Nemzeti Sport, 2021. május (119. évfolyam, 131-145. szám)

2021-05-29 / 143. szám

2021. GÖRBICZ ANITA •PUSKÁS FERENC PANATHINAIKOSZA A BEK-dÖNTŐBEN • EB-SZTORIK • KARINTHY FERENC • MÁDL FERENC • OLEKSZANDR ZINCSENKO • BÁNHEGYI ZSÓFIA * oldak­ Papp László Budapest Sportaréna, 15.15 Tv: Sport 1. Élőben: nso.hu A női BL budapesti négyes döntőjében „természetesen” most is ott van az ötszörös győztes, a legutóbbi három kiírást megnyerő Győr, amelynek most sem lehet más a célja, mint a címvédés FOTÓ: TOROK ATTILA MANCHESTER CITY CHELSEA Tv: M4 Sport. Élőben: nso.hu Este eldől, kihez kerül Európa, sőt talán a világ klubfutballjának legértékesebb trófeája: a Manchester City története során először nyerhük meg a Bajnokok Ligáját, a Chelsea 2012 után ..vdÉ ÉtfT­ásodszor viheti haza a kupát FOTÓ: NL-MONTÁZS a Fradi Miközben a nagy rivális győriek a BL hétvégi négyes döntőjére készülnek, az MTK elleni győzelmével a Ferencváros női csapata története 13. bajnoki címét szerezte meg 11. oldal A­ FERENCVÁROS # MTK 7-9. oldal LABDARÚGÁS 4-5. oldal I KAJAK-KENU Lenyűgöző hangulatra számítok . A Törökországban légióskodó középpályás bízik benne, hogy a Puskás Arénában az esélyesebb franciák és portugálok ellen is hatvanezer lelkes támogatója Ipp a válogatottnak FOTÓ: TÖRÖK ATTILA TENISZ Wimbledonrawrr összeáll a Babos, Mladenov­ic páros ■rSSSSÍ Kazal« a befutó A szegedi olimpiai válogató női K-1 500 méteres versenyében ők szereztek jogot a tokiói indulásra 14. oldal ® mediaworks Content first illl||lllllllll!|| Ill­if 778662­517068 ............. 13. oldal KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA 10-11 oldal ILABDARÚGÁS bajnokok ligája . 1 _ Araril RAJTIG