Nemzeti Sport, 2018. május (116. évfolyam, 131-145. szám)

2018-05-23 / 137. szám

LABDARÚGÁS EDZŐSORS 3. oldal Keményen meg kellett dolgoznia Marcoo Rossinak azért, hogy Dunaszerdahelyen elfogadják. Ám az eredményei önmagukért beszélnek, s a bajnoki harmadik hely után tovább emelné a tétet a volt kispesti szakvezető LABDARÚGÁS MAGYAR KUPA-DÖNTŐS­A-5. oldal Az újpesti Nebojsa Vignjevics (balra) és a Puskás edzője, Pintér Attila korábban már magasba emelte a trófeát - most a kilencszeres győztes lilákat, illetve az újonc felcsútiakat vezetnék kupadiadalra l * ■ * : «BBagwaiffmawm —————■ mm PAFC IP I ÚJPESTÚJPEST ­ LABDARÚGÁS 8. oldal Bajnok lett a Midtjyllanddal Korcsmár Zsolt, aki arról is mesélt, hogy a bedobás is lehet hatékony taktikai fegyver A DVTK klubtulajdonosa, Leisztinger Tamás kitálalt, szerinte visszaosztják a keresetük egy részét a játékosok Dániában LABDARÚGÁS KOSÁRLABDA NEGYEDDÖNTŐ A Falco 95-91-re nyert Zalaegerszegen, így bejutott a bajnoki elődöntőbe amelyben a Fehérvárral találkozik. Négy között van a Szolnok is, a Körmend és a Kecskemét párharcában az Egis 2-1 -re vezet FOTÓ: UMBERTO PAZETTA FOTÓ: SOMOGYI TIBOR lutinok­van marad kispadon hős és csalódott a bajnoki döntőt elvesztő Telekom trénere, ám hisz abban, hogy sokkal sikeresebb lesz a folytatás FOTÓ: TÖRÖK ATTILA Csütörtöki győzelmével az MTK Hungária megvédheti címét a női NB I-ben, pedig a múlt évhez hasonlóan a Ferencvárost tartották esélyesnek Győr-Moson-Sopron megye együttese képviseli a magyar amatőr válogatottat a júniusi csehországi Európa­­bajnoki selejtezőn Az utolsó helyről kapaszkodott fel a Makó FC az NB III Közép­csoportjában, de a sorozatos győzelmek ellenére sem biztos még a bentmaradása e mediaworks Content first IIIIIMV­III 9 778662 5170