Nemzeti Sport, 2007. október (105. évfolyam, 268-297. szám)

2007-10-01 / 268. szám

20426 LABDARÚGÁS Az FTC sorozatban negyedik meccsén sem tudott nyerni A zöld-fehérek 3-3-as dön­tetlenre végeztek a Béccsel az NB II Keleti csoportjának vasárnapi játéknapján ► 6. oldal 0 7 2 6 8 778662 \ ATLÉTIKA ^ Haile Gebrselassie: maratoni világcsúcs Berlinben ► 14.0­ 1 KÉZILABDA Női BL: a csoportkörben folytathatja a Győr ► 9. oldal www.nemzetisport.hu A LABDARÚGÁS Ez lehet az ősz rangadója A Soproni Liga 10. forduló­jának záró összecsapását rendezik hétfő este a Hungá­ria körúton, ahol a harmadik helyen álló MTK az éllovas Honvédot fogadja. A meccs esélyese a vendégcsapat, ám ha mégis a kék-fehéreké lesz a három pont, átveszik a vezetést a tabellán ► 2-3. oldal A kispesti Benjáminnak (balra) nagyon vigyáznia kell majd az MTK egyik legveszélyesebb játékosára, Kanta Józsefre JÉGKORONG A kétgólos előny sem volt elegendő az Alba Volánnak Továbbra is várni kell a fehérvá­­­­riak első győzelmére az osztrák ligában, mert a Linz 2-0-s hát­rányból fordítva 4-2-re nyert ► 10. oldal VISWANATHAN ANAND A SAKKOZÁS VILÁGBAJNOKA, LEKO PETER NEGYEDIK LETT: 16. 4 2007. október 1., hétfő, 105. évfolyam, 268. szám • 109 Ft • 9 kn • 1 EUR FORMULA-1 Lewis Hamiltonnak már 12 pont az előnye fudzsi győzelme után Egylépésnyire ítéletidőben rendezték meg a Japán Nagy­díjat. Lewis Hamiltonon azonban a szakadó eső sem tudott kifogni, hibátlan verseny­zéssel nyert. Fernando Alonso kiesett, így csak elméleti esélye maradt a címvédésre ► 12-13. oldal szerezzen világbajnoki latron címet Lewis Hamilton karnyújtásnyira van attól, hogy történelmet írjon, és az F1 históriájában először újoncként