Nemzeti Sport, 2014. május (112. évfolyam, 118-147. szám)

2014-05-05 / 121. szám

nftvon. SZERDÁN» A FUTBALL-VB ORSZÁGA SZERDÁNKÉNT A NEMZETI SPORTBAN 1. rész: Brazília, a forrongó világ LABDARÚGÁS» Senkinek sem jó iksz LABDARÚGÁS» Loki, újabb nagylépés Lyíi Pápa-Debrecen ^ a 1-5 v TÚRAAUTÓ» A vb magyarországi állomásának első futamán maga mögött tartotta a franciát, s hatodikként ért célba, a másodikban pedig tizedik lett /»** »16. oldal Diósgyőr-Haladás ftTpl W 1-1 W »6. oldal ­ Káprázatos játék, meggyőző fölény - kétség sem férhet hozzá, jelenleg Győr az európai női kézilabda fővárosa, a magyar bajnok egyben a kontinens leg­jobbja is. A Buducsnoszt elleni fantasztikus hangu­latú­­ tízezren szurkoltak az Arénában BL-döntő után Görbicz Anita újra a magasba emelhette a trófeát, ráadásként a sorozat gólkirályának járó serleget is megkapta, a döntő MVP-je pedig Katrine Lunde (kis képünkön) lett »2-5.oldal ziufiSSl« K­EZ40WBDTA^ ®2ES ^ wokoki­ g,‘ CVÖZT* 2014 (mk­ m fl fehl ÖTTUSA» Szép magyar sikerrel zárult a kecskeméti világkupaverseny, hiszen a világbajnok és olimpiai harmadik Marosi mellett Kasza Róbert is felállhatott a dobogóra, harmadik helyen zárt .14-15. oldal Marosi Ádám ARANYÉRMES