Nemzeti Sport, 2012. március (110. évfolyam, 60-89. szám)

2012-03-01 / 60. szám

n­emzeti etisport.hu ABDARUGAS A rosszul­­játszó magyarok örülhetnek a döntetlennek. A szakadék (értsd: a kiesés) szélén táncoló fehérváriak tanultak az ellenféltől, már szerdán elutaztak Ljubljanába, hogy az EBEL-negyeddöntő hatodik meccsére ne hétórás buszozás, hanem szállodai pihenés után korcsolyázzanak ki. Nem csoda, itt már nem lehet hibázni H2. oldal Ferencváros: Irány felfelé! Zalaegerszeg: Van kiút a kilátástalanságból? 1-5. oldal [2012. március 1., csütörtök, 110. évfolyam, 60. szám • 155 Ft MAGYARORSZÁG BULGÁRIA LABDARÚGÁS „Szemen köptek, Forgács József, a REAC elnöke még mindig nem tért magához azután, hogy a vesztegetési ügy gyanúsítottjaként a klub jelenlegi, illetve korábbi futballistái közül kedden hatot letartóztattak. Közben a megmaradt játékosok csendben, lehajtott fejjel dolgozták végig a Mátyus János által vezényelt edzést ►B. oldal FOTÓK: SZABÓ MIKLÓS Nem sikerült jól az Egervári-csapat 2012-es bemutatkozása. Szalai Ádám első félidőben szerzett gólja után a mieink sokáig vezettek, a bolgárok csak a hajrában mentették döntetlenre a mérkőzést, de az igazsághoz tartozik, hogy a vendégek - különösen a második félidőben - sokkal több helyzetet alakítottak ki, így az eredmény inkább a magyar válogatottra nézve hízelgő. Ahhoz, hogy Brazíliáról álmodozhassunk, a vb-selejtező rajtjáig hátralévő fél évet nagyon jól ki kell használni... ►2-3. oldal JÉGKORON LABDARÚGÁS Angyalföldön továbbpasszolták a labdát Markovits László klubelnök kifakadt, közzétette, mi minden terheli a Vasast működtető kft. számláját, viszont pénteken megegyezés születhet a - reményei szerint korrekt - német vevőjelölttel­­-7. oldal