Nemzeti Sport, 1997. augusztus (8. évfolyam, 208-237. szám)

1997-08-09 / 216. szám

6. szabadtéri atlétikai vb, Athén Az ukrán Zsanna nem égett le Az ukrán sprinterhölgy, Zsanna Pintuszevics (fent, 660-as rajtszámmal) pontosan negyedannyit futott, mint a 800- as Wilson Kipketer (lent), péntek este mégis mindketten ugyanazzal a boldog érzéssel hajthatták álomra a fejü­ket: vb-aranyat nyertek... Női röplabda­­válogatottunk tornát nyert %­ Kanadában ___KJX2S Bombamerénylet a stockholmi Olimpiai stadionban­­ A winchesteri bíróság felmentette Grobbelaart és társait Forma-1-es Marlboro Magyar N­agy­díj Az első nap Schumi sima sikerét hozta A Hungaroringen Michael Schumacher pénteken meg-­­­nyerte a délelőtti és a délutáni­­ szabadedzést is ______gqqEQI A Magyar Olimpiai Csapat hivatalos támogatója m a »«címü^ mwm A labdarúgó NB I 4. fordulójának nyitómérkőzésén M­enetrend szerinti zuglói veretlenség Videoton FCF-BVSC 1-1 A további párosítás Szombat: Zalahús ZTE FC­­MTK FC 17 Uszakécske-Gázszer 17 Békéscsaba- Stadler FC 17 ÚTE-Vác FC 19 Kispest-HFC-Siófok 19 FTC-Haladás VFC 19 Vasárnap: DVSC-Epona- Vasas DH 14.30 Hétfő: Győri 110 FC­­Diósgyőr 19 Komlósi és Dvéri (8-as mezben) földharcát Erős „felügyeli” a levegőben, mint ahogyan a BVSC is ügyelt arra, hogy megtartsa veretlenségét a bajnokságban (Németh Ferenc felvétele) Varga Zoltán: kispad helyett a kalapban Krémer Károly: Baráti beszélgetés volt (2-5. oldal) 12. Magyar Szatellit a Transelektro-kupáért, Mesterverseny, Feneketlen-tó , Bardóczky: nyolcadszorra sikerült Az egyes döntőben Bardóczky hatalmas küzdelemben, nagy bravúrral, a nyolca­dik meccslabdáját értékesítve legyőzte­­ az argentin Delfinót, így Mester lett. A körverseny összesítésében pedig a má­­­­sodik helyet szerezte meg, éppen Delfi- I­no mögött. Bardóczky ezzel 550 helyet ugrott előre a világranglistán (Makó Éva felvétele) Kerékpár Pais Péter (Stollwerck-FTC) hetven bajnoksága Pais Péter, a Stollwerck-FTC kerékpáro­­­­sa a „hetvenesek” nagyon szűk táboro-­­­ba lépett, a háromnapos pályabajnoksá­­gon ugyanis megszerezte a hetvenedik­­ magyar bajnoki címét