Nemzeti Sport, 2020. október (118. évfolyam, 260-274. szám)

2020-10-09 / 268. szám

ÁRTALOMBÓL: TRISCSUK KRISZTINA • K­ARAK­AS HEDVIG I BRADY fi ROB CRONKOWSKI • BUZEK LÁSZLÓ • A BAYERN I fi j V TÖRTÉNETE • AZ ELSŐ OROSZ-MAGYAR FUTBALLMÉRKŐZÉS I. M4N­ Szerencsére csak a szünetig volt izgalmas a mérkőzés, Willi Orbán góljával az első félidőben megszereztük a vezetést, a fordulás után pedig Kalmár Zsolt szabadrúgása lepte meg a hazaiak kapusát, majd Nikolics Nemanja fejelt a bolgárok kapujába - ennyi elég is volt, hogy válogatottunk az Eb-részvételhez szükséges két fontos lépésből az elsőt megtegye 3-5. oldal ígymmá BULGÁRIA H Ksz magyarorszag­i FORMULA-1 13. oldal k m' ■ ■ m.m * HU Az időjárási­ békavarhat A hétvége kérdése, hogy a vb-aspiráns Hamilton és a többiek miként küzdenek meg a már-már télies körülményekkel FOTÓ: SZABÓ MIKLÓS s- —' .— i-' a rajtrácson A túraautó-világkupa címvédője a kihagyott nürburgringi futam után Szlovákiában a dobogót veszi célba A helyzeteivel az első félidőben jól sáfárkodó, két gólt szerző északi együttes a szünet után egyet megőrzött az előnyéből, így november Babosék a fináléért játszanak f / 1/A PÁLYÁN K­­lein Dávid eoyik legsikeresebb mászásának azt tartja, amikor nem is ért fel a csúcsra • Nagyobb pókerversenyeken is szokott indulni a korábbi újpesti Dusán Vasziljevics •Kontra Zsolt szemtelen gólja a román kapusnak a mediaworks Content first A magyar játékos a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Krejcíková, Siniaková duó ellen lép pályára a párizsi elődöntőben o­t­t­ l/rt-rnnnn n-7 i-71 onrlml/ mnnnl/ n Di irl/nr Arnnnh-t