Stadión, červenec-prosinec 1963 (XI/27-52)

1963-07-05 / No. 27

Bratislavanka hodila diskem Vorosová 41,36 m a získala tak titul. Dále si přečtěte: LEHKOATLETICKÉ NADÉJE PRO OH 1968 měly přehlídku v Praze na Strahově, kde se za účasti 450 (!) startujících konal dorostenecký přebor repub­liky. Běh děvčat na 80 m překážek vyhrála Zábrodská z Rudé hvězdy Praha (na snímku je v čele závodu) časem 11,9 vt. Byla i členkou ví­tězné štafety RH v běhu na 4x1 OOm. O mládežnických soutěžích (str. 2-3) • n-té království (str. 4-5) • Moudrá sova závodila (str. 6-7) • Koncem oby­čejného týdne (str. 8-9) • Regata na počest padesátky (str. 11) • Mládí je krásné sportem (str. 13)« Stavebnice tělovýchovných zařízení (str. 1 5) Radost děvčat z Gottwal­dova: oštepárky Slová­ková a Kovářová obsadily první a třetí místo. Snímky: JAROSLAV SKÁLA