Nemzeti Sport, 2022. február (120. évfolyam, 45-58. szám)

2022-02-21 / 51. szám

TÖRTÉNELMI SIKER: a finnek első hokiaranya Az izgalmas döntőben az északiak hátrányból fordítva győzték le 2-1-re a címvédő oroszokat 2-3. oldal HOLNAP A téli olimpia teljes eredménylistája Michael Boris irányításával sem tudtak pontot szerezni , az idén sorozatban negyedik bajnokijuké elveszítő fehérváriak, az idegenben nyert - a képen az első gólt szerző VOHAN CROIZET ünnepel - újpestiek elmozdultak az utolsó helyről i­ 2022.február 21., hétfő, 120.évfolyam,51. szám*250 Ft trt.hu fl listavezető Ferencváros pontokat vesztett szombaton az MTK otthonában, de mivel az őt üldöző Puskás Akadémia odahaza vereséget szenvedett a két gólt szerző DORIAM BABINSZKI vezérelte Debrecentől, a zöld-fehérek megőrizték első helyüket KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA Meglepetéssel zárult a sorozat, a vendéglátó diósgyőriek nagyszerű játékkal, hosszabbításban eyőzték le a címvédő Sonront.MA + 4 OLDAL! 4. oldal VÉGET ÉRT a XXIV. téli olimpia B r [Mintünk­^ AROLY­I • 1962: Jön a vb, gyorsított a szezon • Rövid szoknya, megrongált cipő - Herma Szabó története • 1922: Goldmann Bundi csábít • A Vasas -család atyja: Illovszky Rudolf mediaworks Content first 22051A V'í