Népsport, 1975. június (31. évfolyam, 128-153. szám)

1975-06-01 / 128. szám

XXXI. 128. ♦ 1975. június 1. LABDARÚGÁS ! Népstadion, 23 000 néző. Vezette: Petri (*****). (Borsós, Sán­dor.) FTC: Géczi 5 — Martos 5, Bálint 6, Rab 6, Megyesi 5 — Juhász 8, Nyilasi 6, Takács 6 — Pusztai 5, Kelemen 4, Magyar 7. Edző: Dalnoki Jenő. Vasas: Tamás 6 — Lakinger 5, Fábián 6, Kovács F. 5, Szőke 4 — Török 5, Komjáti 6 — Müller 5, Gass 7, Izsó 7, Váradi 6. Edző: Illovszky Rudolf. Csere: Takács helyett Ebedli (—) a 67. percben, Nyilasi helyett Máté (—) a 75. percben, Mutter helyett Pólyák (—) a 80. percben. Góllövő: Gass a 2. percben, Nyilasi a 7. percben, Magyar a 21. percben, Magyar a 43. percben, Gass a 47. percben, Izsó az 52. perc­ben. Szögletarány: 6:5 (4:3) az FTC javára. Ferencváros- Vasas 3:3 (3:1) A mérkőzést egyperces gyász­szünet vezette be a Bálint László elhunyt édesapja emlé­kére. A 2. perc végén meg­szerezte a vezetést a Vasas. Izsó kicselezte Bálintot, Martost, majd ismét Bálintot, az alap­vonalról visszagurított, és Gass három lépésről a kapu közepébe passzolt. 0:1 Az 5. percben Váradi tá­voli, jobb alsó sarokra tartó lö­vését Géczi szép vetődéssel há­rította. A 7. percben furcsa góllal egyenlített a Ferencvá­ros. Szőke elmélázott, nem ad­ta haza a labdát, Nyilasi ott­­termett, kicselezte Tamást és a bal alsó sarokba gurított. 1:1 A 17.­ percben Váradi 22 mé­teres szabadrúgása kipattant Géczi melléről, a berohanó Izsó a kaputól 7 méterre óriási hely­zetben rosszul találta el a labdát, majd Müller elől Gé­czi vetődve hárított. Két perc múlva Rab 25 méteres lö­vését védte Tamás. Mozgalmas, jó volt a játék. A 21. percben Magyar két csel u­tán 20 méterről lőtt, a labda a későn vetődő Tamás mellett a jobb sarokba vágó­dott. 2:1 Fölénybe került ezután a Fe­rencváros. A 36. percben Nyi­lasi labdáját Pusztai 6 méter­ről a jobb alsó sarokra lőtte, Tamás bravúrosan szögletre há­rított. Mindjárt utána Juhász 25 méteres lövését, majd Nyi­lasi 11 méterről küldött labdá­ját védte nagyszerűen a piros­kékek kapusa. A 43. percben Juhász az el­­alvó Vasas-védők mellett a tl­es ponton álló Magyarhoz gu­rított, a balszélső lekezelte a labdát, majd a bal sarokba he­lyezett. 3:1 SZÜNET UTÁN két perc telt el és szépített a Vasas. Izsó elvette a Ferencvá­ros térfelén Juhásztól a lab­dát, majd Gasshoz játszott. A csatár 10 méterről a kapujából kinn álló Géczi fölött a bal felső sarokba ívelt. 3:2 Két perc múlva Nyilasi egy csel után 12 méterről a felső kapufát találta el. Az 52. perc­ben Izsó látványos cselekkel végigment a ferencvárosi vé­delmen és a kimozduló Géczi mellett a bal sarokba gurította a labdát. 3:3 Az 53. percben Bálint 23 mé­teres jobb sarokra tartó szabad­rúgását Tamás szépen védte. Időnként látványos volt a já­ték. A 64. percben Pusztai 13 méteres fejesét Tamás vetődve elcsípte. A 68. percben Kelemen beadását Tamás parádés vető­désel hárította. Ezután ella­posodott a játék, egyik csapat sem tudott fölénybe kerülni. ★ ★ ★ Gyors iramban kezdődött a találkozó, s nem váratott magára sokáig az első gól sem. A piros-kékek veze­tése után azonban a Ferenc­város kapott lábra és lendü­letes, jó játékkal háromszor sikerült játékosainak be­venni Tamás kapuját. A zöld-fehérek ekkor nagy fö­lényben játszottak, s ezt elsősorban középpályás so­ruknak köszönhetik. A há­rom ferencvárosi középpá­lyással szemben a Vasas két középpályást szerepeltetett, s ők nem tudták felvenni a harcot a zöld-fehérekkel. Szünet után változott a kép, mert a bizonytalankodó fe­rencvárosi védelem mel­lett a Vasas gyorsan ki­egyenlített. Utána mintha mindkét csapat belenyugo­dott volna a döntetlenbe, nem tudtak egyik oldalon sem fölényt kiharcolni. A Ferencváros kapujában, Géczi két gólban is ludas volt, egyébként is sokat bizonytalankodott. A védelemből Bálintot és Rabot lehet dicsér­ni, különösen a fiatal beállós­­nak voltak szép megoldásai. A középpályán Juhász, Nyilasi és Takács az első félidőben nagy­szerűen játszott, szünet után azonban mindhárman visszaes­tek. A csatársorból elsősorban Magyar játékát kell dicsérni, gyors volt, jól cselezett, s rú­gott két szép gólt. A Vasas kapujában Tamás egy gólnál nagyot hibázott, utána azonban sok nehéz labdát hárított. A védelemben Lakinger nem bírt Magyarral, Fábián volt a sor legjobbja, fejjel-lábbal biztosan hárított. A középpályán Kom­­játi volt a jobb, néhány ügyes támadást indított. A csatársor­ban Müller mérsékelt teljesít­ményt nyújtott, Gass két gólt szerzett, Izsó jól játszott, ügye­sen osztogatott, s egyenlítő gól­ját nagyszerű cselsorozat után érte el. Dalnoki Jenő: Győzelmet ér­demeltünk volna. Illovszky Rudolf: 1:3 után si­került az egyenlítés. A második félidő alapján rászolgáltunk a döntetlenre. Baross Dezső Salgótarján- Csepel 3:1 (3:1) Salgótarján, 5000 néző. Vezette: Szilvási (**), (Bálla, Geiger). Salgótarján: Magyar 7 — Miklós 6, Kmetty 7, Kovács II 7, Ke­gye 6 — Répás 7, Varga 6, Básti 8 — Kajdi 7, Marosok 7, Jeck 7. Edző: Dávid Róbert. Csepel: Hajdú 6 — Vellai 6, Ruzsinszki 7, Wéber 0, Kovács 6 — Godán 6, Varga 6, Gulyás 7 — Ozsváth 7, Csordás 6, Buronyi 6, Edző: Thomann Antal.­­ Csere: Wéber helyett Sándor (5) a 18. percben, Sándor helyett Karalyos (6) a 67. percben, Varga helyett Kovács III (6) a 67. perc­ben. Góllövő: Básti (11-esből) a 17. percben, Jeck a 22. percben, Kajdi a 30. percben, Buronyi a 35. percben. Szögletarány: 6:5 (4:3) az SBTC javára. Heves iramban kezdődött a játék. Az első percekben a cse­peliek veszélyeztettek. Jobb­­szárnyuk gyakran játszotta át a hazai védelmet. A 3. percben Ozsvát beívelt labdáját az ötös vonalán tisztázta a hazai vé­delem.. A 6. percben újra Ozsvát volt veszélyes, ezúttal 15 méterről centiméterekkel lőtt a léc fölé. A 12. percben Mancsok a 16-os vonalnál for­dulásból akart kapura lőni, de jó helyzetben nem találta el a labdát. Még ugyanebben a percben Ruzsinszki az üres kapu felé adott haza és Haj­dú csak a gólvonal előtt csíp­te el a labdát. A 15. percben újabb csepeli támadás végén Csordás 10 méterről megcéloz­ta a jobb alsó sarkot. Magyar lábbal mentett A 17. percben Wéber a 16-oson belül fel­vágta Marcsokot. A büntetőt Básti a bal alsó sarokba lőtte. 1:0 A 19. percben Kajdi beadását Marcsok a 16-oson belül ka­pura lőtte volna, de Vellai gól­helyzetben szerelte. A 22. perc­ben Marcsokot a kifutó Hajdú felvágta. A szabadrúgást Jeck 17 méterről bal lábbal a bal felső sarokba emelte. 2:0 Fergeteges hazai támadások futottak a pályán, a csepeli védelemnél gyakran követke­zett be rövidzárlat. A 30. perc­ben Jeck ívelt Hajdú kapujá­ra. A védők röviden fejelték ki a labdát, s a befutó Kajdi kapásból, 15 méterről a bal al­só sarokba lőtt. 3:0 A 32. percben Básti, Répás-ado­gatás uitán utóbbi beívelt lab­dáját Marcsok centiméterekkel lőtte a jobb alsó sarok mellé. A 34. percben Magyar kapuja előtt pattogott a labda, a cse­peli támadók kétszer is a vé­delembe lőttek. A 35. percben Varga beadását Buronyi 3 mé­terről a kapu közepébe fejelte. 3:1 (Magyar hibázott, nem lépett ki a beívelt labdára.) A 40. percben Marcsok újabb gólt ért el Jeck indításával meg­kerülte a védőket, a bal alsó sarokba lőtt, a játékvezető azon­ban a partjelző beintésére nem adta meg a gólt. SZÜNET UTÁN az első negyedórában változa­tos, gyors volt a játék. Az 50. percben Kajdi a jobb oldalról ívelt középre, Répás gólhely­zetben, a kaputól tíz méterre lyukat rúgott. A 62. percben Varga 25 méteres szabadrúgását Magyar a bal felső sarok elől ütötte ki, s még ugyanebben a percben Gulyás, lövését védte a tarjáni kapus. A 64. percben formás hazai támadás futott a pályán, Básti öt méterre az alapvonaltól visszagurított, Kaj­di Marcsok elé játszott, a szél­ső a bal sarokba lőtt. A játék­vezető les címén nem adta meg a gólt. A 75. percben Godán becsúsz­va, az ötös vonalán szerelte a gólhelyzetbe került Marcsokot. A 76. percben Csordás lövé­sét tolta Magyar a léc alól a mezőnybe, a labdát Varga ka­pásból fölé lőtte. A 78. perc­ben Marcsok harcolt a védők­kel, az alapvonal közelében, gólhelyzetben Kovács felvágta. A játékvezető sípja néma ma­radt, Marcsok újra támadásba lendült, ekkor a kifutó Hajdú a lábát húzta el, a játékvezető ezúttal sem látott szabálytalan­ságot. A 80. percben Gulyás bombáját védte Magyar. A 82. percben négy tarjáni támadó állt szemben a csepeli kapus­sal, aki előrevetődve, Jeck lá­báról csípte el a labdát ★ ★ ★ ★ Nagy becsvággyal küzdött mindkét együttes. Az első perctől az utolsóig óriási harc folyt a pályán. Igen változatos, élvezetes volt a küzdelem. Az SBTC 13 per­ces fergeteges, látványos tá­madójátékkal három gólt szerzett, s ezzel tulajdon­­képpen már az első félidő­ben eldöntötte a mérkőzés sorsát. A Csepel a három gól után sem adta fel a küzdelmet. A nyílt sisakkal játszó együttesek látványos játékát szűnni nem akaró vastaps kísérte. Az élve­zetes játékhoz döntően já­rult hozzá a középpályás so­rok nagyszerű teljesítménye. Sok gólhelyzetet teremtet­tek, s a támadásokhoz is felzárkóztak. A Csepel jól játszott, mégis alulmaradt, a helyzeteit határozottabban befejező tarjániakkal szem­ben. A Salgótarján kapuját Magyar, egy hibától el­tekintve, kitűnően védte. A védelemben Kmetty és Kovács is remekelt. A középpályán Répás és Básti jó teljesítményt nyújtott. Répás a védekezésben, Básti a támadások indításánál vállalt dirigens szerepet. A tar­jáni támadók a bajnoki év leg­jobb játékával rukkoltak ki. Mindhárman sokszor veszélyez­tették a csepeli kaput, helyüket állandóan változtatták, s ala­posan próbára tették Hajdú ké­pességeit. A Csepel kapujában Hajdú változatos tel­jesítményt nyújtott. Ruzsinszky volt a védelem legjobbja, gyor­saságával, erélyes közbelépései­vel gyakran tisztázott. A szél­­sőhátvédeket gyakran hozták zavarba a tarjáni támadók. A középpályások egyenletes, jó teljesítményt nyújtottak, Godán és Varga nagy területen ját­szott, Gulyás a kapura is ve­szélyes volt. A támadósor leg­jobbjának Ozsváth bizonyult. Gyakran csapta be védőjét. Burányit gólja dicséri. Dávid Róbert: Legjobb hazai játékunkkal biztos győzelmet arattunk. Minden játékosomnak gratulálok a nagyszerű teljesít­ményhez! Thomann Antal: Ha nem is győzelemmel, de kitűnő játék­kal búcsúzott csapatom az 1974—75. bajnoki évtől. Dicsé­ret illeti őket. Mátyus László Holtversenyben Bene és Kozma a gólkirály 20 gólos: Bene (O. Dózsa), Koz­ma (Bp. Honvéd). 14 gólos: Gass (Vasas). 12 gólos: Fazekas (O. Dózsa). 11 gólos: Farkas (Haladás). 10 gólos: Glázer R. (Rába), Welmper (Bp. Honvéd), Dárdai P. (Pécs). 9 gólos: Bálint (FTC), Szabó (FTC). 8 gólos: Csordás (Csepel), Izsó (Vasas), Kajdi (SBTC). 7 gólos: Nagy­­ (Videoton), Németh (Békéscsaba), Szurgent (Csepel). 6 gólos: Becsei (MTK-VM), Fe­kete (II. Dózsa), Göngel (DVTK), Királyvári (Békéscsaba), Kocsis (Bp. Honvéd), Nyilasi (FTC), Pénzes (Rába), Váradi (Vasas). 5 gólos: Csapó (Tatabánya), Gulyás (Csepel), Hauzer (Hala­dás), Horváth A. (DVTK), Hor­váth (O. Dózsa), Horváth (SBTC), Karsai (Videoton), Kiss (Pécs), Kovács (MTK-VM), Pusztai (FTC), Stolcz (Rába), Soós (ZTE), Szi­­macsek (ZTE), Szokolai (Rába), Szűcs (Bp. Honvéd), Tieber (Vi­deoton). 4 gólos: Básti (SBTC), Bogát­ (ZTE), Jeck (SBTC), Kiss (MTK­­VM), Kelemen (ZTE), Magyar (FTC), Marcsok (SBTC), Máté (FTC), Oláh (DVTK), Takács (MTK-VM), Pogács (Békéscsaba), Szabó (Tatabánya), Szalmásy (Vi­deoton). 3 gólos: Bartos (Bp. Honvéd), Borsó (MTK-VM), Branikovits (FTC), Dunai III (U. Dózsa), Fehérvári (Bp. Honvéd), Hajas (DVTK), Harsányi (U. Dózsa), Jankovics (Videoton), Király (Ha­ladás), Kelner (U. Dózsa), Ko­csis I. (ZTE), Komjáti (Vasas), Kőműves (Tatabánya), Müller (Vasas), Nagy (U. Dózsa), Szuro­­mi (MTK-VM), Rácz (ZTE), Sal­­lói (Tatabánya), Pozsgai (Rába), Tóth (Ú. Dózsa), Takács (Tatabá­nya), Törőcsik (O. Dózsa), Varga (Csepel), Vidáts (Vasas), Wollek (Videoton), Zámbó (Ú. Dózsa), Zombori (Pécs). 2 gólos: Antant (ZTE), Arany (Tatabánya), Bálint (Pécs), Cze­­czeli (Videoton), Dobány (Hala­dás), Dudás (SBTC), Dunai H (II. Dózsa), Egri (DVTK), Fejes (Vi­deoton), Hegyi (Tatabánya), Józsi (ZTE), Juhász (Pécs), Karalyos (Csepel), Kelemen (FTC), Kere­kes (Békéscsaba), Kovács J. (Vi­deoton), Kunszt (MTK-VM), Máé (Rába), Pál (Bp. Honvéd), Sebők (Rába), Siklósi (MTK-VM), Szabó (Rába). 1 gólos: Bíró (Haladás), Buro­nyi (Csepel), Csongrádi (Video­ton), Csorna (MTK-VM), Földi (Vasas), Godán (Csepel), Halmosa (Haladás), Horváth L. (Rába), Horváth A. (Haladás), Horváth Z. (Haladás), Juhász (FTC), Kardos (Pécs), Káplár (DVTK), Kegye (SBTC), Kelemen (ZTE), Knapik (Tatabánya), Kolár (II. Dózsa), Koleszárik (DVTK), Kolláth (DVTK), Konrád (Pécs), Kovács I (SBTC), Kovács F. (Vasas), Láza (Békéscsaba), Martos (FTC)/ Mau­­rer (Pécs), Miklós (SBTC), Mól­,­nár (ZTE), Moós (Békéscsaba), Mucha (FTC), Nyitrai (Videoton), Ozsváth (Csepel), Póczik (Rába), Ruzsinszki (Csepel), Sándor (Cse­pel), Selenka (Tatabánya), Somo­gyi (Csepel), Schuman (II. Dózsa), Szabó (Vasas), Tóth (Tatabánya), Tóth (ZTE), Török (MTK-VM), Török (Vasas), Udvarev (DVTK), Varga (SBTC), Varsányi (Rába), Vellai (Csepel), Váradi (DVTK), Wéber (Csepel), Zielbauer (Békés­csaba). NÉPSPORT 3 NB I A 30. forduló válogatottja Gujdár (Bp. Honvéd) Molnár Juhász Kovács II (ZTE) (II. Dózsa) (SBSC) Répás (SBTC) Kajdi (SBTC) Dárdai P. (PMSC) Takács (Tatabánya) Pintér (Bp. Honvéd) Magyar (FTC) Lukács (Bp. Honvéd) A forduló játékvezetője: Halász (Tatabánya-PMSC). A második csapat Bolemányi (ZTE) Kolár Kmetty Szűcs Tóth (II. Dózsa) (SBTC) (Bp. Honvéd) (PMSC) Godán Kocsis Básti (Csepel) (Bp. Honvéd) (SBTC) Ozsváth Izsó Sáb­él (Csepel) (Vasas) (Tatabánya) K Zalaegerszegi TE— MTK-VM 2:0 (1:0) Zalaegerszeg, 5000 néző. Vezette: Nagy Béla (***), (Dér, Hart­mann). ZTE: Bolemányi 7 — Molnár 7, Antoni 5, Mihalecz 6, Kocsis­­i 5 — Gáspár 5, Ambrus 4, Rácz 4— Bogáti 5, Soós 6, Kelemen 5. Edző: Szőcs János. MTK-VM: Bicskei 5 — Török 5, Csetényi 5, Csorna 5, Nyírő 6 — Kunszt 5, Kiss 1, Borsó 6 — Takács 5, Szuromi 4, Becsei 4. Edző: Kovács Imre. Csere: Csorna helyett Szigeti (4) a 37. percben, Takács helyett Burg (5) az 59. percben, Gáspár helyett Józsi II (5) a 61. perc­ben. Góllövő: Soós a 13. percben, Kelemen az 53. percben. Kiállítva: Kiss a 35. percben. Szögletarány: 8:1 (2:1) a ZTE javára. A mérkőzés előtt negyedóráig estt az eső és csúszóssá tette a­ pályát. Ez okozhatta azt, hogy a kezdés után, jó ideig mindkét csapat rendkívül sok hibával játszott. A 13. percben megszerezte a vezetést a ZTE. Kelemen ívelt be a jobb oldalról szögletet, a labda mindenki felett átszállt, az ellenkező oldalról azonban Mihalecz újra középre fejelt, és az ott álló Soós vetődve, fej­jel juttatta a labdát a bal alsó sarokba. Is a ZTE javára. A 14. percben Takács indítot­ta jó labdával Szuromit, de Bo­lemányi önfeláldozó kivetődés­sel tisztázott. A 20. percben Borsó az üresen hagyott Be­cseihez játszott, az ő bombája alig kerülte el a felső sarkot. Enyhe ZTE-fölény alakult ki és néhány biztató helyzetből le­adott lövés mindig a védőkbe ütközött. A 35. percben Csor­na és Bogáti összecsapásánál az MTK-VM játékosa, a ZTE térfe­lén a földön maradt, a játékve­zető azonban továbbengedte az egerszegiek támadását. Emiatt Kiss Tibor reklamált a játékve­zetőnél, aki figyelmeztette, az MTK-VM játékosa ezután meg­sértette a bírót, amiért kiállítot­ták. A 40. percben ismét Borsó adott nagyszerű labdát a telje­sen tisztán álló Becseihez, az ő 12 m-ről leadott, nagy lövését Bolemányi bravúrral ütötte ki. A 41. percben Ambrus távoli lövése csak centiméterekkel ke­rülte el a kaput. SZÜNET UTÁN már a 46. percben gólt szerez­hettek volna az egerszegiek, de Soós 13 m-ről jó helyzetből csúnyán mellé lőtt Később Bogáti kapott egy nagyszerű beívelést, de a 11-as ponton ügyetlenül kezelte le a labdát és szerelték. Az 53. percben Soós kicselezett két védőt, a jobb oldalon álló Bogátihoz akart gurítani, de a labda Szi­geti lábáról az ötösön álló Ke­lemen elé pattant, aki a kapu közepébe­n lőtt. 2:0 A gól után még nyomasztóbb lett a ZTE fölénye. Egy szöglet után a cserejátékosként beállt Józsi XI elhúzott egy védő mel­lett és nagy lövése újabb szög­letet eredményezett. Ennek be­ívelése után a labda több, jó helyzetben levő ZTE-játékos előtt elcsúszott. A 70. perc­ben ismét szöglethez jutott a ZTE. Mihalecz visszafejelte a labdát a felfutó Józsi II elé, akinek hatalmas bombája a fel­ső kapufa éléről vágódott visz­­sza a mezőnybe. A 78. percben Ambrus a bal oldalon két vé­dőt, sőt még a kifutó Bicskeit is kicselezte, középre gurított, Szigeti azonban az üres kapu torkából felszabadított. Az MTK-VM csak ritkán tudott ki­jönni saját térfeléről, helyze­tet pedig egyáltalán nem ala­kított ki. A 85. percben már a 8. szögletet lőtték az eger­szegiek, Mihalecz úgy fejelte a labdát kapura, hogy az a földről felpattanva tartott a léc alá, de Nyirő a gólvonal­ról fejjel menteni tudott. Az utolsó percekben a közönség vastapsa mellett folyt a jár­­ék. ★ ★ Az MTK—V­M nem ren­dezkedett be védekezésre­­, zalaegerszegi találkozón,­­ mindkét csapat három csa­tárral támadott. A párok csakhamar kialakultak. Be­csei és Molnár, Mihalecz és Szuromi, Soós és Csorna ví­vott érdekes küzdelmet. A zalaegerszegiek játéka — annak ellenére, hogy a kö­zéppályások sok labdát el­adtak — meggyőzőbb volt. A második félidő közepén engedhetett az iramból a hazai csapat, de ha ritkáb­ban is gördültek támadásai, továbbra is veszélyesek vol­tak. A ZTE-ben Bolemányi az első félidőben né­hány nehéz labdát hárított. A második játékrészben kevesebb dolga volt. Molnár jól tartotta szélsőjét, tiszta eszközökkel sze­relt és veszélyesen tört előre. Antoni megbízhatóan látta el feladatát. Mihalecz nemcsak a védelemben jeleskedett, hanem elöl is veszélyes volt. Kocsis II is jó benyomást keltett. A kö­zéppályán Gáspár nyújtotta a legjobb teljesítményt, míg a csatársorban Soós néhányszor zavarba hozta a védőket. Bo­gáti és Kelemen közepesen ját­szott Az VMT-VM-ben Bicskei a gólokról nem tehet. A védelemnek nem volt ki­emelkedő tagja, a zalaegerszegi csatárok sokszor zavarba hozták őket A középpályán Borsó ki­vette részét a védekezésből és jó labdákat adott a csatárok­nak, akik közül Takács néhány szép elfutással vétette észre magát. Szuromi és Becsei igen mérsékelten játszott Szőcs János. Tartalékos csa­patunk nagyszerű küzdőszel­lemmel, helyenként jó játékkal biztosította a jó helyezést Kovács Imre. Kiss Tibor ki­állítása után nem volt kétsé­ges a hazaiak győzelme. Buni Géza NB I TARTALÉKCSOPORT MTK-VM—Zalaegerszegi TE 2:0 (1:0). Zalaegerszeg, 200 néző. V: Madár. MTK-VM: Gőgös (Lengyel) — Bodnár, Büki, Szijjártó, László, Aranyosi, Kőhalmi, Komáromy (Andorka), Lucska, Valuch, Tuli­pán. ZTE: Fehér — Pecsics, Szőke, Samu, Méhes, Kocsis I (Kocsis IH), Ebedli, Szabó S. Péter (Molnár 11), Simon, Ács. G: Valuch, Andorka. Jó: Büki, László, Tulipán. IU: Szőke, Ebedli, Péter.