Nemzeti Sport, 2012. december (110. évfolyam, 328-356. szám)

2012-12-01 / 328. szám

­ DIÓSGYŐR-BP. HONVÉD DIÓSGYŐR, 18.30 TV:SPORT1 AFORDULÓ MÁSIK PÉNTEKI MÉRKŐZÉSÉN MVM PAKS-P­ÁPA Kondás Elemér együttese az első félidőben elszalasztott lehetőségek után a második játékrészben negyedóra alatt szerzett két Coulibaly-góllal eldöntötte a mérkőzést. A kaposváriak a hajrában szépítettek, de a pontszerzéshez a Varga Józseffel küzdő Jammeh Haruna (a képen) is kevés volt .A 3-5. oldal A debreceniek elveszített bajnoki után fellelbezhetnekSHÍ DVSC-KAPOSVAR 2-1 ! www.nemzetisport.hu 2012. december 1. szombat, 110. évfolyam, 328. szám • 165 Ft HALADÁS-GYŐR SZOMBATHELY, 14.00 TV: M1 MTK-KECSKEMÉT HIDEGKÚTI-STADION, 16.00 TV:SPORT1 SIÓFOK-EGER SIÓFOK, 16.00 TV:SPORT2 KÉZIL­ABD­A' Sikeres ráhangolódás A kedden kezdődő Eb-re készülő női válogatott felkészülési mérkőzésen Görbicz Anita és ||N Vérten Orsolya nélkül is legyőzte Brazíliát (24-20).­ Soha rosszabb főpróbát1 É ► 10. oldal IllABDARÚGÁS Központi centerkérdés Az NB I listavezetőjének támadójátékára eddig sem lehetett panasz. Mi lesz, ha új csatárt igazol a Győr? Már jelöltek is vannak, Priskin Tamás (balra) vagy Lencse László lehet a befutó ►S. oldal KAJAK-KENU Pénz helyett trükk? O­OHinder 9 778662 517068 Amint borítékolható volt, a szerbek a határidőig nem fizettek a Douchev-Janics Natasáért,­­ a kajakos és edző-férje mégis ágy biztos abban, hogy jövőre Wgh­­ már versenyezhet ► 16.oldal JÉGKORONG Nehéz meccsnek ígérkezett, ennek megfelelően indult, de a lényeg, hogy a fehérváriak hazai pályán legyőzték a Znojmót (6-2) ► 14. oldal