Nemzeti Sport, 2007. május (105. évfolyam, 118-146. szám)

2007-05-02 / 118. szám

nemzeti­ sport fórum A szocializmus bukott csak meg, a sportmodell nem Kamuti Jenő, a MOB főtitkára szerint a látványsportok oltárán nem szabad feláldozni a hagyományos sportágakat ► 24. oldal Hb^tSá»n,a8,drsw»‘? KOSÁRLABDA korábbi vesztesek kedden győztek, állás 1-1 A férfinegyeddöntő második meccsein: Körmend- Albacomp 55-52 (képünkön), Falco-Atomerőmű 74-90 ► 11. oldal VÍZILABDA Elkerülték egymást az Euroligában a magyar csapatok Az Euroliga negyeddöntőjében a Honvéd (képünkön Kiss Ger­­ly) az Olympiakosszal, a Vasas a Jug Dubrovnikkal játszik ► 9. oldal 0 7 118 778662 LABDARÚGÁS Liverpool-Chelsea: nem dőlt el 90 perc alatt ►*..1*.1 LABDARÚGÁS - EXKLUZÍV Listkiewicz lengyel elnök is hiányolja stadionjainkat ►* 2007. május 2., szerda, 105. évfolyam, 118. szám #104 Ft tankozo SPORTFOGADÁS: 14-19. • EREDMÉNYEK: 13. • HÁTORSZÁG ÉS UTÁNPÓTLÁS: 20-23 MAN. UNITED FOTO: AFP Alessandro Nesta (balra) és Wayne Rooney nagy csatát vívott a manchesteri mérkőzésen IMki,­ , M Luit firnsbäi ' n A Manchester United egygólos előnnyel várja a BL-visszavágót, amelyen hatalmas csata várható a legrangosabb európai kupasorozat döntőjébe jutásért .. ... 20.45 Tv: m1