Nemzeti Sport, 2008. augusztus (106. évfolyam, 209-238. szám)

2008-08-01 / 209. szám

FORMULA-1­­T Kovalainen: Hamilton nagyfiú, nem szorul **V a segítségemre a Magyar Nagydíjon ►B-n elhírRAADAS _Formula-1-es Marval : A MAGYAR ' g­LIMPIAI CSAPAT ARANY FOKOZATÚ L TÁMOGATÓJA ! www.nemzetisport.hu LABDARÚGÁS Garami József elismeri, csatárok nélkül nincs esély A Fenerbahce elleni BL-selej­­tező után az MTK szakvezetője elsősorban a gyenge támadó­játékban látja a vereség okát ► 2-3. oldal LABDARÚGÁS Németh Krisztián nem hiszi, hogy máris befutott ....igazolta képességeit” - mond­ta Rafa Benitez, a Villarreal elleni felkészülési meccsen 25 percet játszó magyar légiósról ► 9. oldal • Érmes remények a cselgáncsozóknál • Indulásra készek a női kézisek • Hét orosz atléta doppingvétsége ► 12-14. oldal ­ LABDARÚGÁS UEFA-kupa: a Debrecen és a Győr is továbbjutott Fejben jók voltak in­fr­r FVTTm Az UEFA-kupa selejtező­jének első fordulójában a mentálisan erősebb győriek 1-0-s hátrányból fordítva nyertek 2-1-re a grúz Zesztafoni ottho­nában, a Loki pedig hazai pályán remek fejessel ejtette ki a Karagandit ►5-6. oldal 1-0 DEBRECEN KARAGANDI f . ^ ék» -A debreceniek ügyeletes gólfelelőse, Rudolf Gergely ismét a legjobbkor érkezett: az első félidő hajrájában g* ő ugrott a legmagasabb­ra, és szép mozdulattal a kazah kapuba fejelt