Magyar Szó, 2001. november (58. évfolyam, 252-277. szám)

2001-11-13 / 262. szám

12 SPORT I. LIGA 12. forduló: Mladost (A)-Zeta 2:1, Zelez­­nik-Rudar 1:0, Gukaricki—Zemun 1:0, C. zvezda-Hajduk 1:1, Rad-Mladost (L) 1:1, Sar­­tid-Partizan 0:1, Vojvodina-Radnicki (K) 2:1, OFK Beograd-Sutjeska 5:0, Zvezdara-Obilic 0:2. A következő forduló: Obilic'-Mladost (A), Sutjeska-Zvezdara, Radnicki (K)-OFK Beog­rad, Partizan-Vojvodina, Mladost (L)-Sartid, Hajduk-Rad, Zemun-C. zvezda, Rudar-Cuka­­ricki, Zeta-Zeleznik. MAGYAR NB I. 17. forduló: Ferencváros-Dunaferr 0:3, Debrecen-Haladás 2:0, Vasas-Videoton 1:3, MTK-Újpest 3:0, ZTE-Kispest 2:2, Győr-Sop­­ron 1:3. A következő forduló: Dunaferr-Vasas, Sopron-MTK, Kispest-Debrecen, Video­­ton-Győr, Haladás-Ferencváros, Újpest-ZTE. II. LIGA - ÉSZAK Szabadka: Spartacus-Novi Sad 1:1 (1:1) Szabadkai városi stadion, 200 néző, vezet­te: Goronjic (Belgrád). Góllövők: Kisjuhász a 25., valamint Ignác a 20. percben. Spartacus: Ajdaric', Moravcié, Glogovac, Vidakovic (Stojanov), Roncevié, Zinaic', Keke­­zovic (Radisavljevié), Petrovié, Kisjuhász, Ze­­cevié, Bajkusa (Stojanovié). Növi Sad: Bogunovié, Galic, Bmobota, Zi­­vadinovic (Radivojevié), Babic, Ignjac, Josié, Pintaé, Bogunovié, Muratovié, Drinic (Para­­bucki). A Spartacus legénysége nem ijedt meg a jónevű újvidéki vendégektől, akik nem titkol­ták, hogy három pontért jöttek Szabadkára. A mérkőzés nyitó perceiben a vendégek elmu­lasztottak három ígéretes lehetőséget, de vé­gül a 25. percben egy védelmi hiba után a Novi Sad megszerezte a vezetést. Öt perccel később a szemfüles Kisjuhász kihasználta a Bo­gunovic kapus és Pintac közötti félreértést, és kiegyenlített. A találkozó végéig a többet kez­deményező székvárosiak gólszerzési próbálko­zásait nem koronázta siker. A. G. Udvariok: Buducnost-Becse 4:2 (3:0) M. Vucurevic Stadion, 600 néző, vezette Pesic (Belgrád). Góllövők: Pugya a 20., Todo­­rovic a 26., Stupar a 38. és Milosevic a 60. perc­ben, illetve Ruzic­ az 56. és Todorovic­ a 77. percben. Buducnost: Micovic, Dunjic, Vukasinovic, Pugya, Milosevic, Mojsic, Tintor (Janjatovic), Stupar (Duric), Kovacevic, Todorovic (Szalma). Becse: Andric, Svedic (Rajcevic), Ruzic, Disalov, Basic, Gmjic, Karanovié (Todorov), Stevanovic, Milivojev, Vukajlovic (Lakié), To­dorovic. Tovább folytatódik a Buducnost győzelmi sorozata, ezúttal a jó képességű Tisza-parti gár­da volt az áldozat. Kezdetben úgy tűnt, sima győzelem lesz, de 3:0-nál a hazaiak lazítását ki­használva feljöttek a vendégek, és kis híján for­dítani tudtak az eredményen. A nézősereg elé­gedett lehet a két együttes teljesítményével, mert nyílt játékkal rukkoltak ki az első perctől, amit a hat szép gól hűen tükröz. Puda kezdte meg a gólparádét a 20. percben, Csuka fejese a bal felső sarokban kötött ki. Todorovic lapos lö­vésével 6 percre rá másodszor is megadásra kényszerült a bizonytalankodó Andric kapus. Majd Stupar 30 méteres bombája találta el a fel­ső sarkot. Az első félidőben még Puda és Tintor találta el a kapufát, a vendégek egyetlen helyze­tét Milivojev hagyta kihasználatlanul a 43. perc­ben, lapos lövése centiméterekkel tévesztette el a kapufát. Fordulás után egy kapu előtti kavaro­dásból Ruzicnak sikerült szépíteni az 56. perc­ben, de egy gyors ellentámadás után a lepatta­nó labdával Milosevic 25 m-ről, szemet gyönyör­ködtető lövéssel, a bal felső sarkot találta el. Ez­zel a versengés még nem ért véget, mivel a 77. percben Todorovic a mérkőzés legszebb moz­dulatával a több mint 35 m-ről leadott lövéssel a megilletődő Micovic kapus mellett leszedte a pókhálót a bal felső sarokból. L.J. 14. forduló: Zeleznicar-Balkan 4:0, Ka­­bel-Teleoptik 1:0, Radnicki (B)-Big bul 2:1, Proleter-Radnicki (O) 0:1, Spartacus-Novi Sad 1:1, Buducnost-Becse 4:2, Veternik-Beza­­nija 4:2, Dinamo-Vrbas 4:2, CSK-Solunac 1:0. A következő forduló: Solunac-Zeleznicar, Vrbas-CSK, Bezanija-Dinamo, Becse-Veter­­nik, Növi Sad-Buducnost, Radnicki (O)-Spar­­tacus, Big bul-Proleter, Teleoptik-Radnicki (B), Balkan-Kabel. III. LIGA 16. forduló: Radnicki (K)-Mladost 0:4, Radnicki (S)-Cement 3:1, Bácska (Sz)-Je­­dinstvo 3:1, Begej-Backa (P) 1:0, Srem-Crven­­ka 0:2, Tekstilac-AIK 2:0, Brazda-Radnicki (S) 1:0, Elan-Radnicki (B) 4:1, Kikinda-Polet 2:0. Az utolsó forduló: Polet-Radnicki (K), Radnicki (B)-Kikinda, Radnicki (S)-Elan, AIK-Brazda, Crvenka-Tekstilac, Backa (P)-Srem, Jedinstvo-Begej, Cement-Bácska (Sz), Mladost-Radnicki (S). VAJDASÁGI LIGA, ÉSZAK Hajdújárás: Vinogradar-Radnicki (R) 5:1 (2:0) Sportközpont, 200 néző, vezette: Filipovic (Szabadka). Góllövők: Jelic a 15., Igor Bosnjak a 21., Matijevic az 56. Petrovic a 79. és Takács a 86., illetve Bozin a 90. (11-esből) percben. Vinogradar: Szalai, Pilisi, Gulyás, Takács, Cuckovic, Márton (An­tunovic), Jelic, Matijevic (Petrovic), Kecenovic (Lacsák), Szalai, Igor Bosnjak. Radnicki: Lj. Andrijasevic, Cuk, Savovié, Rajkovic', J. Andrijasevic, Lucié, Dosen, Cvet­­kovié, Radulovic, Bozin, Zee. A liga éllovasa színvonalas mérkőzésen aratott nagyarányú győzelmet. Mindegyik gól a maga módján látványos volt, különösen Igor Bosnjak szabadrúgásból elért találata, a vendé­gek pedig nem játszottak annyira alárendelt szerepet, mint azt az eredmény sugallja. A. G. Zombor, Radnicki-Palics 3:0 (2:0) Városi stadion, 100 néző, vezette: Zupán (Bajmok). Góllövők: Vlaisavljevic a 20. (11-es­ből), Svrkota a 43., Milicevic­ a 61. percben. Radnicki: Prostran, Kozlina (Jelisavac), Andric (Bezbradica), Erdély, Pavkov, Lakié, Milicevic, Vlaisavljevic, Svrkota, Cvetanovic, Zorica. Palics: Nikovic, Kaurin, S. Spanja, Omer­­dic, B. Spanja, Krstin, Petrekanic (Koledin), Kurdoli, Vucic, Vukadinovic, Repac (Latki). A Radnicki ezúttal biztos győzelmet ara­tott, amely a látottak alapján meggyőzőbb is le­hetett volna. DJ­Zombor: Sikara-Panonija 1:0 (0:0) Sikara-pálya, 200 néző, vezette: Mastilovic (Zenta). Góllövő: Sajlovic a 78. percben. Sikara: Caric, A. Stojanovic, Pasic (Tmic), M. Stojanovic­, Babic, Matijevic, Orsic, Sajlo­­vic, Strbac, Vorgic (Cupak), Sorgic. Panonija: Radoman, Nikezié, Raseta, Gr­­kovié, Dukié, Aperlié, Barna, Hajdukovié, Re­­sanovié, Raickovié, Jovicevié. A hazai együttes csak nagyon nehezen sze­rezte meg a teljes zsákmányt a sereghajtó el­len, végigtámadta a Sikara a találkozót, de az eredményesség sok kívánnivalót hagyott maga után. D.J. Szabadka, Sever-Aleksa Santic 4:2 (2:1) Nikola Tesla-pálya, 120 néző, vezette: Bu­­garin (Zombor). Góllövők: Stanic a 2., Krasic a 14., Cetina a 72. és Bajkusa a 74., valamint Mandic­ a 12. és N. Marco a 48. percben. Sever: Vojnié Purcar, Bjedov, Skenderovié (László), Cosié, Jokic, Cetina, Ostrogonac, Marinkovic', Bajkusa, Krasic (Standé), Stanié. Aleksa Santié: Zivkovié, Vujinovié, Blago­­jevié (Gavrié), A. Petkovié (Calijas), Vlajié, Grujié, Mandic, N. Marco, Zgela (P. Marco), Lengyel, Petkovié. A Sever kétszer jutott vezetéshez, de a ven­dégeknek mindkét alkalommal sikerült egyen­líteniük. A találkozó hajrájában a motorgyáro­sok ismét elhúztak, de ekkor az Aleksa Santié csapata már nem tudott felzárkózni, így a vé­gig többet kezdeményező házigazdák megér­demelt győzelemmel zárták a bajnokság őszi felvonását. A. G. 14. forduló: Sikara-Panonija 1:0, Stani­­sic-Obilic 3:2, Radnicki (Z)-Palics 3:0, Nje­­gos-ZAK 3:1, Tavankut-Krivaja 1:0, Vinogra­dar-Radnicki (R) 5:1, Sever-A. Santié 4:2, Po­­let-BSK 3:2. 1. VINOGRAD­ 14 11 2 1 32:6 35 2. POLET 14 10 3 1 35:16 33 Az utolsó forduló: BSK-Sikara, A. San­­tié-Polet, Radnicki (R)-Sever, Krivaja-Vinog­­radar, ZAK-Tavankut, Palics-Njegos, Obi­­lic-Radnicki (Z), Panonija-Stanisié. VAJDASÁGI LIGA, NYUGAT 14. forduló: Sutjeska-Prvi máj 0:2, Vojvo­­dina-Radnicki 1:2, Sloga-Proleter 4:1, Jugo­­vic'-Mladost 3:0, Metalac-Hajduk 4:0, Bo­­rac-Slavija 1:0, Dunav-Tvrdava 0:0, Slo­­ven-Sajkas 1:1. Az utolsó forduló: Sajkas-Sutjeska, Tvrda­­va-Sloven, Slavija-Dunav, Hajduk-Borac, Mla­­dost-Metalac, Proleter-Jugovié, Radnicki-Slo­­ga, Prvi maj-Vojvodina. VAJDASÁGI LIGA, KELET 14. forduló: Proleter-Glogonj 1:1, Vr­­sac-Jedinstvo 4:1, BAK-Sloboda 2:0, Budué­­nost-PSK 3:2, Radnik-Partizan (G) 6:1, Koza­­ra-Naftagas 2:1, Bilec'anin-Rusanda 4:2, C. zvezda-Partizan (U) 4:3. Az utolsó forduló: Partizan-Proleter, Ru­­sanda-C. zvezda, Naftagas-Bilec'anin, Parti­­zan-Kozara, PSK-Radnik, Sloboda-Budué­­nost, Jedinstvo-BAK, Glogonj-Vrsac. SZABADKAI LIGA Csantavér: Csantavér-Zenta 2:4 (0:2) Kétszáz néző, vezette: Filipov (Gyula). Gól­lövők: Sandrik a 61. és a 86. percben, a ven­dégcsapatból pedig Gyutkó a 18., a 38. és a 73., Stefanovic a 69. percben. Csantavér: Szabotutyi, Mecserik (Suturo­­vic), Anitié (Győri), Sandrik, Nagytorma, Házs­­vár, Katié, Fábrik, Patócs, Petrovity, Zabos. Zenta: Novák (Dragojevic), Homolya, Ikié, Vastag (Darabics), Zejc, Milosevic, Stefanovic, Stojanovic, Zerié, Bulatovic, Gyatkó. A Zenta a kezdet kezdetén kezébe vette a játék irányítását, és csak a 18. percig kellett várni az első gólra. Ekkor a csantavéri védők ti­zenegyest vétettek, s ezt Gyurkó kihasználta. A második félidőben a Csantavér még inkább alábbhagyott, a Zenta pedig szebbnél szebb tá­madásokat vezetett, és megérdemelte a győzel­met. Ifik: Cantaver-Zenta 0:4 Cs. F. Horgos: Horgos-N. Knezevac 7:0 (2:0) Vasút menti pálya, 300 néző, vezette: Ko­­matina (Szabadka). Góllövők: Szűcs a 26., a 90., Biacs a 39. percben tizenegyesből, Kolim­­pár a 47., a 60., a Pulyai a 79. és Börcsök a 89. percben. Horgos: Vojinovic, Biacs, Szűcs, Nikolin, Fujkin, Belancic, Kolompár (Pulfai), Medic, Mikovic (Börcsök), Ivanovic, Márton, N. Knezavac: Tahié, Markovié, Nikolié, Pantelin, Milunovié, Jablanov, Vrankovié, Se­­éerov, Knezevié, Milanov, Pantelin B. Hideg, őszi délutánon kissé nehezen mele­gedtek be a horgosi csatárok, pedig a keserve­sen védekező vendégeken nem múlott, hogy egészen a 26. percig kellett várni, míg Szűcs fe­jes találatával megindult a gólgyártás. A sok kihagyott helyzetet követően a 39. percben a kapura törő Mártont a 16-os vona­lán belül felvágták, a jogos büntetőt Biacs érté­kesítette. A 44. perctől a vendégek 10 játékos­ra fogyatkoztak, miután a játékvezető Nikoli­­cot kizárta a játékból. A folytatásban mindjobban kifejezésre ju­tott a hazaiak érettebb játéka a fáradt és erőt­len vendégek ellenében. Ezt kihasználva Ko­lompár a 47. percben egy jó találattal leszedte a pókhálót Tahic kapujának jobb felső sarká­ból. Nem sokkal később ugyanez a játékos már 4:0-ra növelte az eredményt. A csereként beálló szemfüles Pulfai is a 79. percben feliratkozott a góllövőlistára, őt követ­te Börcsök egy szép fejes góllal a 89. percben. A végeredményt Szűcs állította be az utolsó perc­ben, és ezzel a megérdemelt nagyarányú győze­lemmel búcsúzott az őszi idény utolsó hazai mérkőzésén lelkes szurkolóitól a horgosi gárda. Ifik: Horgos-N. Knezevac 0:2 H. Gy. Csóka, Csóka-Hajdúk 1:1 (1:0) Sportközpont, 100 néző, vezette Raden (Szabadka). Góllövők: Krnjac a 7., illetve­ Balac a 89. percben. Csóka: Krga, Kisjovak, Benedek, Fekete Kornél, Repac, Matek, Árok, Krnjac, Csanádi, Belec, Savic, (Fekete Krisztián) Rudic. Hajdúk: Jankovié, Balac, Carek, Marinko­­vié, Katié, Rudovic', Vukovié Boris (Vukovié Dániel), Jezevié, Lázié, Barovié, Sasié. A kisszámú közönség előtt kezdődött a sza­badkai liga rangadója, a hazai Csóka és a Haj­dúk között. A nagyiramú hajrában a hazaiak már a 7. percben megszerezték a vezetést, a vendégek ellen, amikor szögletből Csanádi be­adását a kapu elé Jankovic kiütötte, Krnjac kö­zelről pedig biztosra lőtte a labdát a hálóba. A hazaiak támadásának alkalmával Árkot hátul­ról Carek elkaszálta, miután Árok rögtön ar­con ütötte és ezért piros lapot kapott, Carek vi­szont semmit. Az első félidő visszamaradt ré­szében a hazai csapat fölénye maradt, de gólt nem tudtak elérni. A folytatásban a hazai csa­pat emberhátrányban játszott, és a 78. perc­ben Csanádi váratlanul 100 százalékos helyzet­ben szembe találta magát Jankovic kapussal, de ez alkalommal elhibázva nem ért el talála­tot, ami végül bumerángként vágott vissza. Kis időre rá Krnjac támadásba lendülve szembe ta­lálta magát Jankovic, kapussal, amikor Marin­­kovic hátulról száz százalékos gólhelyzetben el­gáncsolta. Ezután a pályán zűrzavar kele­tke­­zett, mert a vendég játkosok és a szakvezetőség megtámadták a játékvezetőt, ennek ellenére csak Barovic kapott piros lapot, illetve Marin­­kovic sárgát. A mérkőzés utosó előtti percében egy kétséges megítélt szabadrúgásból Lázic lőtt kapura, amit Krga kiütött, de az ott lévő szemfüles Báláé hálóba továbbított és ezzel egyenlített. Ifik: Csóka-Hajdúk 1:3 (0:0). Kishegyes: Egység-AFK 3:1 (3:0) Egység-pálya, 100 néző, játékvezető: Marja­­novic (Szabadka). Góllövők: Huszka a 9., tize­negyesből, a 20. és a 28. percben, illetve Tóbi­ás tizenegyesből a 73. percben. Egység: Faragó, Körtés, Baranyi, Szilágyi, Nikolic, Kormos K. (Stojanovic), Fodor (Kor­mos R.), Durovic, Halasi, Huszka (Vindity), Rúzsa. AFK: Hanák, Nyári, Zaj, Győré, Tóbiás, Petrovic, Komlós, Dzolié, Guti, Tajti (Kós), Kis. A kishegyesi labdarúgók győzelemmel bú­csúztak a szurkolóktól az őszi idény utolsó ha­zai mérkőzésén. A három nagyon fontos baj­noki pontot könnyen megszerezte az Egység. A hazaiak szempontából nagyon jól indult a mérkőzés. A hegyesiek az első percektől kezdve nagy erővel támadtak, és a 9. percben egy jogosan megítélt tizenegyesből Huszka megszerezte a vezetést. Ebben a játékrészben még egy kapufát is lőtt az Egység. A 20. perc­ben mintegy 14-25 méteres szabadrúgásból Huszka a meglepett Hanák kapuvédő mellett 2:0-ra növelte az eredményt. A 28. percben is­mét az elemében levő Huszka belőtte a harma­dik gólt is. A második félidőben teljesen leállt a hazai csapat, és így időnként mindkét kapu többször volt veszélyben. 3-4 esetben az Egység kapusa, Faragó, eredményesen hárított. Azután a 73. percben tizenegyeshez jutott az AFK, s ezt Tó­biás biztosan értékesítette, beállítva a 3:1-es vé­geredményt. PECZEJ, Mohol: Bácska-Bratstvo 1:5 (1:1) Bácska-pálya, 200 néző, vezette: Crnojevic (Lovcenac). Góllövők: Popov a 39., illetve Mi­­lovic a 21., az 59. és a 78., Gabric a 66. és 85. percben. Bácska: Kós, Zivancev (Dongó), Denkovic, Nikolic, Jaksic, Sevic, Morovic, Cvitko I. (Mi­­kus), Popov, Durkulic, Cvitko Z. Bratstvo: Standé, Bajkanovic (Sarac), Bra­­kus, Loncar, Ilovac, Sevcic, Gabric, Kéri (Kat­­rinka), Aladzic, Simeunovic, Milovic. Rosszat sejtetett a moholi csapat kezdeti könnyelműsködése, a védelem gyengélkedése. A vendégek az első félidőben gyors ellentáma­dásokból a megszerzett vezetés mellett 4-5 ko­moly gólhelyezetet kihasználatlanul hagytak. A Bácska csak nagy nehézségek árán tudott egyenlíteni. A szünet után nyílt küzdelem ala­kult ki, parázs jelenetekkel mindkét kapu előtt. .A moholi csapat gólképtelennek bizo­nyult, a hihetetlenül motivált vendégek pedig gyors, erőteljes és jól szervezett támadások vé­gén kedvükre lőtték a gólokat, és fölényes győ­zelmük teljesen megérdemelt. Ifik: Bácska-Bratstvo 2:6. Bajsa: Partizan-Potisje 0:1 (0:0) Partizan-pálya, 300 néző, vezette: Dukano­­vic (Szabadka). Góllövő: Tandari a 85. percben. Partizán: Szalma, Marcetic, Sarsanski, Ra­­dovanovic, Nikoletic (Vunjak), Draskovic, Dé­­vity (Ivancevic), Maric, Horváth, Kózos, :Tru­­zsinszki. Potisje: Pantelin, Tandari, Csuvik Z., Csu­­vik V., Nikolin, Gál (Korica), Linear, Purgel, Ilic (Bagó), Lackó, Barát (Nagy). Ezen a találkozón a hazai csapat az előző mérkőzésen kiállított játékosa és több sárga lap miatt kénytelen volt nélkülözni három ál­landó játékosát. De így is esélyesebb volt ezen a találkozón, nem tudták azonban ezt bizonyí­tani, mert a találkozó nagyobb részében tá­madtak, de a gólhelyzeteket kihasználatlanul hagyták, végül a vendég csapat örülhetett, mi­vel a mérkőzés hajrájában egy gyors ellentáma­dás után Tandarinak a 85. percben sikerült be­vennie Szalma kapuját. KIRS GÉCI 14. forduló: Horgos-N. Knezevac 7:0, Par­tizan-Potisje 0:1, Csóka-Hajdúk 1:1, Egy­ség-AFK 3:1, Bácska-Bratstvo 1:5, Csanta­vér-Zenta 2:4, da-Radnicki 0:0, Krajisnik­-Slavija 3:0, Pobe­ Az utolsó forduló: Radnicki-Horgos, Slavi­­ja-Pobeda, Zenta-Krajisnik, Bratstvo-Csanta­­vér, AFK-Bácska, Hajduk-Egység, Potisje-Csó­­ka, N. Knezevac-Partizan. ZRENJANINI LIGA 13. forduló: Jedinstvo-Krajina 0:3, Po­­let-Napredak 6:2, Banat-Mladost 1:0, Vojvodi­­na-Naftagas 4:0, Potisje-Buducnost 1:0, Zad­­rugal-Bega 2:0, Zlatica-Radnicki 3:2, C. zvez­­da-Klek 2:0. A következő forduló: Krajina-Klek, Rad­ii icki-C. zvezda, Bega-Zlatica, Budué­­nost-Zadrugar, Naftagas-Potisje, Mla­­dost-Vojvodina, Napredak-Banat, Jedinst­­vo-Polet. ZOMBORI LIGA Nemesmilitics: Jedinstvo-Kordun 0:0 Jedinstvo-pálya, száz néző, vezette: Sa­­mardzié (Zombor). Jedinstvo: Vasiovié, Gunié, Gyürki, Vujo­­vié, Pírja, Kitié, Hrkac (Szerda), Szabó, Reko­­vié, Marjanovié, Vracan. Kordun: Miséevié, Kozlina, D. Mudrié, Stanojevié, Cimesa, Suzié, Rajkovié, Cujié, Zá­rié, Ilié, Dudukovié (P. Mudrié). Ahogyan közeledik az idény vége, a ne­­mesmiliticsiek mind gyöngébb teljesítményt nyújtanak. Ennek oka, hogy a labdarúgók erőnléte sok kívánnivalót hág­­ maga után, az edzéseket csak színlelik, s ez meg is látszott a gyöngécske Kordun ellen is. A vendégek több­nyire egyenértékű ellenfélként küzdöttek, mindkét oldalon akadtak gólhelyzetek, de a csatárok tehetetleneknek bizonyultak. D.J. 14. forduló: Panonija-Borac 0:5, Omladi­­nac (B)-Lipar 5:0, Odzaci-Mladost 1:1, Ru­­sin-Prigrevica 4:1, Zadrugar-Granicar 5:1, Po­­let-Omladinac (D) 2:1, Jedinstvo-Kordun 0:0, Hajduk-Sloga 7­. Az utolsó forduló: Sloga-Panonija, Kor­­dun-Hajduk, Omladinac (D)-Jedinstvo, Gra­­nicar-Poret, Prigrevica-Zadrugar, Mla­­dost-Rusin, Lipar-Odzaci, Borac-Omladinac (B). PANCSOVAI LIGA 15. forduló: Zeleznicar-Omladinac 0:3, Mladost (O)-Vulturul 3:0, Radnicki-Sloga (P) 1:1, BSK-Poler 4:1, Kolonija-Dolina 4:1, Bo­­rac (S)-Mladost (V) 1:1, Sloga (BNS)-Ml. zad­­rugar 2:4, Slavija—Spartacus elmaradt, Borac (VG)-Karas 1:2. A következő forduló: Omladinac-Karas, Spartacus-Borac (VG), Ml. zadrugar-Slavija, Mladost (V)-Sloga (BNS), Dolina-Borac (S), Polet-Kolonija, Sloga (P)-BSK, Vulturul-Rad­­nicki, Zeleznicar-Mladost (O). LABDARÚGÁS Az élen telel a moravicai Sloboda U. Gy. 1. PARTIZAN 129 3 0 27:11 30 2. OBILIC 127 3 2 23:1324 3. C. ZVEZDA 125 6 1 15:1021 4. SÁRI ID 126 3 3 13:11 21 5. VOJVOD. 124 7 1 13:8 19 6. Zeleznik 125 2 5 15:15 17 7. ZVEZDARA 124 4 4 16:13 16 8. RAD 124 4 4 15:13 01 9. ZEMUN 124 4 4 13:11 16 10. HAJDÚK 124 4 4 13:13 16 ll.OFKBEOG. 124 3 5 19:14 15 12. RUDAR 124 3 5 10:9 15 13. ZETA 124 2 6 12:21 14 14. MLAD. (L) 123 3 6 12:17 12 15. CUKARIC. 123 2 7 13:17 11 16. MLAD. (A) 122 5 5 12:22 11 17. SUTJESKA 123 2 7 7:17 11 18. RADNICKI 121 4 7 8:217 1. MTK 17 142 1 37:9­44 2. ZTE 17 102 5 33:22 32 3. VIDEOTON 179 5 3 23:1832 4. DUNAFERR 177 5 5 30:1926 5. ÚJPEST 177 4 6 33:2825 6. FTC 177 3 7 26:2524 7. SOPRON 176 3 8 27:31 21 8. DEBRECEN 175 6 6 19:2321 9. HALADÁS 174 7 6 19:31 19 10. KISPEST 174 4 9 22:34 16 11. GYŐR 172 6 9 19:32 12 12. VASAS 173 1 13 18:34 10 1. BUDAC. 14 111 2 31:12 34 2. RADN1. (C) 149 3 2 18:8 39 3. NOVI SAD 148 6 0 17:7 30 4. DINAMO 14­­­7 5 2 28:17 26 5. RADN. (B) 146 6 2 20:13 24 6. VETERNIK 147 3 4 21:17 24 7. BECSE 147 1 6 24:18 22 8. CSK 146 2 6 19:2320 9. VRBAS 146 1 7 16:14 19 10. PROLETER 135 3 5 19:15 18 11. ZELEZN. 144 4 6 20:24 16 12. TELEOPTlk 145 0 9 20:27 15 13. BIG BUL 144 2 8 12:17 14 14. KABEL 143 4 7 10:23 13 15. SOLU NAC 133 3 7 14:19 12 17. BEZANIJA 143 2 9 13:26 11 16. SPARTAC. 142 5 7 18:27 11 18. BALKAN 142 3 9 14:279 1. ELAN 16 104 2 27:1234 2. RADNIC. (S) 16 110 5 41:2433 3. MLAD. (L) 168 7 1 27:1331 4. BRAZDA 169 4 3 29:1931 5. KIKINDA 168 3 5 25:1727 6. TEKSTILAC 168 3 5 25:1727 7. RADNI. (B) 166 6 4 20:1724 8. SREM 166 5 5 22:1723 9. BACKA (P) 166 4 6 18:1622 10. CEMENT 165 7 4 23:2222 11. BÁCSKA 165 4 7 30:26 19 12. AIK 164 5 7 20:24 17 13. RADNI. (K) 165 2 9 21:35 17 14. CRVENKA 164 4 8 18:24 16 15. BEGEJ 165 1 10 24:36 16 16. JEDINSTVO 164 3 9 19:27 15 17. POLET 163 2 11 13:29 11 18. RADNI. (S) 163 2 11 15:40 11 3. NJEGOS 14 101 3 40:1731 4. TAVANkUT 14 100 4 19:1230 5. RADNIC. (R) 147 3 4 35:2624 6. RADNI. (Z) 146 Г 7 23:20 19 7. STANISIC 146 1 7 16:21 19 8. OBILIC 145 3 6 28:28 18 9. SIKARA 145 2 7 14:21 17 10. SEVER 144 4 6 18:17 16 11. KRIVAJA 144 3 7 13:19 15 12. PALICS 143 5 6 15:23 14 13. SANTIC 143 5 6 16:26 14 14. BSK 144 2 8 14:25 14 15. ZAK(-3) 144 2 8 16:30 11 16. PANONIJA 141 1 12 12:414 1. SLOVEN 149 5 0 29:9 32 2.JUGOV1C 148 5 1 27:11 29 3. BORAC 148 3 3 29:1427 4. SAJKAS 148 2 4 27:8 26 5. RADNIC. 148 2 4 30:2025 6. SLOGA 147 4 3 26:24 25 7. METALAC 146 5 3 18:1023 8. TVRDAVA 146 4 4 26:1922 9. SLAVIJA 145 4 5 29:13 19 10. PRVI MÁJ 135 3 5 21:23 18 11. VOJVOD. 145 1 8 25:30 16 12. DÜNAV 144 3 7 25:23 15 13. SUTJESKA 143 5 6 25:22 14 14. HAJDÚK 143 1 10 8:62 10 15. MLADOST 142 0 12 18:366 16. PROLETER 130 1 12 8:471 1. GLOGONJ 14 102 2 34:9 32 2. VRSAC 148 4 2 31:1428 3. RADNIK 148 2 4 30:1526 4. JEDINSTVO 148 1 5 25:1925 5. PROLETER 146 6 2 16:8 24 6. KOZARA 147 1 6 16:2222 7. BILECANIN 147 0 7 26:3521 8. BAK 146 2 6 18:1620 9. SLOBODA 146 1 7 18:18 19 10. C. ZVEZDA 145 3 6 20:22 is 11. PSK 146 0 8 25:29 18 12. BUDUC. 143 5 6 17:21 14 13. RUSANDA 144 2 8 21:28 14 14. PARTIZ. (G) 143 4 7 16:30 13 15. NAFTAGAS 143 3 8 15:24 12 16. PARTIZ. (U) 143 2 9 19:37 11 1. ZENTA 14 104 0 39:1234 2. HAJDUK 14 102 2 29:11 32 3. KRAJISNIK 149 3 2 30:14 30 4. HORGOS 148 2 4 34:11 26 5. PARTIZÁN 148 2 4 29:12 26 6. POTISJE 148 1 5 25:17 25 7. BRATSTVO 147 1 6 26:17 22 8. CSÓKA 146 2 6 34:24 20 9. BÁCSKA 146 1 7 25:20 19 10. CSANTAV. 145 2 7 21:19 17 11. AFK 145 1 8 21:28 16 12. KNEZEVAC 145 1 8 19:37 16 13. EGYSÉG 144 3 7 21:28 15 14. SLAVIJA 143 2 9 13:32 11 15. RADNICKI 143 2 9 7:26 11 16. POBEDA 140 1 13 3:681 1. VOJVOD. 137 4 2 28:11 25 2. KRAJINA 137 2 4 28:1923 3. BUDUCN. 136 5 2 19:11 23 4. C. ZVEZDA 137 1 24 23:1623 5. Z­LAT­ICA 137 1 5 28:21 22 6. ZADRUCAR 136 3 4 44:2521 7. BEGA 136 2 5 29:9920 8. BANAT 136 1 6 20:20 19 9. RADNICKI 136 0 7 32:23 18 10. POTISJE 136 0 7 25:26 18 11. MLADOST 135 2 6 21:25 17 12. NAFrAGAS 135 1 7 18:30 16 13. NAPREDAK 135 0 8 25:43 15 14. POLET 134 1 8 28:38 13 15. KLEK 133 3 7 22:37 12 16. JEDINST. 133 3 7 15:31 12 1. RUS1N 14 112 1 45:1635 2. ZADRUGAR 14 10 • 40 42:7 34 3. BORAC 14 110 3 31:2033 4. PANONIJA 148 2 4 29:1826 5. ODZACI 147 3 4 41:3024 6. MLADOST 147 3 4 29:2024 7. JEDINSTVO 147 2 5 34:2223 8. HAJDÚK (-1) 147 0 7 41:3721 9. OMLAD (B) 145 3 6 27:32 18 10. OML4D. (D) 145 1 8 17:20 16 11. SLOGA 145 1 8 21:26 16 12. PRIGREV. 145 0 9 23:33 15 13. POLET 144 0 10 16:33 12 14. KORDUN 142 3 9 16:379 15. GRAN. (-3) 143 1 10 12:407 16. LIPAR 142 1 11 16:517 1. KOLONIJA 159 3 3 38:2330 2. BSK 158 5 2 49:1829 3. DOLINA 159 2 4 31:2529 4. SLOG. (BNS) 158 4 3 45:1428 5. SLOGA (P) 157 5 3 25:1826 6. SPARTAC. 137 1 5 26:1922 7. ML. ZADR. 156 4 5 31:2722 8. VULTURUL 157 1 7 21:2022 9. RADNICKI 156 2 7 45:3920 10. MI.AD. (V) 144 8 2 21:1820 11. MLAD. (O) 156 1 8 35:32 19 12. SLAVIJA 136 1 6 19:21 19 13. OMLÁ. (-1) 135 3 5 21:17 17 14. BORAC (S) 143 7 4 24:20 16 15. POLET 144 4 6 25:26 16 16. KARAS 153 3 9 19:64 12 17. ZELEZN. 152 1 12 13:427 18. BOR. (VG) 152 0 13 13:586 MactarSió 2001. november 13., kedd