Nemzeti Sport, 1933. március (25. évfolyam, 44-65. szám)

1933-03-13 / 52. szám

I Hétfő, 1933 március 13. «***««*». m i­k n­egyedik csoport Fellina a spárta javulása UFC—B. Tétény 1:1 (0:0). Pasaréti­út. Bíró: Révész. Változatos, élénk küzdelem. Az UFC Kerbaum­ révén megszerzi a vezetést, de Megyeri lö­vésével egyenlít a B. Tétény. B. Testvériség—Lapterjesztők 3:0 (0:0). Pasaréti­ út. Bíró: Körber. — Az első félidőben lanyha játék fo­lyik, szünet után a B. Testvériség fölénybe kerül és biztosan győz. — Góllövő: Wéber N­., Klein és Bojta. Spárta—OMSC 7:1 (2:0). Budafoki­­út. Bíró: Csárdás. A Spárta csatár­sora nagyszerűen játszott. Góllövő: B­rger (3), Braun (2), Berdó és Hrivnycik, illetve Gelencsér. Az OMSC nem értékesített egy bünte­tőt. V. osztály Első csoport ft P.­juta erősen ott fesz a vajneszsáa finisben DGSE—MFOE 1:1 (1:0). Rákos­falva Bíró: Székely. Élénk, változa­tos lefolyású mérkőzés. A vezetést az első percekben Komporcsik szabad­rúgásából a DGSE érte el. Szünet után Steigerwald lőtte a MFOE gól­ját ugyancsak szabadrúgásból. P. Juta—X. ker. ISE 8:0 (2:0). Rákosfalva. Bíró: Horváth II. A P. Juta könnyen győzte le gyengén küzdő ellenfelét. Góllövő: Scherin (4), Meszner (2), Neszlinger és Kaube­k. Autotaxi-MPSE 5:3 (1:1). Szőnyi­­út, Bíró, Hajós. A mutatott játék alapján a döntetlen közelebb járt volna az igazsághoz. Góllövő: Bel­csik (3), Kubán, Mester, illetve Po­­sák (öngól), Halász (öngól). Kisng: 1. B. Tétény 12 8 2 2 53:17 18 2. B. Testv. 11 8 1 2 35:14 17 3. PTESC 9 7 2 2 57:12 16 4. Spárta 11 6 3 2 43:23 15 5. UFC 11 6 3 2 16:15­ 15 6. OMSC 12 4 1 7 27:38 9 7. KSC 10 4 — 6 33:22 8 8. Tabán 11 2 3 6 20:32 7 9. Lap. SC 12 1 1 10 4:52 3 10. OFK 9 9 3:63 — 1. Autótaxi 14 10 3 1 54:13 23 2. MFOE 14 10 3 1 23:14 23 3. P. Juta 13 11 — 2 54:19 22 4. DGSE 13 7 2 4 16:14 16 6.SzTE 13 6 3 4 32:14 15 6. MPSE 13 6 — 7 29:20 12 7. K. VI. ker. 12 5 2 5 18:21 12 8. X. k. ISE 13 4 2 7 11:47 10 9. Főv. „11” 12 3 1 8 4:39 7 10. Szeiffert 11 3 — 8 9:21 6 11. N. Húsos* 20 — 2 18 6:25 2 * Visszalépett. Második csoport m­­én mindig veretlen az IFSK B. Magyarság—B. Kossuth 4:1 (3:0). Budakeszi. Bíró: Kovács dr. A B. Magyarság már az első félidő­ben eldöntötte a mérkőzés sorsát. A budakesziek a második félidőben fel­jöttek, de nem tudták veszélyeztetni a vendégcsapat győzelmét. Góllövő: Sztolarik (2), Rácz, Gruber, illetve Schiiffer (öngól), GSE—Sz. Juventus 2:1 (0:1). Bu­­dafoki­ út. Bíró: Kerezsi. Kemény, sok heves összecsapással tarkított mérkőzés. Az első félidőben a Juven­­tus vezet Sumi II. dugójával, szünet után Láng egyenlít és Mészáros a döntő dugót lövi. Varga (St. Juven­­tus) kiállítva. FLK—B. Felsőváros 6:0 (1:0).­­Rákospatak. Bíró: Lengyel T. A tar­talékos FLK könnyen bánt el ellen­felével. Góllövő: Vormusz (2), Jóna (2, mindkettőt tizenegyesből), Kovács és Döntök. I. osztály VSE—Szolnoki MÁV 3:1 (2:1). Vác. Bíró: Nürnberger. A váciak ismét nagy ellenfelet gyűrtek maguk alá. A mérkőzés pedig most szerencsét­len körülmények között folyt le. Illés, a VSE halfsorának erőssége az első félidő 39. percében súlyosan megsérült és amint később megálla­pították, sípcsontrepedést szenvedett. Az első gól gyorsan esik. A 30. má­sodpercben Drajkó beadását Dracsko kézzel hárítja el. A 11-est Zeittel védhetetlenül belövi. A szolnokiak a 12. percben egyenlítenek. Sánth­a kornerét Sárkány fejeli a hálóba. A 30. percben Zentel egyéni játék után belövi a második dugót. A váci csa­patban ezután először Paulik sérül meg, majd a már az előbb említett sérülés következik. A VSE tíz ent­­ berrel is támad. Szünet után mind-, két csapaton a fáradság jelei mu­­­­tatkoznak. A 13. percben Kolláth lesről Indul és a leálló védelem mellett kiegyenlít. Ezután hullámzó a játék, a váciak irányítanak. A 24. percben Paulik szabadrúgását Glu­ck továbbítja a hálóba. A szolnoki csa­pat az utolsó öt percben nagy haj­rába kezd, de a tömörülő védelem mellett nem tud az eredményen vál­toztatni. A győztes csapatban Di­ob­­ni, Horváth, Zenter, a vesztesben pe­dig Czakó, Buják­ és a csatársor volt jó.­­ V . Remény—BTSE 2:2 (2:0). Gyenes-díj: Dorogi AC-SzMTE 3:1 (1:1). Szol­nok. Bíró: Schiller. A DAC végig fölényben volt, de a szívósan, sőt sokszor durván védekező SzMTE-vel szemben nagyobb arányú győzelmet kiharcolni nem tudott. A 24. percben­ Lantos góljával jut vezetéshez a DAC, ám két perc múlva 11-est ítél a bíró az SzMTE javára s ebből Kántor egyenlít. Szünet után a 30. percben Koppányi, a 33.-ban pedig Prohánzka eredményes. Kitűnt Pech­­lov, Berényi DAC és Popovics jó játéka. SzASC—Dunaharaszti MTK 11:1 (5:0). Szolnok Bíró: Bacsó. A SzAR- ban ismét játszott Horváth, aki — mint ismeretes — a Hungária felé kacsintgatott. Vele megerősödve a szolnoki csapat lehengerelte eddig tisztesen szereplő ellenfelét. A dugók közül ötöt Horváth, kettőt-kettőt pedig Sztojanovics, Kövesd­ IV. és Kaskó szerzett, míg a DMTK egyet­len gólja Domonkos nevéhez fűző­dik. Balassagyarmati TSE—DTK 2:1 (0:0). Cinkota. Bíró: Kecskeméti. — Mindvégig heves iramú mérkőzés. A­. első félidőben Cinkota a többet tá­­madó fél, de a BTSE kitűnő védelme a legnehezebb támadásokat is fénye­sen szereli. A CTK lendülete azon­ban megszakad, amikor a bíró fele­selésért kiállítja Erhardot. A közön­­ség hevesen tüntet a bíró ellen. A második félidőben a BTSE felnyo­mul s megérdemelten nyer. Góllövő: Kreutz, Szebehelyi BTSE és Kozjár CTK. A mérkőzés után csak a­­rend­őri karhatalom tudta a bírót a tett­leges inzultustól megmenteni. SASC—Rákoscsabai TE 3:1 (2:0). Sashalom. Bíró: Mikolo­­vics. Múlt héten tíz góllal tért meg Dorogról a SASC, most azonban ki­vágta a vezeté­s értékes két pontot szerzett jobbnak tartott ellenfelé­től. Góllövő: Olajos (2), Poroszka, illetve Pásztor (llesből). D. Magyarság-TÜSC 1:1 (1:0). Tokod, 1000 néző. Bíró: Leiner I. — A dunakeszi csapat újabb pontvesz­tesége után elkerül az első helyről. Az első félidőben a Magyarság több veszélyes támadást vezet. A 16. percben kavarodás a TÜSC kapufa­­előtt és Kuzmann lapos lövése a hálóban köt ki A tokodiak sorozatos támadásait a Magyarság védelme biztosan veri vissza. Szünet után a Magyarság támad veszélyesebben, de most a tokodi védők tesznek ki magukért. Már úgy látszott hogy marad az eredmény. A 10. percben azonban ide-oda pattog a labda a dunakesziek kapuja előtt s végül Kiss megtalálja a lyukat. IT. osztály Rákosi Vasutas—Rákoshegyi SE 1:0 (1:0). Rákosliget. Bíró: Tencel. Szép, változatos lefolyású, fair mérkőzés. Góllövő: Virág. Vecsési SC—Rákoscsabai MOVE 6:0 (4:0). Rákoscsaba. Bíró: Szanári. A vecsési csapat fölényes játék­ után, biztosan győz. Góllövő: Káli (2), Horváth (2) és Stanczi és egy öngól. Rákoskeresztúri TE—Monori TE 5:1 (2:1). Rákoskeresztúr. Bíró: Kollár. Izgalmas mérkőzés. Góllövő: Pápai (2), Horváth, Pau­­lovits és Blahó, illetve Bece. Keleti a­­szövetség I. osztály NyKISE—Kisvár­­dai SE 2:0 (2:0). Nyíregyháza. Bíró: Bálla. A Nyíregy­házi KISE­­ idei első hazai mérkő­zése jó időben s nagyszámú néző­­közönség előtt zajlott le. A csa­pat pompásan kezdett, a folyta­tás azonban elmaradt. Már az 5. percben Hajdú bevágja az első dugót, újabb öt perc eltelte után pedig Kábái a másodikat. Nagy az öröm a nézőtéren, hiszen a KSE komoly ellenfélnek számít. Hiába azonban a biztatás, to­vábbi gólokat nem láthat a kö­zönség. Szédnót után a KSE sok veszélyes támadást hoz össze, az eredmény azonban legjobb eset­ben is csak korrier. Püspökladányi MÁV -DVSC 2:2 (1:0). Debrecen. Bíró: Schön. Igen nagy meglepetés a vezető P. MÁV pontvesztesége. A debreceni csapat megérdemelte a váratlan pontot. Az első félidőben a P. MÁV van fölény­ben , Ferenc lövi az első dugót. 1:0. A jeles csatárnak ez a századik bajnoki gólja, a püspökladányik pla­kettel fogják neki meghálálni. Szü­net után rövidesen egyenlít a DVSC Bihari révén. Igen erős lesz a játék és a püspökladányiaknak ismét sike­rül gólt lőni s most is a jubiláns­­-:renc a gólszerző. Már elkönyvelik a P­­MÁV győzelmét, amikor az utolsó pe­rcben a DVSC támadását a P. MÁV védelme 11-essel hárítja el és ebből Antal kiegyenlít és egy ér­tékes pontot szerez a csapatának. DMTE—DKASE 4:1 (2:0). Deb­re­cen. Bíró: Nagy dr. Debrecenben tegnap ugyancsak bőven akadt meg­lepetés. Váratlan a DKASE súlyos veresége a hátul kullogó DMTK-től. A DKASE letört csapat benyomását keltette és ehhez járult még, hogy két játékos beteg­. Az első félidőben először Szikszay—Markócs, majd Szabó—Markócs akcióból az utóbbi eredményes. Szünet után Kemény révén szépít a DKASE, de Szabó és később Egri 11-esből lőtt góljára nem tud válaszolni. A mai formák alapján az eredm­­ény teljesen reális. DEAC—II. MOVE 7:1 (2:1).­ Kar­cag, Biró, Szigeti. Az első félidőben a MOVE széllel játszik és jól tartja magát. Szünet után már erősen visszaesik a csapat és a DEAC meg­érdemelten győz ilyen nagy arány­ban. Góllövő: Végvári (3), Szalóki (2), Moldvai­ és Kösztner, illetve Nagy, múlva Tóth szabadrúgást küld előre . Ettinger közelről újabb dugót rúg. Szünet után a MÁV ostromol, csatársora azonban a legjobb helyze­teket sem tudja­ kihasználni. Később ismét feljön az SVSE. Jó: Berényi, Fekete, Tóth, Ertinger I. és Erős nyári SVSE, Feigl, Hajszán, Pingi­­czer és Kotrobai MÁV Előre. Az SVSE-ben őszi lábtörése után most játszott először Ertinger II. Sz. MÁV—Győri AC 9:0 (4:0). Szombathely. Bíró: Naschitz dr. 800 néző. A vasutak csapat végig nagy fölényben játszik. A GyAC csapatán meglátszik, hogy ez volt az első ko­moly mérkőzése. Góllövő: Gazdag (3), Kiss (3), Nagy, Boda és Vincz (öngól). Soproni FAC—DAC 2:2 (1:1). Győr. Bíró: Szirbek. Az ETO— TSC mérkőzés előjátéka is érdekes küzdelmet hozott. A 4. percben a DAC szerzi meg a vezetést Boros révén. A soproniak erősítenek, de csak három komért érnek el. A 26. percben Kelemen lefutása után be­adása Neumannhoz kerül, aki a tisztán álló Salamonhoz továbbítja és máris 1:1. Fordulás után a DAC támad. A 4. percben Kulcsár— Potyondi-akció és az utóbbi lapos lövése védhetetlen. Nyolc perc múl­va Kelemen—Zeller a labda útja, az utóbbi Seidl II. elé játszik és a sop­roniak újból kiegyenlítettek. A 39. percben Pártos lövése­­ az odajháló­­ról bepattan, de a bíró természetesen nem adja meg. A soproni csapatban Kelemen, Seidl II., Németh és a védelem, a DAC-ban pedig Kulcsár, Boros, Potyondi és Horváth dicsér­hető. ETO—Tatabányai SG 4:4 (2:1). Győr, 2500 néző,.Bíró:. Kelesi dr. (Közép). . ETO: Csizmadia — Brezányi, Bartha — Takács, Hrabovszky, Raf­­fai­­r*- Sprinsch­icz, Kemény, Nagy, Brunstein, Czuppon II. TSC: Konecsai — Petrovics, Nagy — Kovács,­­Risóczky,­ Dolina — Jánosi, Járcz, Keleti, Németh, Kohut. Az országos döntő óta az ETO csa­pata annyira visszaesett, hogy már­­már a sereghajtó szerepét játszotta. Az elmúlt évben még tekintélyes játékerőt képviselő győri csapat ne­hezen­ lendül formába. Most ismét tisztes eredménnyel rukkolt, ki s re­méljük, hogy a folytatás sem ma­rad el. Heves iramban kezdődik a mér­kőzés. A 6. percben Czuppon lefut és a 16-osról küldött éles lövése az ETO első gólját jelenti. 1:0. A TSC-t felvillanyozza az eredmény és a 13. percben Kohut­­ elfut, beadását Né­meth fogja el, ennek lövését Csiz­madia csak beljebb segíti. 1:1. Az iram nem lankad. A 25. percben Sprinnschicz fut le, lövését Konecsni fogja, de kirúgás után megrúgja a szélsőt. Tiszta 11-es, amit Czuppon II. előírásosan be is vág. 2:1. Fordulás után a TSC megembe­reli, magát s olyan élénken kezd, mintha az első félidőt nem is ez a csapat játszotta volna.. A 4. percben Keleti lefutásánál Bartha menteni akar, Csizmadia eléje ugrik és a labda a kapus fejéről bepattan. 2:2. Nagyon megy a TSC-nek. A 22. percben Kohut szökik a szélen, be­adását­ Kelemen kapja, aki a kifutó kapus mellett ,­a TSC-nek-szerzi meg a Vezetést, 2:3. Négy perc múlva Jancsi­r-Németh-akció és az utóbbi kettőre növeli a tatabányaiak, előnyét, 2:4. Az ETO igazi hajrát vág ki és sikerül az elveszettnek h­itt­ mérkő­zést döntetlenné tenni. A 39. percben Risóczky a 16-oson­­belül rendszer­vét­és. Czuppon most sem­ hibáz.­3:4. Izgalmas a meccs vége! Nagy kava­rodás a TSC kapuja előtt, még pár másodperc hiányzik,­ de. Nagy lövése utat talál a­ hálóba és, 4:4. Kezdésre sincs idő. Az ETO-ban Kemény, Nagy, Czup­jon, Hrabovszky, a TSC-ben pedig Keleti, Jánosi, Németh és Dolina játszott kitűnően.A­z is elmaradt, mert a GyTC csapatá­nak autóját útközben d­efekt érte. Magyaróvári AFC—IJFC 2:2 (2:1). Komárom. Bíró: Cray II. Ti­pikus szezon eleji meccs. A helyi csapat balszerencsével adta le az egyik pontot. Góllövő: Sörös, Brei­­ner MAFC, Radics (11-esből) és Lovász KFC. GyTSE—Tatai TK 3:0 (2:0). Győr. Bíró: Steiner. Góllövő: Hor­váth (2, egyiket 11-esből) és Marti. Tatatóvárosi AC—Győrsziget 1:1 (1:0). Győr. Bíró: Strasser. Góllövő: Gregor és Kovács. Déli ószövetség Szegedi alosztály I. osztály KEAC—SzTK 2:0 (0:0). Szeged. Bíró: Sugár. A szegedi örökderbit hosszú idő után a KEAC nyerte. Utoljára 1924-ben győzte le bajnoki mérkőzésen a KEAC az SzTK-t. Saj­nálatos epizódja volt a mérkőzésnek. Szélpál, az SzTK fedezete a második félidőben egy öss­zcsapásnál véletle­nül a lábát törte. Fordulás után a 20. percben v. Feketekovács lövi a­z első dugót. A 39. percben Gömöri ívelt szabadrúgása Solt IV. fejéről a hálóba vágódik. — KEAC II.— SzAK II. 3:1 (1:0). — SzTK ifj.— KEAC ifj. 3:3 (2:0). — SzAK ifj.— Foreál 1:0 (0:0). SzAK—Makói Trv 4:0 (0:0). Sze­ged. Bíró: Kohautek. Az éllovas és a sereghajtó találkozása az első fél­időben nem várt eredménnyel vég­ződik. Az MTK ebben a részben többet támadott és több helyzete is volt. Szünet után az MTK védelme úgy látszik zavartan játszik és egymásután kapja a védhető gólokat. A 9.­percben­­ Wiener III. öngólja nyitja meg a sort. A 15. percben Albert, a 23. percben pedig Cserna növeli a dugók számát. A 40. perc­ben Albert állítja be a végeredményt. A mérkőzésen Szopori, a SzAK csa­tára súlyosabb természetű arcsérü­­­lést szenvedett. Móra­város—UTC 2:1 (1:1). Sze­ged. Bíró: Pataky. A Móraváros megkezdte a pontgyűjtést. Az UTC lövi az első dugót a 7. percben Ko­vács révén. Két perc múlva Witt­­mann egyenlít. Szünet után a 35. percben ördög húszméteres szabad­rúgásból lövi a győzelmet jelentő gólt. Zsembery I.-t a bíró kiállította. SzVSE—Csongrádi AK 2:1 (2:0). Szeged. Bíró: Remén­y. A vasutasok nehezen győzték le hátsó régióban tartózkodó ellenfelüket. Az első fél­időben a CsAK-nak több gólhelyzete van, de csatárai tehetetlenek. A 12. percben a bíró indokolatlan 11-est ítél a csongrádiak ellen s ezt Dobó értékesíti. A 40. percben­ Koszó I. lövi a második dugót. Szünet után a CsAK is veszélyesebben támad, de csak szépíteni tud Cseh góljával. KAC—KTE 6:0. Kecskemét, 1009 néző. Bíró: Klein. A helyi derbire nagyszámban vonult ki a közönség s ha gólt nem is, de igazi jó játékot láthatott. Mindkét csapat derekasan kitett magáért, végig erőteljes, igazi futball folyt, durvaság és erőszakos­kodás nélkül. Az eredmény igazsá­gosnak tekinthető. Kis szerencsével bármelyik fél győzhetett volna. A két ponthoz közelebb állt a KTE, mert volt egy 11-ese. Blaskovics lö­vését azonban Rozsnyay fogta. A KAC-nál nagyszerű volt a jobb­­szárny (Korányi 111., Aszódi), azon­kívül Szüle, a védelemben pedig Rozsnyay. Kliment játékán érezhető volt a meccshiány. A KTE-nél a két szélsőt Kákonyi és Bajtai brillíro­zott, de jó volt Ben­de és Mészáros is. KTK—Makói AK 3:1 (2:1). Kis­kunfélegyháza, Bíró: Vezér I. A KTK az első félidőben könnyelműen vette a mérkőzést s ez majdnem megbosszulta magát. Szünet után már komolyabban küzdött a helyi legénység, de ekkor belejött a játék­ba a makói gárda is. Lőni azonban nem tud a makói csatársor. A dugó­kat Fejes (2), Sahin II. (11-esből), illetve Balogh lőtte. II. osztály Rákóczi—Szegedi összetartás 7:0 (3:0). Szőreg. Bíró: Osztrogonácz. — Könnyű győzelem. Góllövő: Újvári (3), Czébi, Kurilla, Gelbe, Palotás. KPLE—Kisteleki TE 2:2 (2:1). Kiskundorozsma. Bíró: Vecsernyés. KPLE IL—összetartás II. 1:0 (1:0). A Postás—Földeáki TC mérkőzést a földeákiak lemondták. Helyette Postás—SzAK vegyes barátságos mérkőzés volt s ez 2:1 (1:1) arány­ban végződött. KAC—ASE (Szeged) 0:0. Kiszom­­bor. Bíró: Vidra. Egyenlő ellenfelek küzdelme. Jó: Majoros, Varga, Szűcs, Jakab KAC, Ceglédi, Börcsök ASE. Csabai alosztály I. osztály OMTK—Csabai AK 2:1 (2:1). Orosháza. Bíró: Vezér II. A CsAK csapata Jánosy Béla keze alatt stílusváltozáson megy most keresztül. A régi rendszertelen játékmodort kezdi már elhagyni Vidéken. Középütt a Dorogi AC került az élre, a csabai L osztályban pedig az Előre A győri ETO végre magára talált s elvett egy pontot a TSC-től — Sin­­fat tmiAnítAnktAl Középmagyar alszövetség 1. FSK 13 12 1­­ 55: 7 25 2. GSE 12 9 2 1 58:14 20 3. B. Magy. 12 6 2 4 22:28 14 4. Sz. Juv. 12 6 1 5 29:27 13­­5.M­SE 10 6 — 4 31:18 12 6. Budakeszi 13 5 2 6 19:27 12 7. RESC 12 3 2 7 15:37 8 8. BMTE 10 3 1 6 15:39 7­­9. B­MTE 8 3— 5 19:8 6 10. M. Textil 11 2 1 8 10:36 5 11. B. Felsőv. 11 — 2 9 8:40 2 Nyugati­al szövetség Kinizsi—Veszprémi MOVE 4:0 (2:0). Pápa, 1500 néző. Bíró: Czé­­czely. A Kinizsi könnyen intézte el az utolsó helyen kullogó ellenfelét. A 6. percben 11-esből rúgja Kelemen az első dugót, a 21. percben Kalmár eredményes. Szünet után a 6. perc­ben Tóth I. növeli az előnyt, majd a 42. percben Tarr állítja be a vég­eredményt. Szünet után a 25. perc­ben 11-eshez jutott a MOVE, de az erőtlen lövést a pápai kapus kivédte. II. ker. SC (Győr)—VTC 1:1 (1:0). Veszprém. Bíró: Kotrobai. Az első félidőben a győriek fölényben játszanak és már a 13. percben Dékány góljával megszerzik a veze­tést. A félidő vége felé a VTC is szó­hoz jut, de eredményt nem tud el­érni. Fordulás után is a II. kerület irányítja a játékot. A 25. percben azonban VTC Molnár szép góljával kiegyenlít. A mérkőzés további ré­szében hullámzó a játék és az­ ered­mény nem változik. SVSE—Székesfehérvári MÁV Előre 2:0 (2:0). Sopron. Bíró: Schwarcz. — Az első félidőben az utolsó öt percig kiegyensúlyozott volt a játék, ekkor azonban egyszerre fellángolt az SVSE. A 10. percben erőteljes sop­roni támadás után a fehérvári Pa­taki kézzel üti le a labdát. 11-est — Ert­inger I, beteszi. 1:0. Három perc II. osztály MTE—Csornai SE 2:0 (2:0). Ma­gyaróvár. Bíró: Parányi. Szezoneleji mérkőzés. Góllövő: Tilli és Selmeczi. — Nyugat—MTE II. 8:2 (1:1). Ba­rátságos. Hubertus—Győrszigeti TC mérkő­ Minden este SaintiOH Bélával „Tensge Huniária“ bohózat és még 2 szenzá­ciós komédia a KomédiaGrlemm­kai! Telefon : 18- 20. Vasárnap és ünnepnap délután is 9