és az apró termetű palánkai fiú a tétovázó hazai védők mellett be­lőtte a Bácska vezető gólját. A hazai játékosok nagyon sokáig tiltakoztak az állítólagos les miatt. A­ 83. percben Te­­jmanovic feleslegesen adott haza. Mla­­denovic gyorsabb volt Dujakovicnál, és kiegyenlített. A tizenegyesek értékesítésében a ven­dégek voltak eredményesebbek. A Bac­­ka kiváló taktikával megszerezte a pontot. A Peliszter lebecsülte a vendég­­csapatot, s ezért maradt zsákmány nél­kül. TÓTH Ferenc Bitola, Tűmbe Kafe stadion, зоои néző, játékvezető Dubovci (Vucitin), góllövő: Glavevszki a 62. és Randelo­­vic a 33., illetve Timié a 10. és Sta­­nivuk a 81. percben. A tizenegyesek értékesítői: Bo­csovszki, illetve Z. Ostojic, Timié, Ce­­kovic és Tintar. PELISZTER: Marié, Mladenovszki Vaszilevszki, Veselinovs/ki, Kuleszki, Mickovs/.ki, Mircsevszki, Mladenovié, Ranđelović, Bocsevszki, Glavevszki. Női labdarúgás SZABADKA: Spartacus—2AK (Zombor) 1:5 (O;0) Szabadka, Spartacus pálya, mintegy ICO néző, vezette Bogdanovic (Szabad­ka). SPARTACUS: Iric, Márton, Káposzta, Kovacevic, Vilov, Szabó, Gubic, Krnjic, Kajó, Andin, Veréb. ZAK: Kokrajac. Mijlé, Góli, Kolarié, Vítélj, Kuzmanovié, Rrceg (Vlaskalié), Szabó (Hajnal), Mllanko, Plavšić, (Zárnia), Cankovié (Culjak). biztos zombori győzelemmel ért vé­get a vajdasági vetélytársak összecsa­pása Szabadkán. Kétségtelenül valami­kor ez volt a vajdasági rangadó, de jelenleg a zombori ZAK labdarúgó női kitűnó formában vannak, és megleckéz­­tették a hazai együttest. Nagyszerű já­tékosnak mutatkoztak a ŽAK labdarú­­gónői, és győzelmük teljesen megérde­melt. Az első félidőben igaz, a zombo­­ria­knak nehéz feladatuk volt, mivel széllel szemben kellett játszaniuk, ami­kor Vilov­­a 30. percben szabadrúgásból volt eredményes és a labda elpattant Kolariétól és a hálóban kötött ki. A szünet után a ZAK játékosai min­den tekintetben felülmúlták ellenfelü­­ket, és taktikailag is kihasználva a gólhelyzeteket nagyszerű teljesítmé­nyükkel biztosan diadalmaskodtak. Ez volt az őszi találkozó utolsó fordulója és a 2AK labdarúgói az első helyen adnak 12:2-es gólaránnyal, vereség nél­kül. A győztes csapat legjobbja ezen a találkozón is Slobodan­ka Milanko volt mesterhármasával, azonkívül Szabó Ka­talin, Erceg és a kitűnő kapuvédő, Vesna Pokrajac. A játékvezető kitűnően vezette a sportszerű mérkőzést. SZÉKELY PÁRIZS. — A nemzetközi torna elő­döntőinek eredményei: Gilbert—Mayot­­te 7:6, 6:3, Mansdorf—Hlasek 7:6, 7:6, BRIGHTON. — A nemzetközi női torna elődöntőjének eredményei: Graf —McNenil 6:2, 5:7, 6:4, M. Maleeva— Shriver 7:6, 2:1 feladás: INDIANAPOLIS. — A nemzetközi női torna elődöntőjének eredményei: Garrison—Allen 6:3, 6:4, K. Maleeva— Rehe 6:2, 6:0. Kezdődhet a futball ünnep Sorsolás november 26-án, raj­t egy nappal később a 17. Magyar Szó kupán Jugoszláviai viszonylatban egye­dülálló hagyománnyal büszkél­kednek a szabadkaiak. A sza­badkai községi labdarúgó szövet­ség lapunk védnöksége alatt im­már 17. alalommal szervezi meg az idén a hagyományos kispá­lyás labdarúgótornát. Az idei versenyben több vál­tozásra is sor kerül majd. Ezek a benevezési díj értékét, a bene­vezhető és az első forduló után utólagosan benevezhető játéko­sok számát érintik. Ismét elke­rítik a mérkőzés színhelyéül szolgáló parkettet, azaz a pa­jtánkról visszapattanó labda to­vábbra is játékban marad majd. Megalakult a szervezőbizottság Ljubomir Graovac ismert sport­munkással az élén, amely 20 lab­darúgó- és sportmunkást tömö­rít. Az idén 192 csapat nevezhet a Magyar Szó kupa versenyére és hat 32 tagú csoportban vetél­kednek majd. A benevezési díj 100 000 di­nár csapatonként, kivéve az is­kolák és helyi közösségek által nevezett ifjúsági csapatokat, amelyek 80 000 dinárt fizetnek. Mivel óriási az érdeklődés, való­színű, hogy november 15-én már mind a 192 kiadó helynek gaz­dája lesz majd. A nevezéseket a szabadkai labdarúgó szövetség címére le­het küldeni, Lenin park 12/a számra, a kispályás labdarúgó­­tornára megjelöléssel. Felvilágo­sítást a (24) 21.421-es telefonszá­mon adnak. A tervek szerint november 26- án a sportcsarnokban nagyszabá­sú zenei koncertet rendeznek, amelynek során megejtik majd a kispályás torna sorsolását is. Sor kerül két rendkívül érdekes­nek ígérkező kispályás bemutató­­mérkőzésre. Ezen a D­ zvezda, a Partizán, a Vojvodina vagy a Fe­rencváros, valamint a Spartacus veteránjai mérkőznek meg, így a kezdés igazi futballünnepet ígér. Már másnap, november 27- én, és az egész novemberi ünne­pek alatt folytatódik a verseny, utána pedig a megszokott ritmus­ban a hétvégeken január 7-éig. A győztes megszerzi szerkesz­tőségünk nagy vándorserlegét. Emellett fennáll annak a lehe­tősége is, hogy ettől az évtől kezdve pénzdíjakat is kioszta­nak, amiről következő írásaink­ban számolunk majd be. A. G. A szerencsésebb csapaté a pont Proleter—Pristina 1:1 (0:0) — 1:4 Zrenjanin, városi stadion, 7000 néző, játékvezető Omerhodžić (Brcko). Gól­­lövő: Teljigovic tizenegyesből a 70., il­letve Rhama a 87. percben. A tizen­egyesek értékestői: Sahiti, Shengul és Muriqi. PROLETER- Gavrilovic, (özvegy), Rudan, Xikollic, Šarčević, Dubajić, Te­ljigovic, Tekijaški, Gajic, (Ivić), Pet­­rović, Mihajlović, Vuković. PRIŠTINA: Vuksanović, (Lemajic), Kechi, (Khama), Sadriu, Muriqi, Shengul, R.sumović, Urošcvić, Bellopoo­­la, Sahiti, Kellmenđi, Nexhipi. Mintegy 70 000 néző volt kiváncsi ar­ra, hogy a Proleter folytatja-e siker­sorozatát. .Sajnos, öt egymást követő győzelem után ez megszakadt, jóllehet nem veszítette el a találkozót, a tizen­egyesek jobb értékesítése után a Pris­tina könyvelte el a pontot. A mérkőzés hőse Lemajic kapus volt,­­ aki az utolsó percekben az egyébként­­ kiválóan védő Vuksanovicot váltotta fel, ugyanis három tizenegyest kivé­dett. A találkozó mindvégig jó iramú labdarúgást hozott. A Proleter volt térfölényben, de a csatárok egy egész idényre való gólhelyzetet hagytak ki­használatlanul. Nem így a vendégek, akik úgymond egyetlen valamirevaló helyzetüket a 37. percben góllá is tud­ták változtatni. A vezetést a hazai együttes szerezte meg a 70. percben. Mihajlovicot durván szerelték a tizen­hatoson belül és a jogosan megítélt büntetőt Peljigovic biztosan értékesítet­te. A Priština egyenlítő gólját Rhama szerezte a 87. percben. Egy jobb oldali szöglet után beívelt labdát a tétovázó védők mellett továbbította Gavrilovic hálójába. A látottak alapján a Proleter állt kö­­zeleb­b a győzelemhez a pont azonban a szerencsésebb csapaté lett. Kitűnt: Dubajié, Nikolié és Mihajlo­­vié, illetve Lemajié, Nexhipi és Sahiti.. SZABÓ Béla FORMA—1 Senna a világbajnok A Japán Nagydíjért folyó versenyen minden eldőlt . Az adelaide-i utolsó futam már nem változtathat a lényegen igen pocsékul rajtolt, vagy tízen el­­úsztak mellette. Prost hajtott az első helyen, nyomában vergtrrel, caperi­­vel, RioOresto,al vs t, s/ -.fierkélei eső és a csúszóssá vált palyu ct in­uátict; ili.iátavá.i­v.1-csu;t/ou egy­ ívet V2»'Sú.íjZj, iv.o,ítuK Mansell és Piquet is, ám szerencsére iiUt, yGj*JO l-Mjtj ilCtll tül tv'íl­t. Több, mint valószínű, ez volt az oka, hogy Prost nem záz(hat)ta le kí­sérőit, sőt a kitűnően vezető Capelli a 1­. körben egy pillanatra meg is előzte. Mindez Sennanak kedvezett a legjobban, hisz tudjuk, hogy nedves pályán nincs méltó ellenfele, olyannyi­­ra, h­­igy esőben akár a­ewut is kihndethetnek győztesnek. Egy szó, mint száz, miközben Capelli erősen szorongatta Prostot, Senna fer­geteges iramban, a tőle megszokott bá­tor és vakmerő vezetéssel körről körre faragta le hátrányát. A 27. kör­ben teljesen felzárkózott, majd a 28-ban a célegyenesben — szinte ugyanabban a pillanatban, amikor Capelli Marell­a „kifüstölt” — átvette a vezetést, és a továbbiakban esze ágában sem volt bárki másnak (főleg a mögötte né­hány másodpercnyi náttánnyal köröző Prostnak) azt átengedni. Végezetül a Ш 6011-es nézősereg tapsa közepette, az 51. kör, illetve 293,309 kilométer megté­tele után magasba lendített kézzel szá­guldott át a célvonalon, és megszerezte elSő Vilganasilom­­ titulusa-A 28 éves újdonsült brazil hős­e tegnapi győzelmével különben pályafu­tásának 14. Grand Prix-győzelmét ün­nepelhette. Ugyanakkor megdöntötte a legendás Jim Clare rekodját, hisz egy idényben nyolc győzelmet jegyzett (Clare-nak ez hétszer sikerült). — Amennyire csalódott voltam a rajt után, annyira örülök most, a végén. Először történt meg, hogy ilyen rosz­­szul rajtoltam, mégpedig a sorsdöntő pillanatban. A későbbiek során mindent beleadtam, hogy lunyi nagy segítségemre volt a nedves, csú­szós pálya, hisz a többieknek emiatt fokozott óvatossággal és lassabban kel­lett vezetniük — jelentette ki a ver­seny után. Ayrton Senna. A sorrend: Ayrton Senna 1’,33:26.173, 2. Alain Prost 13,363, 3. Tnierry Boutsen 36,109, 4. Gerhard Berger 1:26,714 má­sodperc lemaradással. Összesítettben: Senna 87, Prost 84, Berger 41, Boutsen 29, Alboretto 24, . . . A konstruktőrök versenyében: McLa­ren (Honda) 184, Ferrari 65 P.p 'or. -•"i Ford 44. Arrows Megatron 20. March-a (Judd) ID, . . . Az Ausztráliai Naftydíjáért Adelaiđe­­ben november 13-án megtartandó utolsó idei verseny már nem változtathat a lényegen, hisz Prost győzelme és Sen­na esetleges feladása esetén is Prost a versenyszabályok értelmében csak három pontot kapna, amivel a pontszá­mot illetően ugyan beérhetné Sennát, de a bajnoki cím Sennáé, hisz nyolc első helyezése van, míg Prosetnak­ az utolsó diadallal is csak hét tenne. Tegnap a suzukai körpályán a Ja­pán Nagydíjért megtartott versenyen Ayrton Senna ragyogó győzelmével minden eddigi kételyt eloszlatott, és egy versennyel , az idény befejezése előtt megszerezte első világbajnoki címét. Mint az idény előző futamain az már „hagyományossá” vált, Senna és Prost ezúttal is az első sorból, a legjobb rajt­helyről indulhatott. A második sorból Berger és Capelli, a harmadikból Pi­quet és Nakajima,­­a negyedikből War­­wick és Mansell indulhatott. A nagy meglepetés már az első tizedmásod­­percben bekövetkezett. Senna szőr- TOPOLYA: AIK—BSK (Szlavónbrod) 2:0 (1:0) Városi stadion, 1000 néző, játékvezető: Illés (Dárda), góllövők: Dumié és Lu­kié. AIK: Tomié, Hernaus, Markovié, Ter­űé, Stanimirovié, Seálija, Lukié, Ko­­mtromi, Pejovié (Dopuda), Pelrika, Daniié (Tót). BSK: Sekulic, Vranješ, K­léié, Alilo­­idé (Alilovié M.), Hruskovski, Ivlando­­vié, Majstorié, (Alilovié Mirko), Cati­­rne, Stanié, Caculovié, Alar, Damjano­­­f­ié. •Nagyon jó, gyors, élvezetes és szín­vonalas mérkőzésen aratta megérdemelt győzelmét a hazai AIK. A vendégcsa­pat nagyon jó benyomást keltett, így hát végig élvezhette a közönség ezt a sportszerű, színvonalas találkozót. Ílyors AIK kezdeményezéssel indult a mérkőzés, és az első veszélyt a BSK pájára Lukié beívelése jelentette az 5. percben, de Dumié nem érte el a lbdát. A következő percben Lukié szögletet harcolt ki, de ez kihasználat­lanul maradt. A 12. percben 30 méteres szabadrúgást végeztek el a hazaiak, de Dumié lövése elakadt a BSK sorfalá­ban. A 15. percben Pejovic helyezett lövését védte Sekulic védő. A 17. perc­ben született meg az AIK vezető gólja. Dumié mintegy 14—15 méterről lőtt ka­pura, a pattogó labda átugrotta Sekulic kezét és a bal alsó sarokban kötött ki. A 20. percben ismét Dumié veszélyez­­tette a BSK kapuját. A 25. percben Dumié harmadszor volt gólhelyzetben, de kapu fölé bombázott. A 30. percben 10 méteres szabadrúgás volt az AIK ellen. Caculovic labdája a sorfal mel­­ élt utat is talált a hálóba, de közben a BSE csatárok lesre futottak, így a­átékvezető jogosan megsemmisítette a vendégcsapat egyenlítő gólját. A félidő végéig maradt az élvezetes, színvonalas­­­­ezőnyjáték, de gólhelyzet nélkül, így h­át az eredmény sem változott. A második félidőben folytatódott eg­y nagyszerű mérkőzés, és a 60. percben mód­osult 2:0-ra az eredmény. Pejovic érnek beívelésére Lukic, a topolyaiak félzsákja jó ütemben érkezett, és fej­el a jobb alsó sarokba helyezte a lab­­dát. A 75. percben Pejovic hagyott ki (10 százalékos gólhelyzetet. A 80. pöre­jen az AIK harmadik gólját lőhette olna Lukic, átemelte Sekulic kapuvé­­tőn a labdát, de a felső kapufa m­eg­­mentette a vendégcsapatot az újabb alálattól. A mérkőzés a hazai csapat bölényével telt el, de az eredmény nem oltozott. Kitűntek a hazaiak közül: Ješlija, Stanimirovic, Lukié és Terzié,­lletve Caculovic, Stanic és Kal­anic. Illés játékvezető tárgyilagosan na­gyon jól vezette a mérkőzést. Előmérkőzés: AIK—Zorka (Szabadka 0:1 — ifjúságiak SZOKOLAI László A 12. forduló eredményei: Drina— Tbas 2:1, Kolubara—Sloga (D) 1:0. Ru­­lar—űuduénost l :o, Zemun—Növi Sad :0. AIK—BSK 2:0, Radnik.—Obillé 4:2, lelišče—Sparta 1:2. Kabel—Bratstvo 2:1, )inamo—Sloga (V) 2:0. A táblázat: 1. Zemun 12 9 2(2) 1 30:7 20 -• Vrbas 12 7 4(1) 4 26:16 15 3. Drina 12 7 1(1) 4 17:14 15 4. Kolubara 17 7 1(1) 4 12:9 15 1988. október 8, hyégő A 13. forduló: Peliszter—Bačka 2:2 — 3:6, Sutjeska—Borac CB) 2:2 — 3:5, Magva—OFK Kikinda 2:2 — 8:7, Olimpija—Leotar­­:0, Lim­a—Radnički 2:0, Sibenik—Korac (B) 2:0, CJOSK-Jug—Svoboda 1:0, Proleter—Priština 1:1 — 1:4, Dinamo—OFK Beograd 2:2 — 2:5, Belaszkca—Novi Pazar 3:1. A TÁBLÁZAT: A következő forduló: Bačka—Novi Pazar, OFK Beograd—Be­laszkca, Pristina—Dinamo, Sloboda—Proleter, Borac (C)—GOSK-Jug, Radnički—Sibenik, Leotar—Lim­a, OFK Kikinda—Olimpija, Borac (B)—Mačva, Peliszter—Sutjeska. 1. BORAC (B) 13 9 2(1) 2 21:11 19 2. PROLETER 13 7 4(3) 2 24:13 17 3. OLIMPIJA 13 7 2(2) 4 17:13 16 4. OFK KIKINDA 13 6 4(2) 3 20:13 14 5. SIBENIK 13 7 2(0) 4 20:16 14 6. PELISZTER 13 7 2(0) 4 18:15 14 7. GOSK­ Jug 13 5 2(2) 6 15:12 12 8. BORAC (C) 13 6 2(0) 5 11:8 12 9. LIBIA 13 5 4(1) 4 15:10 11 10. OFK BEOGRAD 13 4 4(2) 5 22:16 10 11. LEOTAR 13 4 3(2) 6 15:18 10 12. RADNICKI 13 4 4(2) 5 10:14 10 13. PRISTINA (1 6) 13 7 2(1) 4 11:8 9 14. SUTJESKA 13 4 3(1) 6 16:18 9 15. DINAMO 13 4 2(1) 7 14:21 9 16. NOVI PAZAR 13 4 2(1) 7 9:16 9 17. BACKA 13 3 4(2) 6 17:21 8 18. SLOBODA 13 3 2(2) 8 9:18 8 19. MACVA 13 3 3(2) 7 10:21 8 20. BELASZICA 13 4 1(0) 8 13:25 8 Befejeződött a spliti ifjúsági labdarúgótorna A Hajdúk nyert­e a büntetőkkel . A hagyományos spliti ifjúsági labd­a­­úgótorna döntőjében a Hajdúk és a jelek fiataljai gólnélküli mérkőzés­ után tüntetőkkel döntötték el a győztest. S plitiek voltak sikeresebbek 4:2 ,arány­­ban nyertek. A torna legjobb játékosává Nikol M­okláicét, a vele a játékosát kiá-uoltál. .­. A gólkirályi címet Jo­hn TcHiic, a lajduk játékosa érdemelte fel nyolv járatával. A következő forduló: Sloga (Vr) — Drina, Bratstvo—Dinamo, Sparta—Kat­óéi, Obilié—Beliőée, BSK-Radnik. Nö­vi Sad—AIK, Buduénost—Zemun, Sloga (D)—Rudar, Vrbás—Kolubara. Köztársaságközi liga — dél A 12. forduló eredményei: Lóvéért— Bokelj 1:2, Borac (C)—Rudar 0:3. OFK Titograd—Bosna (B) 1:0, Vitéz—Neret­­vanac 6:0, Radnifkl—Famos 1:1 — 3:3, Iskra—Ivangrad 5:0, Budva—Borac (T) 1:1 — 4:3, Jedlnstvo—igmin 1:0, Igalo — Neretva 1:1 — 5:3. A táblázat: Köztársaságközi liga — nyugat A 12. forduló eredményei: Radnik— Kopár 2:2 — 7:6. Maribor—Orijent 0:0 — 5:3. Varteks—Segesta 4:1, Primorac —Prijedor 2:0, Lokomotiva—Zagreb 5:2, Rudar—Split 2:0. Mladost—Jugokerami­­ka 3:2. T. Slovan—Zadar 1:0, Jédinst­­vo—Rudar (T) 4:0. A táblázat: Köztársasáuifözi üp — kelet A 12. forduló eredményei: Bor— boten 4:0. Kristal—Elektroprivreda 2:1. Pobrđa—Duboéica 0:0 — 5:6, Trépéa— Radniékl (P) 3:1. FAP—C. r.vezda 1:0. Osogovo—Mladost (L) 1:0, Bregalnica —Metalurg 2:0. Jedinstvo—PKB Yumko 3:2, Teieks—Silcks 2:1. A táblázat: 5. Rudar 12 7 1(1) 4 10:16 15 6. AIR 12 5 1(3) 3 22:12 IS 7. Kabel 12 5 4(3) 3 18:15 13 8. Dinamo 12 6 3(0) 3 24:12 12 9. Obilió 12 5 4(2) 3 16:15 12 10. BcliAée 12 6 2(0) 4 18:13 12 11. Sparta 12 4 5(2) 3 14:12 10 12. BSK 12 5 1(0) fi 16:10 10 13. Butiuénost 12 3 2(1) 7 10:16 7 14. Radnik 12 3 3(1) fi 13:22 7 15. Sloga (D) 12 3 3(1) 6 13:23 1 16. Növi Sad 12 3 1(0) 8 8:12 I 17. Bratstvo 12 2 1(0) 9 7:23 « 18. Sloga (V) 12 2 1(0) 9 8:27 4 1. Iskra 12 8 0 4 30:9 15 2. Nerctva 12 7 3(1) 2 23:8 15 3. Famos 12 7 1(1) 4 21:11 15 4. Radniéki 12 7 2(0) 3 18:13 14 5. Bosna 12 6 2(1) 4 19:13 13 6—7. Rudar 12 5 3(2) 4 24:17 12 Vitéz 12 6 0 fi 24:17 12 8. Budva 12 5 2(2) 5 16:16 12 9. Titograd 12 5 3(2) 4 10:15 12 10. Igman 12 5 1(1) fi 17:18 11 11. Jedinstvo 12 4 3(3) 5 13:17 11 12. Bokelj 12 5 1(0) 6 14:14 10 13. Neretvanac 12 4 4(2) 4 ll :16 10 14. Borac (C) 12 5 1(0) fi 20:38 10 15. Ivan grad 12 4 1(0) 7 7:18 8 16. Borac (T) 12 3 4(1) 5 13:21 7 17. Lóvéén 12 3 3(1) 6 u :19 7 18. Igalo 12 2 2(1) 8 15:37 5 1. Rudar 12 11 0 I 26:8 22 2. Mladosf 12 8 1(0) 3 13:9 16 3. Jedinstvo 12 7 0 5 19:15 14 4. Kopár ll fi 2(|) 3 17:10 13 5. Primőrár 1? 5 4/3) 3 18:14 13 6. Maribor 11 4 6(4) 1 10:6 12 7. Zagreb 12 4 6(2) 2 22:19 10 8. T. Slovan ll 5 2/0) 4 9:14 10 9. Jugokcramika 12 4 2(1) 6 22:20 9 10. Radnik 12 3 5(3) 4 16:14 9 11. Varteks 12 4 2(1) 6 28:27 9 12. Zadar 12 2 4/0) 6 14:19 9 13. Split 12 3 2(2) 7 16:11 8 14. Orijent 12 3 4/?) 5 8:14 9 15. Seiest» 1? 4 3/0) 5 16:24 8 16. Lokomotiva 12 3 4(2) 5 24:25 7 17. Priiedor 11 3 2/0) 6 13:17 fi 18. Rudar (T) 11 1 3(2) 8 8:27 4 1. FAP 12 8 1(0) 3 18:10 ifi 2. TetPks 1? 7 2/?) 3 15:10 16 3. Mtadost 12 7 1(1) 4 20:8 16 4. Bor 1? fi 2(2) I 17:1« 14 5. Tr«péa 12 5 5(2) 2 15:11 13 6. Sil°ks 12 6 1(1) 5 14:14 13 7. Duboéica 1? 5 3(2) 4 22:10 1» 3. Rremhiira 12 5 2(2) 4 21:17 1» 9. Vumro 1° 5 2/2) 5 13:14 1? 10. r. zvezda 1° 8 tó) « 8:10 V П. Fristet 12 3 1(0) d 17:19 10 12. Po^rrh, 12 5 2(0) 3 11:17 1*> V\ .T«rlinstvn **’2 4 •»(1) 6 15:18 9 11. 0«!pgOVO i !'0) 4 1*MÓ 9 1". F1 rhr h-nyr: yf 1? 4 0 i vj :*1 f K. 1° * i "" 7 »'».*? Џ 17. M,rt? «? * * ■* 1 3 18. Ljubotan 12 1 4(1) 7 8:24 3