Nemzeti Sport, 2011. április (109. évfolyam, 89-117. szám)

2011-04-08 / 96. szám

LABDARÚGÁS Sokba kerül a káromkodás: szerződést bont Wayne Rooneyval a Coca-Cola ► 8. oldal . TORNA Berki Krisztián esélyeshez méltón vette az akadályt A lólengés világbajnoka a berlini Eb selejtezőjéből első helyen jutott be a fináléba, sőt Hídvégi Vidis döntős ► 13. oldal O O Ringier M o v ( * )•, w­­­h o & HIRDETÉS LABDARÚGÁS Dzsudzsákék bajban Nehéz, szinte kilátástalan helyzetből várja a holland PSV az Európa-liga negyeddöntőjének jövő heti visszavágóját: Dzsudzsák Balázsék idegenben megszorítani sem tudták a Benficát, a portugál csapat 4-1-re győzött, ezzel fél lábbal már a legjobb négy között érezheti magát Dzsudzsák Balázsnak és a PSV-nek ezúttal nem ment a játék, a hollandok nem ilyen eredményre számítottak a Benfica ellen r 9 www.nemzetisport.hu n FORMULA-1 Kegyetlen hőségre készülnek a pilóták Malajziában ► 14. oldal LABDARÚGÁS Csank János, a ZTE edzője nem félti csap Nem sírni. _ _ _ ^llL játszani kell, im­­it 2011. április 8., péntek, 109. évfolyam, 96. szám • 145 Ft­­ elleni rangadón Nehéz mérkőzés előtt áll a Zalaegerszeg, hiszen a listavezető Videoton otthonába látogat. Csank János, a zalaiak mestere mégsem aggódik, s nem ért egyet azokkal sem, akik úgy vélik, túlságosan nagy terhet jelent a játékosoknak, ha a bajnokságban és a Magyar Kupában is megpróbálnak helytállni a 2-3. oldal . FOTÓ: SZÁNTÓ GYÖRGY KÉZILABDA A DVSC meglepte a Fradit a női NB I elődöntőjében A szünetben még döntetlenre állt a rangadó, a fordulás után viszont a vendég Lokit nem lehetett megállítani (38-32) ► 10. oldal