Magyar Szó, 2002. november (59. évfolyam, 259-284. szám)

2002-11-12 / 268. szám

12 SPORT I. LIGA 13. forduló: Rudar-Rad 1:2, Vojvodi­­na-Partizan 4:5, OFK Beograd-Zemun 2:1, Obilic-C. zvezda 0:0, Zyta-Mogren 2:0, Ja­­vor-Sartid 0:1, Hajduk-Zeleznik 1:0, Radnié­­ki (O)-Ćukarički 2:0, Radnički (N)-Sutjeska 1:2. A következő forduló: Rad-Suyeska, Ču­­karički-Radnički (N), Zeleznik-Radniéki (O), Sarud—Hajdúk, Mogren—Jávor, C. zvez­­da-Zeta, Zemun-Obilic, Partizan-OFK Be­ograd, Rudar-Vojvodina. MAGYAR NB I 14. forduló: Győr-Dunaferr 1:0, ZTE-Sopron 3:0, Ferencváros-Békéscsaba 0:1, Debrecen-MTK 0:0, Siófok-Kispest 0:2, Újpest-Videoton 2:1. A következő forduló: ZTE-Dunaferr, MTK-Győr, Videoton-Kispest, Békéscsa­­ba-Siófok, Újpest-Debrecen, Sopron-Fe­rencváros. II. LIGA Udvamok: Buduénost-Srem 2:0 (1:0) M. Vučurević stadion, 600 néző, vezette: Radosavljevic (Veliko Gradište). Góllövő: Timor a 31. és a 89. percben. Buduénost: Miéovic', Tajdić (M. Mitro­vié), Beljié (S. Mitrovié), Šarčević, Milosevic, Pavlovié, Tintor, Stanojevic (Micié), Deliba­­sié, Tesovié és Doné. Srem: Isailovié, Saréevié, Čakovan, Dra­­kulié, Mitrovié, Ristovié, Tesovié, Maijanovié (Hajder), Preradovié (Perovié), Bajié (Vido­­vié), Kovaéevié. Az utolsó helyezett rakovóiak meglepték vendéglátóikat és egy kis szerencsével akár a zsákmány felét is megszerezhették volna. A biztos győzelemre számító hazaiak elbizakod­va vették fel a küzdelmet a szintén bizonyíta­ni vágyó Srem együttese ellen, ami majdnem megbosszulta magát. A mérkőzés kezdetén Doric és Delibašic hagyták ki a kínálkozó helyzeteket, majd a vendégek csatárai is rendre elpackázták a gólszerzési lehetősége­ket. A 31. percben Tintor lépett színre, és Pavlovic kitűnő beívelése után jobb oldali la­pos lövése a hálóba kötött ki. Ezután a vendé­gek vették pergőtűz alá Mirovic kapuját, de az eredmény nem változott. A második játék­részben ismét a hazaiak kezdeményeztek töb­bet, de csatárai vagy elhibázták a helyzeteket, vagy a kitűnően védő Isailovic tette ártalmat­lanná lövéseit. A vendégek először az 59. percben Bajic révén egyenlíthettek volna, de ő közelről a léc fölé bombázott, majd a 87. percben Vidovic közeli lövését tette ártalmat­lanná a jól védő hazai kapus. A 89. percben Tintor vetett végett a bizonytalanságnak és egy ellentámadásból a 16-os vonaláról a felső sarkot találta el, amivel végleg megpecsételte a vendégek sorsát. Becse: Becse-Big Bull 1:0 (1:0) Becse pálya, 200 néző, vezette: Starcevic (Valejvo). Góllövő: Petkovic a 33. percben. Becse: Grlic, Obranovic, (Vulovic), Stu­­par, Jozic, Karanovic, G. Grujic, Glavarda­­nov, Injec, Petkovic, Lakic (I. Grujic), Barna. Big Bul, Cvetkovic, (Odžaklić), G. Jova­­novic, Pandurovic, (Z. Jovanovic), Herceg, Vukmir, Najic, Buletic, Nikic, Ugljašic­, Sime­­unovic, Gálic (Sladojevic). A hideg időben a becseiek melegedtek be előbb, egymás után vezették támadásaikat. Petkovic már a 3. majd a negyedik percben nagy helyzetet hagyott ki. Másoknak is, Igyjo­­vicnak, Glavardanovnak, Injacnak voltak pró­bálkozásai, de sikertelenül. A 33. percben azután mégis megszületett az első (később ki­derült egyetlen) gól. Stupar beívelésére Misa Petkovic reagált a legjobban és a rosszul he­lyezkedő kapus mellett a hálóba kotorta a labdát. A második félidőben lassan eljöttek a vendégek. Egyenlítésre törekedtek, netán olyan meglepetésre, amit legutóbbi becses vendégszereplésüknél értek el, amikor ha­sonló sovány becsei vezetés mellett a hajrá­ban nemcsak egyenlítettek, hanem néhány másodperccel a vége előtt még a győztes gólt is belőtték. Ezúttal nem sikerült, maradt a 3 pontot érő egygólos becsei győzelem. Ez a lényeg. A játékot minden bizonnyal gyorsan elfelejtik a didergő nézők. 13. forduló: Veternik-Mladost (A) (fr), Buducnost-Srem 2:0, Elan-Radnicki 1:1, Novi Sad-Dinamo 2:0, Vrbas-Mladost (L) 0:1, Becse-Big Bull 1:0. A következő forduló: Mladost (A)-Becse, Big bull-Vrbas, Mladost (L)-Novi Sad, Dina­­mo-Elan, Radnicki-Buducnost, Srem-Veter­­nik, Ill. LIGA Palics: Palics-Njegoš 1:1 (0:0) Palicsi sportközpont, 150 néző, vezette: Reljic (Verbász). Góllövők: Žarkovici a 73., ill. Banovic a 71. percben. Palics: Pjevic, Latki (Andruskó), Zarko­­vic, Vekic (Gajic), Savovié, Janjatovié, To­mié, Komazec (Roganovié), Ilié, Kneievié, Rajié. Njegoš: Zeéevié, Popovié, Todorovié (Milutinovic), Vujovié, Tosié, Špadijer, Ber­­kuljan (Kundovié), Banovié, Martinovié, Lali­­éié, Mihajlovié. A kölcsönösen óvatos játékot talán azzal lehet magyarázni, hogy az őszi idény végén minden pontnak óriási értéke van. 30 perc tapogatózás után Vekicnek adódott nagy helyzete, majd a második félidőben aztán mégis felélénkült valamelyest a játék, mely­ben a palicsiak támadgattak, ám a Njegoš ki­váló védelme mindent hárított. A 71. perc­ben a vendégek kontrájából gól született, ám két perc múlva újra egyenlő volt az állás: egy visszapattant szabadrúgás után Zarkovic bom­bája a kapus alatt ért célba. A hajrában aztán egy vitatott szituáció kerekedett, hiszen Roga­novic szöglete után a labda mintha átjutott volna a gólvonalon, ezt Knesevic még meg is erősítette, de a partjelző lest jelzett. Mindent összevetve, a két csapattól többet vártak a szurkolók, a játékvezető pedig talán nagyott tévedett a végén említett esetnél. Topolya, AIK-Kabel 1:0 (0:0) Városi stadion, 250 néző, vezette: Popo­vic (Roma). Góllövő: Stojanovic a 66. perc­ben. AJK: Josipovic, Šušnjar, Stanka (Drasko­vic), S­tárnáic, Zigic, Tomic, Krivokapic (Deák), Acanski, Perovic, Stojanovic, Vunjak (Dumic). Kabel: Bilic, Biac, Jokic, Simic, Injac, Bu­­celja (Lakic), Vulovic, Kiss, Filipovic, Periáié, Jovicsé (Prodanovic). A találkozó első félidejében egyenlő el­lenfeleként küzdöttek a csapatok, habár a ha­zai csapatnak voltak helyzetei, ezeket nem tudta kihasználni. A folytatásban Dumic lépett a pályára és a tapasztalt játékosnak köszönhetően a 49. percben Acanski került gólhelyzetbe, lövése azonban a fölső lécen csattant. Végül aztán a 66. percben született meg az értékes, győzel­met jelentő gól, amikor jobb oldalról Dumic játszott be a 16-osba, ahol labdája Stojanovic­­hoz került, aki pedig nem hibázott, megadás­ra késztette Bilic kapuvédőt. KIRS 16. forduló: AIK-Kabel 1:0, Palics-Nje­­goš 1:1, Baéka-Cement 1:0, Tekstilac-Glo­­gonj 5:0, Sajkaš-Jedinstvo 1:1, Próleter-Rad­­nički (B) 2:0, Crvenka-ČSK 0:0, Braz­­da-Spartacus 6:0, Kikinda-Radnički (Š) 5:0. A következő forduló: Radnički (Š)-AIK, Spartacus-Kikinda, ČSK-Brazda, Radnički (B)-Crvenka, Jedinstvo-Proleter, Glo­­gonj-Sajkaš, Cement-Tekstilac, Njegoš-Bač­­ka, Kabel-Palics. /. VAJDASÁGI LIGA 14. forduló: Radniéki (K)-Sloboda 2:1, Sloven-Radnik 1:0, Begej-Bácska 1:6, Tavan­­kut-Radnički (NP) 2:0, Radniéki (S)-Jugovic' 2:0, Vinogradar-Polet (R) 2:0, Polet (K)-Vr­­šac 3:1, C. zvezda-Sloga 1:0. (K), Vrsac-C. zvezda, Polet (R)-Polet (K), Jugovié-Vinogradar, Radniéki (NP)-Radnié­­ki (S), Bácska-Tavankut, Radnik-Begej, Slo­­boda-Sloven. II. VAJDASÁGI LIGA, ÉSZAK Horgos: Horgos-ZAK 2:0 (1:0) Vasút­ menti pálya, 200 néző, vezette: Ra­­ukovic (Szabadka) Góllövő: Mikovic a 21., és a 86. percben. Horgos: Bugyi, Radica, Szűcs, Komljeno­­vic, Lazarevic, Kovljenic Nikolin, Pajeta, (Márton), Mikovic (Belancié), Kolompár, Ivanovic. ZAK: Miiovié, Vukovié, (Rajšic), Šušnjar, Sladojevié, Mesié, Stojanovié, Vuletié, Pav­­kov, Makajmovié, Popovié, Todorovié. Mint az várható is volt, a horgosiak hazai pályán behajtották mind a három bajnoki pontot és ezzel bebiztosították helyüket a táb­lázat felsőházában. Ezúttal a zombori vasutas csapat futott vakvágányra a horgosi vasút menti pályán. Hideg, szeles időben nem túl magas szín­vonalú mérkőzésen a hazai csapat a 21. perc­ben szerezte meg a vezetést, miután Kolom­pár által kezdeményezett támadást Mikovic góllal fejezett be. A játék első részében Bugyi hálóőrnek különösebb dolga nem akadt, az ellenfél csatárai komolyabban nem veszélyez­tették kapuját. A második félidő elején a vendég gárda próbálkozott egyenlítéssel, némi térfölényt harcoltak ki maguknak. A hazaiak védelme azonban elsősorban a Nikolin-Kovljenic-La­­zarevic védőhármasnak köszönhetően jó ola­jozott gépezet mintájára minden támadási kí­sérletet hárított. Említésre méltó három ki­hagyott ordító gólhelyzet a horgosi játékosok részéről, ami elsősorban Márton, Kolompár, és Belancsc számlájára írható. A 86. percben ismét a horgosiak gólgyá­rosa Mikovic jeleskedett, lapos lövéssel az el­vetődő Mirovic hasa alatt talált a jobb alsó sa­rokba. H. Gy. 14. forduló: Radnicki (Z)-Zenta 1:2, Se­­ver-Krivaja 1:2, Hajduk-Radnički (R) elma­radt, Potisje-Stanisic 5:1, Borac-BSK 2:2, A. Santic-Rusin 2:1, Obilié-Jedinstvo 3:1, Hor­­gos-ZAK 2:0. A következő forduló: ZAK-Radniéki (Z), Jedinstvo-Horgos, Rusin-Obilié, BSK-A. Santié, Stanisié-Borac, Radniéki (R)-Potisje, Krivaja-Hajduk, Zenta-Sever. SZABADKAI LIGA Bajsa: Partizan-Graničar 2:1 (0:1) Partizan-pálya, 700 néző, vezette: Crnoje­­vic (Lovcenac). Góllövő: Kiršner az 52. (11- esből) és a 78. (11-esből), illetve Vujic a 7. percben. Partizan: Francišković, Cibula, Curao­­vity, Radovanovic, Draskovic, Stojisavljevic, Stanic (Milenovic), Kirsner, Savic (Sándor), Vindity, Egri (Krvavac). Granicar: Ciric, Nedic, Rajovic, Šarapa, Tutié, Paulik, Rotflug, Zrim, Njegic, Vujic, Koledin. A szabadkai rangadójára, mint ahogy már beharangoztuk Bajsán került sor, mégpedig a táblázat harmadik helyezettje a bajsai Parti­zán a listavezető gyulai Granicart fogadta ven­dégül. A győzelem mindkét csapat számára igen fontos volt, és annak tudatában is léptek a pályára. Aminek köszönhetően a közönség igen jó iramú, kitűnő játékot láthatott, ter­mészetesen bővelkedve izgalmakkal. Az első félidőben a gyálaiak kezdtek jobban, többet kezdeményeztek, és többször veszélyeztették a hazai csapat legjobbjának, Dejan Franciško­­vicnak a kapuját, aki a feladata magaslatán állt, és többször is biztos góltól mentette meg csapatát. A vezető gól a 7. percben született, a vendégek szerezték, mégpedig Vujic vég­zett el egy szabadrúgást, mintegy 17 méter­ről, a hazai kaputól jól irányított lövése a sor­falon irányt változtatott, és becsapva Franciš­­kovic kapust vágódott kapujának bal alsó sar­kába. Ezután a hazaiak próbálták rendezni soraikat, kapkodva játszottak, sehogyan sem tudtak egyenlíteni a mérkőzés első félidejé­ben. A forduló után a bajsaiak mindent egy lapra téve támadásba lendültek, amely egy ki­csit veszélyes is volt, hiszen esélyt adva a ven­dégeknek a gyors ellentámadásokra. Végül aztán az 52. perc meghozta a várva várt gólt, amikor Stanic betört a 16-osba, ahol Šarap felvágta, a megítélt büntetőt pedig Kirsner biztosan értékesített. Ezután már sokan a le­látón azt vitatták, hogy ez a találkozó győztes nélkül ér véget, erre azonban rácáfoltak a ha­zaiak, mert a 78. percben egy jobb oldali tá­madás után Vindhc betört a 16-osba és ami­kor már gólhelyzetbe került, hátulról felvág­ták, a jogosan megítélt büntetőt ismét Kirs­ner végezte el, és ismét eredményes volt. 2:1 után az utolsó előtti percben a vendégek egyenlíthettek volna, azonban Njegic fejesét fantasztikus bravúrral ütötte Franciskovic szögletre. Végül a bajsaiak kiharcolták győ­zelmüket, amivel egy lépéssel közelebb kerül­tek az őszi bajnoki címhez. De, hogy ez bekö­vetkezzen, vasárnap győzniük kell Csókán, a Krajišniknak pedig pontokat veszteni Szabad­kán a Solidtól. Ifik: Partizan-Granicar 1:0 (0:0) KIRS Kanizsa: Potisje-Stanisic 5:1 (2:1) Népkerti pálya, 80 néző, vezette:Terzija (N.Žednik). Góllövők: Nikiéié a 2.és az 51., Mijié a 3. és a 65., Loncar a 76., illetve Draca a 13. percben. Potisje: Pantelin, Tandari, Nagy, Gubi, Vajda, Curéin( Rankov), Nikiéié ( Bjelica), Pulger, Mijié, Lackó( Vrankovié), Lonéar. Stanisié: Batak( Rajié), Čović, Kuridža, Bulović, M. Dragiéevié, Klinac, Vukadinovié, Sárié, Draéa, Magdenovski( Majstorovic), Bobanac( P. Tomašević). Hideg időben, ideális pályán jó iramú és izgalmas bajnoki mérkőzést vívott a két alsóházban tanyázó csapat. A hazaiak állandó térfölényben játszottak, már a mérkőzés ele­jén gyorsan két gólos előnyt szereztek. Több kihagyott helyzet után, a Potisse a második félidőben három szépen kidolgozott akcióból bebiztosította fölényes és megérdemelt győzelmét. A vendégek ere­jéből csak a becsületgólra tellet. A játékvezető egy hazai illetve három vendégjátékosnak mutatott fel sárga lapot, szabálytalan szerelés, kezezés illetve sport­szerűtlenkedés miatt. L.E. Moravica: Sloboda-Panonija 0:1 (0:1) Bácsalmási főútmenti sportközpont, 100 néző. Játékvezető: Ivanisevic (Topolya). Gól­lövő: Rašeta a 43. (11-esből). Sloboda: Csepella, Dudás, Parti, Baluno­­vic, Nagy I., Neuroéni, Szűcs, Mészáros L. (Rekecki), Vladušić (Molnár), Bika (Mészá­ros R.), Nagy II. Panonija: Golubovic, Krtinic, Vignjato­­vic, Barna, Rašeta, Milosevic, Grkovic, Besa­­novic (Vidarid), Bubulj, Maksimovic, Skrbic (Ugrica). Lejátszották utolsó hazai mérkőzésüket a piros-fehé­rek. Szinte saját magukat verték meg. Az első perctől kezdve a vendégek ke­mény játékkal nagyon sokszor fűre kényszerí­tették a hazaiakat. Mezőnyjátékot produkál­tak szinte annyira, hogy a kapuvédők unat­kozni kezdtek. A hazaiak részéről a győzel­met jelentő tragédia a 18. percben követke­zett be. Amikor egy hirtelen ellentámadás so­rán Golubovic mintegy 10 méterről a kaputól rávetődött a rálőtt labdára, de nem tudta megfogni. Szűcs utánaszaladt és az üres kapu gólvonaláról, mindenki megrökönyödésére messze az alapvonalra rúgta ki a labdát. Ezt követően a hazaiak főleg védekezésre rendez­ték be soraikat, ami meg is bosszulta magát. A 35. percben egy hazai kapu előtti kavaro­dás során Grkovic mintegy nyolc méterről tisztán, senkitől sem zavarva Csepell a kapuvé­dőbe bombázott. Ezt követően a vendégek mind jobban rohamozták a hazaiak kapuját, minek következtében a kapufáról visszapat­tant labda az egyik hazai védő kezére pattant, és a kitűnően bíráskodó Ivanisevic játékveze­tő a 11-es pontra mutatott, amit Rašeta érté­kesített (0:1). Az 55. percben ismét tragédia érte a hazai piros-fehé­reket. A vendégek tér­felükön ismét támadásba lendültek, de a vé­dekező hazaiak révén egy visszaküldött erős labdával Parti mintegy 5-6 méterről véletle­nül olyan erősen fejbe találta Mészáros Lász­ló játékostársát, hogy az a helyszínen összee­sett. A mérkőzés után a topolyai mentősök vitték el az öltözőből, agyrázkódás gyanújá­val. Ezt követően a hazaiak három cserejáté­kost dobtak be, és fergetegesen kezdtek tá­madni. A 70. percben egyenlíthettek volna, de Nagy 10 méterről tiszta helyzetből kapu mellé lőtte a labdát. Ifik: Sloboda-Panonija 4:2 L. L. Szabadka: Bratstvo-Solid 3:0 (1:0) Bratstvo-pálya, 120 néző, vezette: Latki (Szabadka). Góllövő: Mirovic a 45., az 50. és a 67. percben. Bratstvo: S. Standé, Tikvicki, Šarčević (Aladjié), S. Šefčić, Dovac, Vukmanov, Bibié, G. Seféié, Miiovié, Jaréevié, J. Stantié. Solid: Talié, Majerovié, Ivkovié (Stjepa­­novié), Vukasovié, Milinkovié, Tomié, Smiljié (Kerleta), Vukov (Romié), Karađa, Dobrié, Mezei. A Solid meccs eleji kezdeményezése és néhány kecsegtető helyzete után Predrag Mi­rovic ideje következett, aki három helyzetét használta ki. A mérkőzés végén Mezei a kapu­fát találta el, így a hideg, szeles időben ma­radt a 3:0. A. G. 14. forduló: Bratstvo-Solid 3:0, Krajiš­­nik-Bácska (M) 5:1, Pobeda-Csóka 0:0, Par­­tizan-Graniéar 2:1, Radnicki-Csantavér 3:1, Sloboda-Panonija 0:1, Tresnjevac-Bácska (P) 2:3, AFK-Egység 0:4. 14. Trešnjevac 143 0 11 18:389 15. AFK 142 0 12 10:556 16. Pobeda (-6) 140 1 13 5:450 A következő forduló: Egység-Bratstvo, Bácska (P)-AFK, Panonija-Trešnjevac, Csan­­tavér-Sloboda, Graničar-Radnički, Csó­­ka-Partizan, Bácska (M)-Pobeda, Solid-Kra­­jišnik. ZRENJANINI LIGA 13. forduló: Naftagas-Zlatica 2:1, Mla­­dost-Banat 0:0, Jedinstvo-Bega 2:0, Bo­­rac-Potisje 3:2, Granicar-Buduénost 2:1, Sta­­jicevo-Radniéki 1:0, Október l.-Napredak 4:2, Polet-C. zvezda 1:0. A következő forduló: Zlatica-C. zvezda, Napredak-Polet, Radniéki-Október L, Bu­­ducnost-Stajicevo, Potisje-Granicar, Bega-Borac, Banat-Jedinstvo, Naftagas-Mla­­dost. ZOMBORI LIGA 14. forduló: Omladinac (B)-Prigrevica 6:3, Mladost-Hajduk 2:1, Dinamo (S)-Sport 1:1, Kula-Zadrugar 0:0, Polet-Kordun 1:0, Dinamo (B)-Omladinac (D) 1:1, Lipar-Slo­­ga 0:0, Panonija-Odžaci 1:0. A következő forduló: Odžaci-Omladinac (B), Sloga-Panonija, Omladinac (D)-Lipar, Kordun-Dinamo (B), Zadrugar-Polet, Sport-Kula, Hajduk-Dinamo (S), Prigrevi­­ca-Mladost. PANCSOVAI LIGA Székelykeve: Kék Duna-Jedinstvo 1:2 (0:1) Székelykevei pálya, 200 néző, vezette: Za­­micanin (Starcevo). Góllövők: Erős a 89., ill. Crnjanac a 6. és Popovic a 81. percben. Kék Duna: Kovács, Stefanovic, Borsós, Šupica, Lacmanovic, Bíró, Katona, Magda (Sebestyén), Erős, Kitié. Jedinstvo: Saranovié, Janosevié, Durié (Savié), Óetkovié, Aleksié, Stosié, Kovacevié, Vojvodié (Ivanovié), Popovié, Crnjanac, Maksimovié. A mérkőzés menetét látva, szinte hihetet­len a végeredmény, mivel a hazaiak végig tá­madtak, a vendégek viszont csak a két elért gólnál voltak helyzetben. A 6. percben Crnja­nac egy 25 méteres lövéssel lepte meg Kovács kapust, a 81. percben lesgyanús helyzetből Popovic növelte az eredményt, az 5-6 ziccert kihagyott székelykevesek pedig csak egy tu­multus során tudtak szépíteni. F. L. 14. forduló: Spartacus-Mladost (V) 4:3, Karaš-Dolina 2:4, Ml. zadrugar-Slavija 1:2, Sloga-Borac 3:0, Partizan-Zelezniéar 2:1, Kék Duna-Jedinstvo 1:2, Vulturul-Mladost (O) 1:1. A Kolonija szabad volt. A következő forduló: Jedinstvo-Vulturul, Zeleznicar-Kék Duna, Borac-Partizan, Slavi­­ja-Sloga, Dolina-Ml. zadrugar, Mladost (V)­­Karaš, Kolonija-Spartacus. A Mladost (O) szabad. SZABADKAI KÖZSÉGI LIGA 11. forduló: Lokomotiva-Peščara 0:1, Preporod-Mala Bosna elmaradt, Biko­­vo-Durdin 4:3, Granicar-Partizan 1:8, Zed­­nik-Bratstvo 0:2, Elektrovojvodina-Udarnik 3:1. L.J. A. G. LABDARÚGÁS Bajsai győzelem a rangadón 1. PARTIZAN 131 0 2 1 37:1832 2. OFK BEOG. 139 1 3 26:1328 3. ŽELEZNIK 138 2 3 24:1526 4. C. ZVEZDA 126 4 2 24:1122 5. OBILIĆ 136 4 3 17:1222 6. HAJDÚK 136 3 4 16:1121 7. SUTJESKA 136 3 4 15:1221 8. SARTID 135 5 3 22:2120 9. VOJVOD. 136 1 6 24:1819 10. ZETA 135 3 5 13:1218 11. ZEMUN 135 2 6 16:2117 12. RADNI. (O) 133 6 4 17:1915 13. JÁVOR 134 3 6 8:1715 14. RÁD 133 5 5 14:1714 15. ČUKAR1Č. 123 2 7 15:2411 16. RUDAR 132 3 8 8:249 17. RADNI. (N) 131 3 9 10:256 18. MOGREN 130 4 9 10:264 1. MTK 14102 2 30:13 32 2. GYŐR 148 3 3 26:15 27 3. FTC 138 2 3 24:10 26 4. ÚJPEST 148 1 5 30:21 25 5. DEBRECEN 146 6 2 30:23 24 6. ZTE 146 3 5 27:23 21 7. SIÓFOK 146 3 5 20:20 21 8. DUNAFERR 143 4 7 20:27 13 9. SOPRON 143 4 7 16:24 13 10. VIDEOTON 142 5 7 13:24 11 11. KISPEST 142 3 8 17:31 9 12. BÉKÉSCS. 143 0 11 19:40 9 1. BUDAC. 139 4 0 21:6 31 2. NOVI SAD 137 4 2 15:8 25 3. RADN. (B) 137 3 3 22:1524 4. MLAD. (A) 136 4 3 18:9 22 5. ELAN 137 1 5 13:1422 6. VETERNIK 137 0 6 16:15 21 7. MLAD (L) 136 1 6 14:1019 8. BECSE 134 5 4 13:1317 9. VRBAS 135 2 6 11:1217 10. BIG BUL 132 3 8 10:189 11. DINAMO 132 110 6:247 12. SREM 131 2 10 9:245 1. PROLETER 16140 2 37:1142 2. ČSK 16105 1 33:1135 3. BAĆKA (P) 16103 3 38:1533 4. KIKINDA 168 4 4 17:8 28 5. BRAZDA 168 3 5 46:2527 6. TEKSTILAC 169 0 7 39:2127 7. CRVENKA 168 3 5 32:2227 8. RADNI. (B) 168 1 7 27:2325 9. JEDINSTVO 167 3 6 21:2724 10. CEMENT 166 5 5 26:1523 11. NJEGOŠ 167 1 8 32:2722 12. PALICS 166 2 8 19:2920 13. ŠAJ KAS 164 6 6 17:1718 14. AIK 165 3 8 14:3018 15. RADNI. (Š) 165 1 10 20:3616 16. KABEL 164 2 10 21:2514 17. SPARTAC. 163 2 11 12:3811 18. GLOGONJ 160 0 16 4:760 1. Tavankut 14122 0 39:1038 2. Vinograd. 148 3 3 24:1327 3. Sloven 147 4 3 17:1125 4. Radn. (NP) 147 3 4 29:1824 5. Jugovié 147 2 5 19:1223 6. Polet (R) 147 2 5 27:2223 7. Bácska 146 4 4 15:8 22 8. Sloga 146 3 5 21:2021 9. Vršac 145 3 6 22:1918 10. Radni. (S) 145 3 6 12:2118 11. C. zvezda 145 2 7 14:1117 12. Radnik 144 4 6 16:2516 13. Polet (K) 145 1 8 18:2816 14. Sloboda 143 3 8 12:2412 15. Begej 142 2 10 17:378 16. Radni. (K) 142 1 11 11:347 A következő forduló: Sloga­-Radnicki 1. KRIVAJA 149 3 2 35:1830 2. BORAC 149 3 2 30:1830 3. RADNI­ (Z) 149 2 3 47:1929 4. ZENTA 147 6 1 18:1227 5. HORGOS 147 3 4 32:1624 6. RUSIN 147 2 5 20:1823 7. A. ŠANTIĆ 147 0 7 31:2521 8. OBILIĆ 145 5 4 •18:2520 9. ŽAK 145 3 6 19:1818 10. BSK 145 1 8 27:2416 11. JEDINSTVO 145 1 8 24:2716 12. HAJDÚK 134 4 5 16:2116 13. RADNI. (R) 134 2 7 24:2814 14. STAN1ŠIĆ 143 5 6 15:4314 15. POTISJE 143 1 10 16:3910 16. SEVER 141 1 12 19:384 1. Krajisnik 14121 1 53:1837 2. Partizán 14112 1 46:8 35 3. Graniéar 14111 2 43:1034 4. Egység 14100 4 38:1930 5. Solid 149 3 2 26:1630 6. Bratstvo 148 3 3 34:1227 7. Radnié. (-3) 147 1 6 23:2719 8. Csantavér 145 3 6 21:2418 9. Csóka 145 2 7 24:2817 10. Panonija 145 2 7 21:3117 11. Bácska (M) 144 3 7 18:2615 12. Bácska (P) 144 2 8 22:2714 13. Sloboda 143 2 9 8:2611 1. Stajiéevo 13120 1 47:13 36 2. Radniéki 13101 2 33:10 31 3. Polet 138 0 5 25:23 24 4. Napredak 137 2 4 40:20 23 5. Buduénost 137 2 4 27:15 23 6. Október 1. 136 5 2 22:13 23 7. C. zvezda 137 1 5 22:17 22 8. Naftagas 136 0 7 35:17 18 9. Mladost 135 3 5 11:25 18 10. Zlatica 135 2 6 29:30 17 11. Potisje 135 1 7 31:32 16 12. Jedinstvo 134 3 6 16:25 15 13. Graniéar 134 2 7 17:26 11 14. Banat 133 2 8 15:27 11 15. Borac 131 2 10 8:43 5 16. Bega 131 0 12 11:53 3 1. Lipar 14104 0 42:9 34 2. Omladin. (D) 148 5 1 19:3 29 3. Sloga 146 7 1 25:1425 4. Panonija 148 0 6 33:1924 5. Sport 147 3 4 32:1924 6. Kordun 146 5 3 22:13 23 7. Polet 146 1 7 16:1£19 8. Odžaci 146 1 7 21:2519 9. Zadrugar 144 6 4 23:2018 10. Mladost 145 2 7 21:2417 11. Omladin. (B) 145 1 8 24:3516 12. Prigrevica 145 1 8 23:3916 13. Hajdúk 144 3 7 23:2815 14. Dinamo (B) 142 5 7 15:3211 15. Kula 143 2 9 9:2811 16. Dinamo (S) 142 4 8 15:3410 1. Jedinstvo 13102 1 36:10 32 2. Ml. zadrugar 13101 2 33:9 31 3. Spartacus 138 3 2 47:1727 4. Borac (S) 138 3 2 25:1627 5. Mladost (V) 137 1 5 37:1922 6. Dolina 136 3 4 26:1621 7. Slavija 136 2 5 27:2220 8. Mladost (O) 145 4 5 31:2219 9. Vulturul 135 2 6 17:2817 10. Sloga (P) 135 1 7 16:2316 11. Kék Duna 134 3 6 28:2615 12. Partizán 133 4 6 15:1913 13. Zelezniéar 133 2 8 22:4011 14. Karaš 130 3 10 12:683 15. Kolonija 130 2 11 23:312 1. PEŠĆARA 118 1 2 35:7 25 2. PARTIZÁN 117 3 1 41:1924 3. LOKOMOT. 116 3 2 32:1421 4. EL.VOJV. 116 2 3 20:1220 5. BRATSTVO 116 1 4 21:1619 6. UDARNIK 115 3 3 24:1818 7. BIKOVO 114 3 4 26:2315 8. M. BOSNA 103 2 5 15:2211 9. ŽEDNIK 113 1 7 12:2810 10. ĐURĐIN 113 0 8 30:329 11. PREPOROD 103 0 7 17:439 12. G RAN I CAR 111 1 9 9:484 A bajnokság tavaszra folytatódik. MKYMSZÓ 2002. november 12., kedd