Nemzeti Sport, 2018. november (116. évfolyam, 297-310. szám)

2018-11-02 / 297. szám

2018. november 2., péntek, 116. évfolyam, 297. szám •240 Ft WWW.nemzetisport.hu A román harmadosztályú bajnokságban szereplő FK Csíkszereda fennállása első villanyfényes meccsén tizenegyesekkel győzte le az első ligás, 18-szoros bajnok és 13-szoros kupagyőztes Dinamo Bucuresti-et a Román Kupában­ FOTÓ: MANALES SÁNDOR meccs közben lett rosszul A Hoffenheim émelygő magyar légiósa a Leipziggel szemben 2-0-ra elvesztett kupatalálkozó 36. percében kért cserét Szenvedéllyel: a blogírás is meghatározó lett a remek úszó, Késely Ajna életében Tesióra: Kovács Sarolta a szekrényugrásban volt verhetetlen Hahn János a foci mellett örömmel kosarazik is, hogy aztán NBA-t nézzen a mediaworks Content first 9­77866/5 PRIMn Kivi­cfiSíMÜSORA FOTÓ: RÉTI ZSOLT A felkapott liga csúcsán A PSG-nél Thomas Tuchel segítőjeként dolgozó Lőw Zsolt úgy látja, hogy a vb-arany után a fiatal tehetségek mellett a sztároknak is egyre ** vonzóbb a Ligue 1 6. oldal Exkluzív LABDARÚGÁS A SIKER POZITÍV HATÁSAI W ^Fontos 'IS pontok A Sopron női csapatának sikerült javítania, esélyeshez méltó játékkal múlta felül az Euroligában a görög Olympiakoszt (85-69) .