Nemzeti Sport, 1999. július (10. évfolyam, 177-207. szám)

1999-07-01 / 177. szám

|J^^^^^^^^|Kűk­ö!d távozotta^LS^elnek ISiWMa Nyoma veszett EíN­áLMM Kovács Attilának Genfben sorsoltak az európai labdarúgókupákban Esélyes MTK bizakodó FT csüggedt így kezdenek Bajnokok Ligája: ÍBV (izlandi) vagy SK Tirana (albán)-MTK UEFA-kupa: Ferencváros-C. Chisinau (moldáv) Vojvodina (jugoszláv)-Újpest Molnár Balázst 400 ezer dollárért vette meg az Espanyol gu Henk ten Cate. Mi vagyunk a párosítás favorittal Mucha József: ,,Jó hír, hogy elkerültük a nagyokat Várhidi Péter: „A továbbjutási esélyeink nem túl nagyok” ||" Tenisz Boris Becker pályafutásának Rafter vetett A legenda elbúcs A háromszoros wimbledoni bajnok Boris Becker (képün­kön) három szettben kikapott a világelsőségre aspiráló ausztrál Patrick Raftertől, és nem jutott a nyolc közé. A 31 éves német világklasszis a verseny előtt (nem először...) bejelentette, hogy az idén Londonban befejezi tünemé­nyes pályafutását. Amelynek során nyert hat Grand Slam­­tornát, továbbá ATP-vb-t, Da­vis-kupát és párosban olimpi­át is. Az elmúlt másfél évtized egyik legnagyobb formátumú sportolója volt. Köszönünk mindent, Herr Becker! (Fotó: Reuters) 39. Copa América, Paraguay Dél-Amerika még mindig Ázsia előtt jár A nyitómérkőzésén Peru legyőzte Japánt Lovassport Az egykori kapitány a fogathajtó-vb zsűritagja lesz Várady Jenő 80 éves 5 VILÁGRÉSZ, 38 NEMZET­KZrt&7 N. A. P. KUPA IAAF Nemzetközi Atlétikai Verseny és válogatott viadal 1999. JÚLIUS 3., SZOMBAT, 16 ÓRA, NÉPSTADION • AZ IFJÚSÁGI ÉS SPORTMINISZTÉRIUM TÁMOGATÁSÁVAL “SeáMUfei "Péten m­ínefiato- vi-A­ra­*to& Cégi &e*Kutató-fa J 6 énótót