Vas Népe, 2002. szeptember (47. évfolyam, 204-228. szám)

2002-09-09 / 210. szám

2002. szeptember 9. HÉTFŐ Viktória csúcstechnika Második győzelem, második hely Miskolci VSC-Csúcstechni­­ka-Viktória JFC 0:1 (0:0).­­ Miskolc, 100 néző, NB I-es női labdarúgó-mérkőzés, vezette: Demeter. Miskolc: Hankó - Molnár, Kresák, Csorba, Bakos (Szegecz­­ki) - Ferencsik (Balovics), KO­VÁCS ANITA, Garadnai, Ko­vács Aliz - CZUDER, Czakó. Edző: Dálnoki Miklós. Viktória: Bezsenyi - Kovács E. MARKÓ, Tóth E. - Péter, FENYVESI, WEISZ, Horváth N. (Kaczmarski), Görög (Lukács L.) - Tóth A. (Bauer), SZANYI. Já­tékos-edző: Markó Edina. 85. perc: Weisz ugratta ki a leshatáron Szanyit, aki a kapust kicselezve, a visszafutó védőket megelőzve a bal alsó sarokba gu­rította a Viktória győztes gólját (0:1). Az elmúlt két tétmeccsen ka­pott tíz gól a hátsó alakzat átala­kítására késztette a Viktória FC játékos-edzőjét, az pedig külön érdekesség, hogy Markó Edina saját magát rendelte vissza a középpályáról a védelem tenge­lyébe. A húzás maximálisan be­jött, hisz a vasiak ragyogóan áll­ták a miskolci rohamokat, még az sem zökkentette ki őket a rit­musból, hogy Tóth Adrienn a 13. percben súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett. Kie­gyenlített első hetven, szombat­­helyi fölény jegyében telt utolsó húsz percet láthattak a miskolci nézők, akik a hajrában kényte­lenek voltak konstatálni: a Vik­tória FC minimum egy góllal jobb a hazai gárdánál.­­ Gól­szerző: Szanyi a 85. percben. Utánpótlás: Miskolc-Viktó­­ria 0:1 (0:0). - Gólszerző: Kor­­ponai B. További eredmények: Femi­­na-Győr 8:0, MTK-Renova 1:1. A bajnokság állása: 1. Femina 9 pont, 2. Viktória 6, 3. Renova 4. Lakos az élen Budapest (Bz) - Három­ból három, kezdésnek nem rossz, így kezdte szereplését az idei országos női egyéni sakkbajnokságon Lakos Ni­koletta, a Haladás VSE mes­tere. Az első fordulóban Tóth Lili, a másodikban An­tal Ágnes, a harmadikban pedig Gara Tícia ellen gyűj­tötte be a teljes pontot. Ezzel három forduló után egyedül vezette a mezőnyt, de a ne­heze még csak ezután követ­kezik. Tegnap a mezőny legnagyobb Élő-pontszámú versenyzőjével, Vajda Szi­dóniával mérkőzött sötéttel és a 42. lépésben kicsikarta a számára értékes fél pontot. Az élmezőny állása négy forduló után: Lakos 3,5 pont, Medvegy, Vajda Sz. 3-3. Lakos ma világossal Göcző Melinda ellen ül asz­talhoz. A tét egyébként a bajno­ki címen kívül nagy: a győz­tes tagja lesz a Szlovéniába utazó olimpiai csapatnak. „Eltörött” a herendi porcelán A labdarúgó NB IlI-ban Szentgotthárdon nyert a Vasszécseny Szentgotthárdról Somogyi Péter, Ajkáról Darcsi István, Jánossomorjáról Kovács Csa­ba, Uraiújfaluból Pap Zoltán tudósított. Szentgotthárd-V­asszé­­cseny 0:2 (0:2).­­ Szentgott­­hárd, 200 néző, vezette: Kör­mendi. Szentgotthárd: Szabó - Né­meth, Sarang, Papfalvi (Ser­­fecz), Karsai - Erős (Hompasz), Korpics, Somfalvi, Bartakovics - Szőke (Kovács), Meskó. Edző: Heller László. Vasszécseny: Horváth - MILKEVICS, Szilvás, Kiss B. Nagy - SZALAI (Szandi), VISZKED, Kosztolánczi (Ki­rály), Kovács - BREZOVICH A., Sulyok (Rauch). Edző: Si­mon Miklós. A vendégek ragadták ma­gukhoz a játék irányítását, s ezzel alaposan meglepték a szentgotthárdi csapatot. A le­támadásnak és az agresszív já­téknak köszönhetően a félidő közepén egy remek akció vé­gén Brezovich talált Szabó há­lójába. A gól még inkább ma­gabiztosabbá tette a vendége­ket, akik Sulyok révén a máso­dik góljukat is megszerezték. Szünet után a vasszécsenyiek magabiztosan őrizték előnyü­ket, és masszívan védekezve, látványos akciókat vezetve megérdemelten győzték le a lélektelenül játszó, kritikán aluli játékot bemutató Szent­­gotthádot. - Gólszerzők: Bre­zovich A. a 22., Sulyok a 32. percben. - Kiállítva: Karsai a 76. percben, második sárga lap után. Heller László: - Gyengén, lélektelenül játszottunk, nem is lehetett más az eredmény. Simon Miklós: - Helyen­ként remek játékot bemutatva, megérdemelten nyertünk. Ajka-Répcelak 1:1 (0:0).­­ Ajka, 300 néző, vezette: Szabó. Ajka: VASÁROS - Radics, GARAI, Kiss T., Szabó A. - MÁRTON, Hajas, Császár (Gersics), Cserna - Vas (Pol­­hammer), Csertán. Edző: Ko­vács Attila. Répcelak: NÉMETI -HORVÁTH B. SZABÓ, Varga (Kiss T.), Monostori - Szele (Pál), Hegyesi, Mészáros, Szi­geti - RÓNI, Bejczi (Horváth L.). Edző: Varga József. A hazaiak rengeteg helyze­tet elpuskáztak a szervezetten futballozó vasiak ellen.­­ Gól­szerzők: Márton a 81., illetve Róni a 89. percben. Jánossomorja-Kőszeg 4:0 (1:0).­­ Jánossomorja, 300 né­ző, vezette: Szilasi. Jánossomorja: Hegedűs - NAGY SZ­UMATHUM, Var­ga T., Molnár J. — Görgics, MOLNÁR F., Stemmer (Hor­váth), Búza (Körmendi) - RO­ZSOS, Cser (Szalka). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás. Kőszeg: Marton - Táncsics, Lackner, Lintner, Penácz — Horváth R. (Földesi), Őry (Koz­­mor), Kelemen (Stieber), Hor­váth P. - Renato, Szalai. Edző: Kratochwill Zoltán. Az első félidőben a Kőszeg irányította a játékot, ám egy szabadrúgásból mégis a haza­iak jutottak vezetéshez. A má­sodik félidő elején még az „öl­tözőben lévő” vasiak jóvoltá­ból­ a hazaiak hét perc alatt el­döntötték a mérkőzést.­­ Gólszerzők: Nagy L. a 11., Szarka a 48., Molnár az 52., Stemmer (11-esből) az 55. perc­ben. Drobnitsch Tamás: - Végre nyertünk, és most ez a legfonto­sabb. Kratochwill Zoltán: - Cso­dák nincsenek, húsz percig vol­tunk egyenrangú ellenfelek. So­kat kell dolgozni ahhoz, hogy a csapat valóban csapat legyen, és elkerüljük a kiesést. Csepreg-Csoma 2:0 (2:0).­­Csepreg, 600 néző, vezette: Gyarmati. Csepreg: Simon - NÉ­METH, Takács, VARGA - Káldi (Papp), NAGY, Gyurácz, KÖLKEDI, NEISZ - Bakos (Petrovics), Petenhofer (Jago­­dits). Edző: ifj. Molnár Károly. Csorna: LŐRE - Papp, Hor­váth (Csonka), CSÍK, NAGY - Jakab, Kovács, Szűcs (Fenyő), Szabó (Vadas) - Bognár, Né­meth. Edző: Hemicz Sándor. A Csepreg a mérkőzés ele­jétől kezdve rákényszerítette akaratát ellenfelére, és már az első félidőben magabiztos játékot bemutatva kétgólos előnyre tett szert. A második félidőben is a hazaiaknak akadtak helyzeteik, de Lore parádés védései meghiúsítot­ták az újabb gólokat Az egy­ségesebbnek tűnő hazaiak győzelme egy percig sem for­gott veszélyben.­­ Gólszerzők: Pezenhofer a 30., Kölkedi a 44. percben. Ifj. Molnár Károly: - Gra­tulálok játékosaimnak, korrekt hozzáállással mindenki hozta a tőle elvártakat. Hernicz Sándor: — Erősza­kosan játszó, jobb Csepregtől kaptunk ki. Sajnos még helyze­tig sem jutottunk... Tetra Uraiújfalu-Herend 2:1 (0:1).­­ Uraiújfalu, 300 né­ző, vezette: Vadász. Uraiújfalu: PAP­P SZABÓ, NÉMETH, FENYŐ, Tóth - Molnár (Berta), Varga, NAGY, PUNGOR N. (Czenki) - Pungor I., Horváth. Edző: Pártli János. Herend: LANTAI - Szabó (B­ACHST­ÁTTÉR), Horváth P., Sipos, Berzsenyi - NÉ­METH, Nagy L., Böröcz, Giron - Barta (Nagy K.), Horváth Z. Edző: Fischer Ferenc. A második félidőben reme­kül játszottak a hazaiak, és megfordították az eredményt a jó erőkből álló vendégek el­len.­­ Gólszerzők: Fenyő a 48., Szabó a 70., illetve Vörös a 28. percben. Parti János: - Ha nehezen is, de összetört... Második fél­idei játékunk már hasonlított a focira, csak így tovább. Fischer Ferenc: - Az első félidőben mi irányítottuk a já­tékot, a másodikban viszont a hazaiak, akik megérdemelten nyertek. További eredmények: Gyir­­mót-Tapolca 4:0, Sümeg-Tes­­kánd 1:2, Soproni VSE-Kapu­­vár 0:3. A bajnokság állása 1. Csepreg5 4 1 0 14-4 13 2. Gyirmót5 4 1 0 12-2 13 3. Ajka5 3 2 0 12-5 11 4. Kapuvár5 3 1 1 13-5 10 5. V.szécs.5 3 1 1 7-5 10 6. Csorna5 3 0 2 12-9 9 7. Szigetbh.5 2 2 1 8-7 8 8. Uraiújf.5 2 1 2 5-9 7 9. Teskánd5 1 3 1 7-8 6 10. Répcelak5 1 3 1 5-7 6 11.TIAC5 1 2 2 5-8 5 12. SVSE5 1 1 3 9-144 13. J.somorja5 1 0 4 8-173 14. Herend5 0 2 3 6-9 2 15. Sümeg5 0 2 3 3-6 2 16. Kőszeg5 0 0 5 0-110 SPORT Elvérzett a listavezető Rábatótfaluban A megyeiben győzelemmel rajtoltak a főiskolások Püspökmolnáriból Lajkó József, Szentki­rályról Kopfer Béláné, Egyházasrádócról Báli László, Rumból Németh Géza, Kör­mendről Horváth Imre, Rábatótfaluból Don­­csecz Károly, Rábapatyról Dani Lajos tudó­sított. Püspökmolnári-Kemenesalja 5:1 (2:1).­­ Püspökmolnári, 200 néző, vezette: Szabó Z. Püspökmolnári: Horváth B. I. - Soós, HEGYI, Horváth B.­tt - GÁSPÁR, Né­meth, KOVÁCS ZS., HETI - Tímár, Hor­váth P. (Bácsik), Kopácsi (Joó). Edző: Ha­raszti István. Kemenesalja: Lampert - Princzes, Döbrentei, Lőrincz (Nagy), LUKÁCS - Mesterfiázy, Manganelli, Mórocz, Vánkos - Rúzsa, Lutter (Nemes). Edző: Németh Jó­zsef. Küzdelmes mérkőzésen szünet után feljavult teljesítményének köszönhetően magabiztosan nyert a hazai gárda.­­ Gól­szerzők: Hets 2, Kopácsi, Kovács, Joó, illet­ve Vánkos. - Ifi, 2:0. Rábapaty-Vasalja 4:3 (2:2).­­ Rába­­paty, 220 néző, vezette: Pusztai. Rábapaty: Derdák (Búó) - Tamás, Tóth, Búó Zs., Tanai (TAR) - Joó, SZÉLE­S, Vadász, Szakos - CSIRKOVICS, Hor­váth B. (György). Edző: Sziffer István. Vasalja: Bedőcs - Almási, Egyed A., Nagy A. (Zimits Z.), Sass - Balogh, NAGY K., Bogár, Péter - Egyed Zs., SZÁJER A. (Vojnovics). Edző: ifj. Nagy Sándor. Ideges hangulatú találkozón a szeren­csésebb csapat győzött­ Gólszerzők: Szé­­lesi 2, Tóth, Csirkovics, illetve Nagy K. 2, Szájer A.­­ Kiállítva: Bedőcs. - Ifi. 2:2. Körmend FC-Boldizsár Trans-Gérce 3:0 (1:0).­­ Körmend, 300 néző, vezette: Bazsó. Körmend: Esik - Jóna, JANKÓ, GOMBÁS, Papp - HORVÁTH R. NÉ­METH D. N­. (Tóth), Stipkovics (Búó) - Lódi, Németh D. I. (Pándorfalvi), Koncz. Edző: Horváth Imre. Gérce: HORVÁTH P. - Sáli, Dénes, Horváth I.1., Balhási - Németh (Dömötör), Berke, Vincze (Harcsár) - Bukás, Horváth I. II., Asbóth. Edző: Stieber József. A második félidő alapján megérdemelt hazai siker született - Gólszerzők: Né­meth D. I­., Gombás, Tóth.­­ Kiállítva: Bal­hási. - Ifi. 4:1. Rábatótfalu-Spari-Trading Team Öntöde 3:2 (3:0).­­ Rábatótfalu, 150 néző, vezette: Voczelka. Rábatótfalu: Korpics T. - Mikos, Pap­falvi, Herczeg, KORPICS G. - KRAJ­­CZÁR, Németh, László (Kozó), KOVÁCS - Géczi R. (Merkli), Bartakovics F. (Vajda). Edző: Merkli József. Spari: Sánta - Kelemen, Sziffer, Gyur­­kó - Koroknai (Kiss), Kovács T., Kovács Sz., Gombás (Kúály) - Németh P., Rajos, Pálmay. Játékos-edző: Sziffer András. Színvonalas találkozón a hazai gárda magabiztosan nyert a listavezető ellen.­­Gólszerzők: Krajczár 2 (mindkettőt 11-es­­ből), László, illetve Kovács Sz., Pálmay (11- esből). - Kiállítva: Sánta. - Ifi. 0:9. Egyházasrádóc-Color-Nádasd 1:0 (0:0). - Egyházasrádóc, 350 néző, vezette: Samu. Egyházasrádóc: Pados - KOVÁCS, HORVÁTH, TAKÁCS - Csonka, Krajczár (Török J.), Tóth, GUZMICS SZ., LEIBEN­­BACH - Szántó (Nagy), Lakner (Guzmics K.). Edző: László Zoltán. Nádasd: Banca - Bödő, Murai, Pass (Gángó) - Csenterics, Csapó, Szalai, Csitos, Garamvári - Simon (Doktor Cs.), Gergácz (Doktor L). Játékos-edző: Banca Severica. Változatos, jó iramú találkozón a ha­zaiak egy bombagóllal győzték le a jól ját­szó vendégeket­­ Gólszerző: Nagy. - Ifi, 2:2. Rum-Jánosháza 4:1 (2:0). - Rum, 200 néző, vezette: Doktor. Rum: MÓROCZ - HORVÁTH ZS., ELEKES, Géczi T., Fodor - Papp, Székely, Varga G. (Horváth G.), HORVÁTH Z. - Géczi Zs., KOVÁCS B. Játékos-edző: Ele­kes Zoltán. Jánosháza: Bősze - Gróf (Bazsó), Ta­kács T. (Bertha), Szomorkovics - Tóth, TAKÁCS ZS., Bors, KOLONICS - Kiss (Verebélyi), Horváth R., SZABÓ. Edző: Jó­­zsa Sándor. Jó iramú, sportszerű találkozón meg­érdemelten nyert a hazai gárda.­­ Gól­szerzők: Papp, Horváth Z., Géczi Zs., Ko­vács B., illetve Horváth R. - Az ifjúsági ta­lálkozó elmaradt, mert a rumi játékosok­nak egy nappal lejárt az orvosi igazolásuk. Főiskola-Szentkirály-Csörötnek 2:0 (0:0).­­ Szentkirály, 120 néző, vezette: Végh F. Főiskola: LENDVAI - Horváth G., Má­tyás, dr. Kövesdi (Neizer) - KÁLDI, Nagy F., SZÁRNYAS (Vörös A.), Sákovics- Dé­nes, Jáger S., Halmosi (Balogh). Játékos­edző: Jáger Sándor. Cserötnek: Kocsis - Laczó, Németh, Tamás, Karsai - Szukics (Soós), Kovács J. (Horváth), Báncsik (Nagy Z.) - Orszáczky, Nyári, Géczi. Edző: Kovács László. A bajnoki küzdelmekbe most bekap­csolódó főiskolások megérdemelten nyer­tek a nyitányon.­­ Gólszerzők: Káldi, Sá­kovics.­­ Ifi: 12:0. A bajnokság állása 1. Spart FC5 4 0 1 15- 4 12 2. B.tótfalu5 4 0 1 12- 6 12 3. P.molnári5 3 1 1 15- 4 10 4. Rum4 3 1 0 13- 5 10 5. Körmend5 3 1 1 14-10 10 6. Nádasd5 3 1 1 6- 3 10 7. E.rádóc5 3 0 2 9-109 8. Rábapaty4 2 0 2 7- 86 9. Jánosháza4 1 1 2 8-114 10. Csörötnek5 1 1 3 4-124 11. Főiskola1 1 0 0 2- 03 12. Gérce5 1 0 4 6-123 13. Kem.alja5 1 0 4 6-163 14. N.rákos4 0 2 2 2- 72 15. Vasalja4 0 1 3 10-131 16. R.hidvég4 0 1 3 3-111 Kiss Szilárd ötödik Rieti (mti)­­ A rúdugró Molnár Krisztina 4,53 m-es országos csúccsal harmadik lett az atlétikai Grand Prix 11-es sorozat záró viadalán, saját, július 26-án Debre­cenben ugrott 4,45-ös re­kordját javította meg. Kiss Szilárd (Haladás VSE) súlylökésben 20,05 méterrel ötödikként zárt. A számot az olasz Soglio nyerte (20,50), második a finn Tissanova (20,32), harmadik a dél-afri­kai Robberts (20,24), ne­gyedik a szlovák Haborak (20,10). Kiss Szilárd egy centivel jobbnak bizonyult az amerikai Godinánál (20,04). A dán Wilson Kip­­keter az év legjobb idejével, 1:42,32 perccel nyert 800 méteren. VAS NÉPE 15 RÖVIDEN Szoboravatás Budapest (mti)­­ Az idén 25 éves Lőrinci sportcsarnok „születés­napja” alkalmából rende­zett egész napos esemény­­sorozat keretében az­ épü­let mellett felavatták Deák Ferenc egykori válogatott labdarúgó, legendás gólki­rály mellszobrát. Pest­­szentlőrinc-Pestszentimre 1998-ban, 76 éves korá­ban elhunyt díszpolgárát Simorka Sándor mintázta meg bronzból. Ralf Schumacher templomi esküvője Salzburg (mti)­­ Ralf Schumacher, a Forma-1-es BMW-Williams német pi­lótája egyházi keretek kö­zött is örök hűséget eskü­dött Cora Brinkmannak. Az Ausztriában élő versenyző lakhelyén vezette oltár elé fia édesanyját, s ezúttal már bátyja, Michael is jelen volt. A tavaly október 5-ei pol­gári szertartásról a Ferrari világsztárja furcsa módon csak utólag értesült. Negyeddöntők előtt Bréma, Stuttgart, Rie­sa (mti)­­ A középdöntő utolsó fordulóját rendez­ték a németországi női röplabda-világbajnoksá­gon, s kialakult a legjobb nyolc mezőnye. A szer­dai negyeddöntő párosí­tása: Oroszország-Bulgá­­ria, Egyesült Államok- Kuba, Koreai Köztársa­ság—Olaszország, Kína- Brazília. Totó 1. Izland-Magyarország 0:22 2. Anglia-Portugália 1:1X 3. Ciprus-Franciaország 1:22 4. Bosznia-H.-Románia 0:32 5. Norvégia-Dánia 2:2X 6. Hollandia-Fehéroroszo.3:01 7. Litvánia-Németország 0:22 8. Örményország-Ukrajna 2:2X 9. Törökország-Szlovákia 3:01 10. Belgium-Bulgária 0:22 11. Azerbajdzsán-Olaszo. 0:22 12. Finnország-Wales 0:22 13. Oroszország-Írország 4:21 Plusz egy mérkőzés: 14. Görögo.-Spanyolo. 0:22 uns in im Főszerkesztő*: Halmágyi Miklós Lapszerkesztők: Kósa Tamás, Nagy Győző. Rovatvezetők: Benkő Sándor, Burkon László, Horváth Erika, Ölbei Lívia, Peltzer Géza Szerkesztőség: Szombathely, Széll Kálmán u. 40. Levélcím: 9700 Szombathely, Pf. 100. Központ: (94) 522-560. Telefax: (94) 522-596. Titkárság: (94) 522-563. Kihelyezett szerkesztőségek: 9500 Celldömölk, Kossuth u. 15. Tel/Fax: (95) 422-817. 9900 Körmend, Szabadság tér 5. Tel/Fax: (94) 410-630. 9730 Kőszeg, Fő tér 4.Tel/Fax: 362-760. 9600 Sárvár, Árpád u. 7-9. Tel/Fax: (95) 324-777. 9970 Szentgotthárd, Hunyadi u. 21. Tel/Fax: (94) 380-849. E-mail: vasnepe@vn.pk­.hu Kiadja: Vas Népe Kiadói Kft. 9700 Szombathely, Széll Kálmán u. 40. a Pannon Lapok Társasága tagja A kiadásért felelnek: Kázmér Judit, Gyerák András ügyvezető igazgatók Központi főszerkesztő: Kovácsi Miklós Központi oldalak szerkesztői: Balogh Attila Zoltán, Gidai Judit 88/541-677. Központi szerkesztőség: 8200 Veszprém, Házgyári út 12. Hirdetésfelvétel: Szombathely, Berzsenyi tér 2. Fax: 94/312-393. Tel.: 94/330-783, 310-002, Celldömölk, Kossuth u. 15.95/422-817. Körmend, Szabadság tér 5.94/410-630. Kőszeg, Fő tér 4. 94/362-760. Sárvár, Árpád u. 7-9.95/324-777. Szentgotthárd, Hunyadi u. 21. 94/380-849. Telefonos hirdetésfelvétel: 40/949459. (Hétfő-péntek 8-tól 20 óráig, vasárnap 10-től 14 óráig) Hirdetési főosztályvezető: Martin Beierlein. Értékesítési vezető: Domonkos Attila. Technikai hirdetési vezető: Vida András. Megyei hirdetési vezető: Jelesné Pap Éva 94/522-560. Budapesti Médiaképviselet: 1117 Budapest, Budafoki út 111. (1)464-7400. Megrendelhető: a Pannon Lapok Társaságánál, a Társaság kézbesítőinél és hirdetésfelvételi irodáiban. Előfizetési díj: egy hónapra 995 Ft, negyed évre 2985 Ft, fél évre 3%-os kedvezmény­nyel 5791 Ft, fél évre lakossági folyószámláról átutalva 5%-os kedvezménnyel 5672 Ft, egy évre 8%-os kedvezménnyel 10985 Ft, egy évre lakossági folyószámláról átutalva 10%-os kedvez­ménnyel 10746 Ft. Előfizetéssel kapcsolatos ügyintézés: 9700 Szombathely, Széll Kálmán u. 40., Tel: 94/320-979. A lapterjesztés ingyenesen hívható zöldszáma: 06/80/200-256 Az előfizetés esetleges lemondását csak írásban, a negyedév utolsó hónapjának 5. napjáig tudjuk elfogadni. Ter­jesztési főosztályvezető: Kelemen Zsuzsa. Megyei terjesztési vezető: Horváth József. Nyomta­tás: West Hungary Nyomda Centrum Bt., 8200 Veszprém, Házgyári út 12. Tel: 88/541-631. Felelős vezető: Donhardt Jens. ISSN 0133-0454. Index: 26076 Példányszámunk valódiságát a MATESZ hitelesíti. Lapunkat rendszeresen szemlézi Magyarország legnagyobb médiafigyelője az n WT* n m/- »7 w» - - 1084 Budapest. Auróra u. 11. » M* 9 H. ▼ ML, 1% « Te, . 303-4738. Fax: 303-4744 ------------------------------: ~Z E-mai I: marketi noO>observer. hu BUDAPI Sl Ml IDIAI IGYI I ő Kl I http://www.observer.hu