Nemzeti Sport, 2007. szeptember (105. évfolyam, 238-267. szám)

2007-09-01 / 238. szám

ATLÉTIKA Jeremy Warrner megvédte elsőségét 400 méteren Az oszakai világbajnokságon a táv amerikai címvédője a világ harmadik legjobb idejé­vel (43.45 mp) ért célba ► 13. oldal 778662 KOSÁRLABDA Bentmaradást érő siker A magyar férfi kosárlab­da-válogatott az Európa­­bajnoki pótselejtező utolsó mérkőzésén Menorcában 75-64-re legyőzte Svéd­országot, s ez azt jelenti, hogy Sztojan Ivkovics együttese bent maradt az A-csoportban ► 11. oldal Komán Tamásra (pirosban) nem lehetett panasz, 13 ponttal járult hozzá a magyar váloga­tott sikeréhez A MAGYAR A-VÁLOGATOTT NYERTE MEG A FÉRFI KÉZILABDA PANNON-KUPÁT: 10. LABDARÚGÁS A Milan nyerte meg Monte-Carlóban a Szuperkupát A vezetést még az UEFA-kupa­­első Sevilla szerezte meg, de aztán fordított a BL legutóbbi győztese (3-1) ► 7. oldal AgrAi 2007. szeptember 1., szombat, 105. évfolyam, 238. szám • 109 Ft • 9 hm • 1 EUR Elképesztő eső zúdult a m­isanói pályára a San Marinó-i Nagydíj pénteki napján, a felhőszakadás elárasztotta a boxokat is, így a szabadedzés kivételével (amelyen Talmácsi Gábor volt a legjobb) minden programot töröltek GYORSASÁGI MOTOR Talmácsi Gábor.. . az első tréningen, aztán az eső lett az úr A NiotoGP éllovas ausztrál Casey Stoner boxaban így merték a vizet: Talmácsi Gábor (a kis képen) legalább a szabadedzés legjobb idejének örülhetett ■“Wte